Ahşabı dekorunuza entegre etmenin 7 muhteşem yolu

Ahşap, her dekora uygun asil, yenilenebilir bir malzemedir. Birçoğumuz onu bir zemin kaplaması olarak takdir etse de, evlerimizin odalarını başka birçok şekilde iyileştirebilir.

Eşsiz stili ve yaydığı sıcaklık sayesinde ahşap zamansız bir trend. Salon, yemek odası, yatak odası, bodrum ve banyo, her yerde kullanılabilir. Kusursuz bir atmosfer tasarlamak için ahşabın ön planda olduğu bu 10 dekordan ilham almaktan çekinmeyin.

Instagram (@hamolinn)
Instagram (@hamolinn)

1— Pratik bölüm

Bu çağdaş çatı katında, bu ahşap bölme, yatak odasını alanın geri kalanından ayırır. Geometrik çizgileri ve orijinal şekli, onu odada güçlü bir dekoratif unsur haline getirmektedir. Opak olmadığından ışık geçebilir, böylece mülk varlığı tarafından engellenmez.

Instagram (@crateandbarrel)
Instagram (@crateandbarrel)

2— Bir aksesuar yeterlidir

Ahşap çok yönlü bir malzemedir. Tüm tekstil ve malzemelerin yanında harika görünüyor. Bu yüzden ahşabın tek unsuru olduğu bir odada bile asla çok fazla olmaz!

Instagram (@ wood.interior)
Instagram (@ wood.interior)

3 – Başarılı bir taklit

Neme karşı kırılganlığı nedeniyle, ahşap duşta kaplama olarak kullanılamaz. Ama yine de seramik taklitlerimiz var! Banyoda bunlar doğal ve zen bir yan getiriyor.

Instagram (@beschreibunglov)
Instagram (@beschreibunglov)

4— Görkemli sandıklar

Hem şık hem de rustik olan bu tuvalet, tavandan sarkan ağaç gövdeleri ile dikkat çekiyor. Konumları, küçük odanın daha derin olduğu izlenimini veriyor. Görünüm muhteşem!

Instagram (@bellasartes)
Instagram (@bellasartes)

5— Çok işlevli bir kabin

Ahşap mobilya bir klasiktir. Her şeyle uyumlu olduklarından bir dekora entegre edilmeleri de kolaydır. Baza da burada pratik bir kitaplıktır. Tavan penceresi sayesinde mekan gün boyu aydınlatılıyor. Muhteşem!

Instagram (@renovating_ethlewolf)
Instagram (@renovating_ethlewolf)

6— Mükemmel yerleştirme

Yerde, duvarda veya tavanda ahşap ekler her zaman şovu çalar. Bu fotoğraftaki gibi zıt malzemelerle yan yana geldiğinde, ahşabın ilavesi dinamizmi dengeler. Aksine, ayık bir odada, bir ahşap parça yumuşak karakteri vurgular.

Instagram (@boneill_athome)
Instagram (@boneill_athome)

7— Yumuşak bir zemin…

Ahşap, bu fotoğrafta gösterildiği gibi yumuşaklığı aşılayabilir. Krem rengi, beyaz unsurlar ve yumuşak dokular, sehpa gibi ahşap aksesuarlarla güzel bir uyum içindedir. Bohem tarzı aydınlatma ve duvar dekorasyonu, düzeni mükemmel bir şekilde tamamlıyor.

Ahşabı dekorunuza entegre etmenin 7 muhteşem yolu
Ahşabın bir ruh hali yaratıcısı olduğunu görmüyor musun? Evinizin dekorasyonuna entegre etmekte tereddüt etmeyin.

Ahşabı dekorunuza entegre etmenin 7 muhteşem yolu konusu ilk beyazyastik.com üzerinde yayınlandı.

Bunlara'da bakmalısın!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu