Bahçe FikirleriDekorasyon ÖrnekleriKendin Yap

Açık Alan Mobilya Modelleri

Bahçe ve açık alanlarda kullanılmak üzere tasarlanmış şık renkli mobilya modelleri. Mobilya ve Dekorasyon Sitesi BeyazYastik.COM Dış mekan alanınızı şekillendirecek bahçe ve teras mobilyaları Rahat köşe kanepeler, yumuşak koltuklar ve uyumlu teras masaları ile dış mekanınızı egzotik veya kolonyal tarzda süsleyecek.

Açık Alan Mobilya Modelleri

Arka bahçeniz veya balkonunuz için mobilya seçerken tercihlerinizi ve kişiliğinizi göz önünde bulundurmanız önemlidir. Çağdaş mobilyalar Ikea’da popülerdir ve ahşap dış mekan mobilyaları dayanıklılık ve uzun ömür için mükemmel bir seçimdir. Demir dış mekan mobilyaları, dayanıklılık ve uzun ömür arayan herkes için mükemmel bir seçimdir.

Dönüştürülebilir kanepeler, entegre yardımcılara sahip mobilyalar veya saklama alanı olan koltuklar bu trendin baş kahramanlarıdır.

Açık Alan Mobilya Modelleri (1)

Mobilya satın almak için aklınızda bulundurmanız gereken birkaç şey var. Yeni başlayanlar için, çağdaş mobilyalar Ikea’da popülerdir. Tasarımları sadece basit ve zarif değil, aynı zamanda uygun fiyatlı. Gittikçe daha fazla insan birkaç nedenden dolayı metal veya plastik alternatifler yerine ahşap dış mekan mobilyalarını seçiyor.

Açık Alan Mobilya Modelleri (2)

İlk olarak, ahşap doğal ve dayanıklıdır. Paslanmayacak veya paslanmayacak, yani metal veya plastik mobilyalardan daha uzun süre dayanacaktır. Ahşap dış mekan mobilyaları da harika görünüyor ve arka bahçenizin veya balkonunuzun bir parçası olabilir. İster rustik ister güncel bir şey isteyin, ahşap dış mekan mobilyaları sizin için mükemmel bir görünüme sahip olacak.

Açık Alan Mobilya Modelleri (3)

Son olarak, demir dış mekan mobilyaları, dayanıklılık ve uzun ömür arayan herkes için mükemmel bir seçimdir. Güçlüdür ve hava koşullarına iyi dayanabilir. Ayrıca, görünümü klasik demir mobilyalardan esinlenerek modern balkonlar ve arka bahçeler için popüler bir seçimdir.

Açık Alan Mobilya Modelleri (4)

Bahçe mobilyaları söz konusu olduğunda, ikea’da herkes için bir şeyler vardır. Sandalyeler ve banklar gibi basit ve uygun fiyatlı parçalardan salıncak ve masa gibi daha süslü seçeneklere kadar, bahçeniz veya verandanız için mükemmel bir dış mekan mobilyası var.

Açık Alan Mobilya Modelleri (5)

Mevcut kurulumunuzu yeni malzemeler veya stiller ile güncellemek istiyorsanız, ahşap mobilyalardan demir mobilyalara kadar sizi orada da ele aldık. Yani evinizde ne tür bir dış alan varsa (veya istiyorsanız!), onu mükemmel bir şekilde donatmanıza yardımcı olabiliriz!

Bunlara'da bakmalısın!

Başa dön tuşu