Evinizde eski bir dekorasyon elde etmenin 5 anahtarı. Onları tanıyın!

Pek çok dekorasyon tarzı vardır, ancak vintage kuşkusuz halk ve iç mimarlar tarafından en çok beğenilenlerden biridir. Renk kombinasyonu ve klasik ilhamı, odalarımızın herhangi birine retro bir dokunuş katıyor. Bugünün makalesinde size göstermek istiyoruz Evde eski bir dekorasyon elde etmenin 5 anahtarı Dolayısıyla, çoğumuzun çok sevdiğimiz bu stili evde uygulamak istiyorsanız, bu anahtarları takip etmeniz yeterli. Hadi oraya gidelim!

Evinizdeki Vintage Tarzı

Bu dekorasyon tarzının her gün daha fazla takipçisi var ve birçoğumuz geçmiş on yıllardan bazı parçaları evlerimizin dekorasyonuna sadece bir hatıra olarak veya sevgimiz olduğu için entegre etmeyi sevdiğimiz için bu sayının duracağından şüpheliyim. onları. özel.

çift ​​için vintage dekorasyon

Anlamanızı istediğim ilk şey, “Vintage” teriminin basitçe evinizi eski bir ev gibi görünecek şekilde eski görünümlü mobilyalarla doldurmak olmadığıdır. Aslında tam tersi, evinizin renkler ve nesneler arasında tamamen dengeli görünmesini sağlamak, klasik stile rahatlık hissi vermek.

Bu nedenle parça seçimi çok önemlidir. Ortamı doyurmamak için oldukça gelişmiş bir dekorasyon gözüne sahip olmalısınız, ancak bu ipuçlarıyla bunu kolayca başaracağınıza eminiz.

Bugün internetteki bazı özel mobilya mağazalarından basit bir şekilde vintage mobilya satın alabilirsiniz. Dilerseniz koleksiyonumuza bir göz atabilirsiniz. eski mobilyalar. Koleksiyonumuzda bu kadar çok aradığınız parçanın eviniz için olması mümkün.

Evinizi vintage tarzda dekore etmenin anahtarları

Şirketlerin veya endüstrilerin amacı

Endüstriyel ortamlardan hoşlanıyorsanız, bunun eski ortamlar oluşturmak için ideal olduğunu zaten bileceksiniz, içinde arama yapabilirsiniz. mobilya fabrikaları, ya da yıllar geçmesine dayanan, mobilyadan dosya dolaplarına kadar her şeyi bulabileceğiniz, gerekli kaplamalara sahip vintage bir parçası olan diğer kuruluş türleri.

Solmuş mobilya

İnanın, eğer bulabilirseniz, bu en iyi kazanımlarınızdan biri olur. Ahşap veya başka bir malzemeden yapılmış olsun.

eski renksiz mobilya

Fotoğraf: Grillo Designs

Bu durumda en iyi şey, onu biraz geri yüklemektir. Biraz canlılık kazanmak için onu geri yükleyin. Gerçek bir vintage tonu gerçekten istiyorsanız, gerçek yaşını göstermek için turşuyu bırakabilirsiniz.

Kapiton

Kapiton, kumaş ve sünger üzerine elmas şeklinde desen yaparak, kumaşı düğmelerle sabitlemekten oluşan bir döşeme tekniğidir. Bu teknik yüksek talep görüyor çünkü geçen yüzyıldan kalma harika bir dekorasyon öğesiydi, bu yüzden vintage terimine mükemmel bir şekilde uyuyor.

kanepe-vintage-fiaka

Fiaka tarafından tasarlanan ve üretilen Vintage 2 kişilik kanepe

Onunla yapılan nesneleri aramayı seçebilirsiniz. En popüler olanlar arasında, popüler 2 kişilik chesterfield gibi sandalyeler, koltuklar veya kanepeler bulunmaktadır.

50’lerin İskandinavya

50’li yıllardan İskandinav görünümüne sahip olanlardan daha iyi dekoratif unsurlar yoktur, bunların arasında evinize vintage bir hava katacak birçok mobilya veya dekoratif unsur bulacaksınız.

vintage-İskandinav tarzı

Fotoğraf: iamnomad

Aslında, birçoğu tarihi ve ikonik iç tasarım parçaları haline geldi ve tasarımlarının hala çok fazla çekiciliği olduğu için zamanımıza uyarlandı.

Altın rengi detayları

Altın rengi, vintage dekorasyon tarzıyla en iyi birleşen unsurlardan biridir.

Lambalar, aynalar veya resim çerçeveleri gibi herhangi bir altın rengi dekoratif unsuru eve yerleştirmeyi seçebilirsiniz. Bazıları için biraz altın rengi eklemek, eski bir ortam oluşturmak için çok önemlidir.

Fotoğraf: Chipy Beyaz Masa

Unutmayın ki nesne ne kadar özelse, onunla süsleyeceğiniz ortam sıradan bir nesneden çok daha fazla kişiliğe sahip olacaktır.

Dekorasyonunuzu tamamlayabileceğiniz yüzlerce ve binlerce detay olmasına rağmen, bunlar evde vintage bir dekorasyonu düzgün bir şekilde elde etmenin sadece birkaç anahtarıdır.

Elbette bir kısmını geride bıraktık, bu yüzden sizleri yorum bölümümüze sizinkini paylaşmaya davet ediyoruz.

Evinizde eski bir dekorasyon elde etmenin 5 anahtarı. Onları tanıyın! konusu ilk beyazyastik.com üzerinde yayınlandı.

Bunlara'da bakmalısın!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu