Uzun ve dar bir oturma odasını dekore etmek için 10 fikir

Uzun ve dar bir odayı dekore etmek bu blog yazımızda size vereceğimiz 10 fikir ile kolay olacaktır. Ayrıca, daha fazlasını görmek istiyorsanız, modern 20 metrelik dikdörtgen bir oturma odasını nasıl dekore edeceğinize dair yazımıza göz atmanızı öneririz.

Miroytengo

Uzun ve dar oturma odasını dekore edin 10 fikir

1 Görsel olarak hafif

Uzatılmış ve dar bir oda, pratikte ve görsel olarak aydınlatmayı gerektirir. Onu nasıl dekore edeceğimizi aramaya başlamak için bu önermeden başlıyoruz. Bu nedenle, tüm bu ipuçlarıyla bunu nasıl başarabileceğinizi aşağıda göreceğiz.

2 Teknoloji evet, ama bunun gibi

Uzun ve dar bir oturma odasini dekore etmek icin 10

ALASKA TV DOLABI. Ref. 10516. Bkz. BeyazYastik.Com

Teknolojiyi ve size sağladığı faydaları seviyor musunuz? Elbette sadece televizyon olsa bile bu cihaza sahip olmanız mümkündür. Peki, onu ilgili donanımla düzgün bir şekilde duvara sabitlemenizi öneririz. Bu şekilde oturma odası mobilyalarında veya TV masasında daha hafif bir his yaratabilirsiniz.

3 Pratik ve ilgili mobilyalar

1615125588 530 Uzun ve dar bir oturma odasini dekore etmek icin 10

TREN uzatılabilir masa parlak beyaz. Ref. 10526. Bkz. BeyazYastik.Com

Yükseltilebilir veya uzatılabilir mobilya, böyle bir alan için çok iyi bir seçimdir. Dikdörtgen veya kare masalar da tercih edilir, çünkü yuvarlak bir masa, yararlanamayacağımız ekstra bir yer kaplar.

Seçtiğiniz kanepenin derinliğine de bakabilirsiniz. Ve şezlong kesinlikle tavsiye edilmez.

4 Perdelere bulaşma

1615125588 697 Uzun ve dar bir oturma odasini dekore etmek icin 10

Işığın geçmesine yardımcı olmak için ışığın geçmesine izin veren veya kolayca ayrılan veya ayrılan kumaş perdeler seçin.

5 Engel mi? Hayır, teşekkürler

1615125589 370 Uzun ve dar bir oturma odasini dekore etmek icin 10

KAMET oturma odası mobilyaları PAKETİ. BeyazYastik.Com’e bakın

Seçtiğiniz nesneler ve mobilyalar çok büyük olmamaya, geçişi veya ışığı engelleyen yerlere yerleştirilmemeye çalışır. Burada ve oradan kaçınmadan özgürce hareket edebilmek istiyorsunuz. Ve konaklamanızın çoğunu yapın.

6 Işık olsun

1615125589 186 Uzun ve dar bir oturma odasini dekore etmek icin 10

İyi dozlarda doğal ve / veya yapay ışık için Decántante ve tercihen açık renklerdeki cilaları ve kaplamaları seçin. Miroytengo’da mekanları görsel olarak ne kadar genişlettiklerinden bahsettiğimizi zaten biliyorsunuz.

Açık tonlarda dekore edilmiş bir oda gözümüzden tamamen farklı olabilir. Başka gibi görünebilir.

7 Genişlik yaratın

1615125590 419 Uzun ve dar bir oturma odasini dekore etmek icin 10

Nesneler ve mobilyalar arasında boşluk bırakın ve aşırı yüklemeyin. En hacimli mobilya parçalarından olan kanepe ve oturma odası mobilyalarını da karşılıklı duvarlara yapıştırabilirsiniz.

8 Kitsch’ten daha az

1615125590 504 Uzun ve dar bir oturma odasini dekore etmek icin 10

Tek bir stille sınırlamak istemiyoruz, ancak size bir fikir vermesi için minimal bir tarz düşünmek, renklerin ve nesnelerin çok çeşitli ve çarpıcı olduğu bir kitsch stilini takip etmekten daha karlı olacaktır. Kitsch ortamı daha fazla doldurur ve minimum düzeyde rahatlatır.

9 Uzun oturma odasını aynalarla dekore edin

1615125590 202 Uzun ve dar bir oturma odasini dekore etmek icin 10

Onların favorilerimizden biri olduklarını zaten biliyorsunuz. Burada görebileceğiniz oturma odasını dekore etmek için yakın zamanda blogumuza bir giriş yaptık. Alanı uzatmanıza ve derinlik vermenize yardımcı olurlar.

10 Alanı oksijenlendirin

1615125591 470 Uzun ve dar bir oturma odasini dekore etmek icin 10

Düz veya basit çizgilerle, içini görmemizi sağlayan cam parçalara sahip mobilyalar seçmek gibi oturma odanıza dahil etmek için kolay hilelerle yapın.

Ancak, reform yapmak istiyorsanız, aralarındaki boşlukları açarak da teşvik edebilirsiniz. Örneğin, ışığın bir odadan diğerine bir pencereden, muhafazadan geçmesine izin vermek veya basitçe duvarı açmak.

Uzatılmış bir yemek odasını dekore etmek için tüm bu fikirlerin sizin için yararlı olmasını ve bunları evinizde uygulamanızı çok seveceğiz. Deneyimlerinizi bize yorumlarda bırakın!

Uzun ve dar bir oturma odasını dekore etmek için 10 fikir
konusu ilk beyazyastik.com üzerinde yayınlandı.

Bunlar da hoşunuza gidebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu