Bahçe Mobilyaları – Güncellendi

Bahçe Mobilyaları
Şimdi her zamankinden daha fazla evimiz sığınağımız. Bunun farkındayız ve bu nedenle çevreye daha saygılı, benzersiz parçalarla modern ve özgün bir dış mekan koleksiyonu oluşturduk. Hayatın küçük zevklerinin tadını çıkarabileceğiniz bir açık alan yaratın.

STÜDYO EV DIZAYN MODELLERI İTALYAN BAHU DRESUAR MOBİLYA EV MODASI

bahçe-mobilyası-modelleri
Bahçe mobilyaları dekorasyonu

Boyut önemli değil: Bir verandanız, terasınız ve hatta balkonunuz varsa, bir hazineniz var. Kolay ve renkli fikirlerle evinizin zen alanına dönüştürün.

bahçe-mobilyası-modelleri (1)

Bahçe mobilyası nereden alınır

İşten tasarlanan bu çok kişilik koltuk, açık havada oturma odası için harika bir çözümdür. Mobilya, beyaz duvarın aksine herhangi bir renkte – burada yeşil – boyanabilir. Fenerler her iki tarafta yanar. Ortamı eskitilmiş bir masa ve sandalyeler tamamlıyor.

bahçe-mobilyası-modelleri (2)

Koçtaş bahçe ve balkon mobilyaları

Yaz aylarında, dışarıdaki rahat bir oturma alanı kurarsanız, ancak fotoğraftaki gibi içeriye yapıştırırsanız, oturma odanız yüzeyini “iki katına çıkarabilir”. Duvarın mavi rengi, iç-dış sınırı işaretler.

bahçe-mobilyası-modelleri (3)

Metal balkon oturma grubu

Çok az metrekarede bu bahçe mobilyası çok şey çözüyor: Masanın ortasına yerleştirilen güneş şemsiyesi, tüm yemek yiyenlere gölge sunuyor. Resmin altında, cepheleri yenilemek için başka bir iyi öneri görebilirsiniz.
ve onları süsleyin: tırmanma bitkilerinden oluşan maksi bir kafes.

bahçe-mobilyası-modelleri (4)

Teras ve bahçe dekorasyonu için dış mekan mobilyaları

Yaz sıcağından bıktıysanız ve uzun zamandır beklediğiniz tatili bekleyemiyorsanız, bahçenizde veya terasınızda güneşlenmek veya harika bir akşam yemeğinin tadını çıkarmaktan daha iyi ne olabilir.

Tabii ki evin her alanında olduğu gibi, kendimizi iyi bir dekorasyonla çevrelemek konusunda rahat hissetmemiz gerekir.

Dış mekan mobilyalarının tasarımı yeni zamanlara uyum sağlıyor ve bugün yeni renkler, malzemeler, formatlar ve konseptler bulabiliyoruz.

Belirli bir stili olmayan tipik koltuklar ve demode baskılara sahip hantal şezlonglar artık geride kaldı. Neyse ki aralarından seçim yapabileceğimiz çok şey var (kanepeler, koltuklar, Bali yatakları, salıncaklar, yemek masaları …)

Yeni, daha minimalist ve zarif tasarımlar kendimizi evimizde hissettiriyor.

bahçe-mobilyası-modelleri (5)

Bu nedenle, hem parçaların hacmi hem de dış iklime uyum sağlama ihtiyacı nedeniyle bir terasın döşenmesi karmaşık olabilir, ancak neyse ki bugün dış mekan mobilyaları için birçok malzeme var: en yaygın plastikler arasında, seçeneklerle Arkadan aydınlatmalı geceleri aydınlatmanın yanı sıra teras dekorasyonuna çağdaş bir tarz kazandıracaktır.

Bu malzeme aynı zamanda bahçeye hayat verecek geniş bir renk yelpazesinden seçim yapmanızı da sağlar. Hasır veya rattan, özel bir işleme tabi tutulması ve daha fazla bakım gerektirmesine rağmen, ahşap kadar bahçe mobilyaları için de çok karakteristik malzemelerdir.

Son olarak, çok daha pahalı olmasına rağmen, corian her tür ısmarlama dış mekan mobilyası yapmanıza olanak tanır, çünkü dövülebilirliği sayesinde çok avangard organik şekiller tasarlamanıza olanak tanır.

bahçe-mobilyası-modelleri (6)

bahçe-mobilyası-modelleri (7)

Tekzen bahçe ve balkon mobilyaları

Kendinizi güneşten korumak için, doğal bir ahşap yapı ve aradaki ışığı nüanslamak için bir kulübeden daha estetik bir şey olamaz. Bu tür bir yapı aynı zamanda çevrenin dekorasyonunu zenginleştiren ve rahatlamaya davet eden güzel bir gölge ve ışık oyunu yaratır.

bahçe-mobilyası-modelleri (8)

Sundurma dekorasyonunda en çok kullanılan malzemeler arasında hasır ve rattan bulunmaktadır. Dış mekanlarda her zaman kullanılmış olan doğal malzemelerdir. Lambalar, sandalyeler, koltuklar, kanepeler … bu malzeme iç mekanlarda da bir trend olduğu için artık her şey mümkün.

Bunlara'da bakmalısın!

Başa dön tuşu