Artık modası geçmeyen 7 dekorasyon trendi

beyaz renkli masa ve koltuk

Dekorasyon trendleri, tekstil sektörü, gelirler ve giderler. Bu vesileyle, artık o kadar da moda olmayan önerileri gözden geçiriyoruz.

1. Minimalist dekorasyona sahip aşırı sade mekanlar

ofis içi ahşap masa

Minimalizm, düzen, denge, uyum ve refah ile olan bağlantısı için bir ilham kaynağıdır. Ancak aşırıya kaçıldığında aşırı derecede düz, monoton ve öngörülebilir bir ortam da yaratabilir. Bu nedenle ayrıntılar daha büyük hale gelir görünürlük güncel dekorasyonda, özellikle oturma odasında. Evi kişiselleştirmek ve mekana hayat vermek için gereklidirler.

2. Aşırı düz çizgiler

koltuk-ve-diğer-mobilyalar

Çağdaş esintili ortamlar, mobilya ve kapılarda düz çizgilerin varlığıyla öne çıkıyor. Mobilyalara görsel olarak daha hafiflik hissi katan bir kaplamadır. Elbette evlerde ve apartman dairelerinde düz şekiller başrol oynamaya devam ediyor. Ancak işin özüne uygun daha yuvarlak detayların hareketi ile karıştırılıyorlar. Cesur trend. Kanepe ve sehpalara oldukça özgün bir dokunuş katan bir öneri.

3. Kapalı mutfaklar açık alanlara göre önemini yitiriyor

mutfak-mobilya-siyah-beyaz

Açık alan kavramı, yenileme sektörünü kasıp kavuran dekorasyon trendlerinden biridir. Oturma odası veya salonla birleşecek şekilde görsel olarak genişletilen mutfaklarda ise özel bir netlikle algılanıyor. yemek odası. Böylece her ortamı sınırlayan engeller ortadan kalkıyor ve tüm odalar bir araya gelerek aynı evreni oluşturuyor.

Açık mutfağı karakterize eden estetik güzellik ve parlaklığın ötesinde, yapısı sadece avantajlar sağlamakla kalmıyor, aynı zamanda bazı dezavantajlar da yaratıyor. Buna rağmen ayrı bir odada yer alan kapalı mutfak, açık alanların ilhamına göre daha az ön plana çıkıyor.

4. Parlak yüzeyli mobilyalar

açık renkli-banyo-mobilyaları

Mutfak veya banyo mobilyası seçerken sıklıkla ortak bir şüphe ortaya çıkar. Parlak ve mat kaplama bu konut bağlamında iki yaygın alternatif olarak sunulmaktadır.

Peki, parlak dokunuş Aynaya benzer bir yüzeye sahip olan mobilyalar artık o kadar moda değil. Günümüzde pürüzsüz ve mat yüzeyli tasarımların sadeliği galip geliyor.

5. Evdeki dekoratif harfler

dekoratif harfler

dekoratif harfler İç mekanların dekorasyonunda oldukça fazla rol oynuyorlar. Ayrıca özel bir anlam taşıyan bir konseptle odayı kişiselleştirmek için de idealdir. Bu nedenle çocuk odası dekorasyonunda sıklıkla kullanılırlar.

Düğün, doğum günü gibi etkinliklerde de kullanımı yaygındır. Modası geçmemiş olsa da dekoratif harfler artık evdeki maksimum yansımalarını yaşamıyor.

6. Yatak odasında yatak başlığının olmaması

yatak odasında-başlıksız-yatak

Yatak, dinlenmeyi artırmak için mükemmel bir şekilde döşenmiş herhangi bir yatak odasındaki ana mobilya parçasıdır. Ve yatak başlığı Duvarla aynı hizada olan ve yatağın plandaki konumunu çerçeveleyen odak noktasıdır. Odada bu aksesuar olmadan yapmak artık o kadar moda değil.

7. Aşırı beyaz mutfaklar

beyaz kaplamalı mutfak mobilyaları

Beyaz, mutfaklarda, banyolarda ve evin diğer odalarında asla modası geçmeyecek bir renktir. Temizlik, parlaklık iletir, emir Ve güzellik. Ancak mobilyaların, zeminin ve duvarların ortak noktası beyazın etrafında dönen bir görünüme sahip mutfaklar artık o kadar da moda değil.

Dolayısıyla dekorasyon, gelip giden trendlerin güzelliğine göre şekillenen yaratıcı bir evrendir. Bu yazıda artık o kadar da moda olmayan bir dizi öneri gösterdik.

Bunlara'da bakmalısın!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu