Modern Akdeniz tarzı teras dekorasyonu

Modern kır evleri, genellikle dışarıda geçirdiğiniz zamanın tadını çıkarabileceğiniz teraslarla tamamlanmaktadır. Terasları dekore etmek için parlak, şık ve pratik çözümler seçtik. Ana vektör Akdeniz tarzıydı – içinde çok fazla sıcaklık, rahatlık, ışık ve doğal doku var.

Fotoğrafta: sandalye-bank Moroso TropicaliaBüyük bir deniz kabuğunu andıran, sahibini rahat bir şekilde çerçeveleyen ve dingin bir rahatlama sağlayan.

Akdeniz tarzı teraslar, açık ahşap alanlar ve taş döşeli verandalarda yer almaktadır. Tik gibi sağlam ve dayanıklı ahşaplar genellikle dayanıklı bir zemin oluşturmak için kullanılır. Neme maruz kalmaz ve çekiciliğini kaybetmeden uzun yıllar dayanabilir. Sıcaklık ve yağıştaki değişiklikler, dış mekan mobilyalarının üretimi için malzemeler için özel gereksinimleri ortaya koymaktadır. Bir çok İtalyan fabrikaları güzel tasarım çözümleri sunar.

Plastikten bahçe mobilyaları

Güneş ışığına, yağışa ve sıcaklık değişikliklerine karşı direnci arttırdı ve aynı zamanda çok modern görünüyor:

Fotoğraf: “ garden furniture ” Domitalia Phantom kalıplanmış polietilenden, çevre dostu ve yanmaz malzemeden yapılmıştır.

Fotoğrafta: sıradışı bir üst sandalye daha fazla SPUN.

Fotoğrafta: koltuklar Moroso O-Nest boyalı polietilenden yapılmıştır. Şık, eğimli sırtlık, uzun, kavisli kolçaklar ve koltuğa kusursuz bir şekilde uyum sağlayan tek parça taban, dış mekan kullanımı için ideal, şık ve pratik bir konsept oluşturur.

Fotoğrafta: teknolojik plastikten yapılmış tasarım mobilyalar Vondom.

Fotoğrafta: koltuklar Tonon Sundance… Modelin tasarımı, düz çizgileri ve abartılı şekilleri birleştiriyor.

Fotoğrafta: mobilya Kartell… Yüksek teknoloji ürünü esnek ve sert plastik, Kartell mobilya üretiminde kullanılan ana malzemedir.

Fotoğraf: Ron Arad’ın Sandalyeleri Moroso Ripple Sandalye sonsuzluk işaretini taklit eden çarpıcı bir kıvırcık sırtla, ancak yeni, beklenmedik bir yorumla.

Döşemeli dış mekan mobilyaları

İtalya’dan gelen rahat döşemeli bahçe mobilyalarının yardımıyla terasta hoş bir rahatlama atmosferi yaratılabilir. Laconic formları ve pitoresk tasarımı birleştirerek tüketiciler arasındaki sürekli talebi hak ediyor.

Fotoğrafta: dış mekan mobilyaları Atmosphera… Modern tasarım, yenilikçi teknolojiler ve malzemeler ürünler fabrikalar herhangi bir odada uyumlu.

Resimde: dokuma elyaf mobilya Paola Lenti.

Çevre düzenlemenizde sıcak bir kıyı ortamı yaratmak için saksı Akdeniz bitkileri – minyatür güller, sardunyalar, turunçgiller – kullanın. Sütunlu mazı ve ardıç da seçebilirsiniz.

Tasarımda dekoratif taşlar, doğal kayalar, çeşitli deniz çakılları olmadan yapmak imkansızdır. Böyle bir manzaradaki parlak döşemeli mobilyalar çekici ve canlı görünecek.

Fotoğrafta: bir İtalyan fabrikasından yumuşak “puf sandalyeler” Twils.

Hasır mobilyalar ve açık tuğlalar birlikte harika görünüyor:

Fotoğrafta: sandalyeleri asmak Roberti Rattan… Mobilya, dayanıklı, solmaya ve yüksek neme dayanıklı malzemelerden yapılmıştır. Tekstillerin özel emprenye edilmesi, onları ıslanmaya ve kire karşı dirençli hale getirir.

Akdeniz terası açık ve hava dolu. Sıcak yaz akşamlarında üzerinde vakit geçirmek keyiflidir:

Fotoğrafta: dış mekan mobilyaları koleksiyonu güney Cland.

Fotoğrafta: mobilya serisi Gervasoni In Out Paola Navone tarafından. Gri renk düzenine sahip mobilyaların yüksek pratikliği ve işlevselliği, sakin ve ölçülü doğalara hitap edecek.

Teraslar, konut binasını çevredeki manzara ile uyumlu bir şekilde birleştirir. Evinizin tarzını yansıtan ve çevresiyle uyum sağlayan dış mekan mobilyalarını bulun.

Fotoğrafta: bahçe sandalyeleri Longhi Rodica rahat bir döner tabanda ve Longhi Astrea Joe Colombo tarafından.

Daha fazla renk!

Fotoğrafta: çeşitli mobilya Paola Lenti her türlü kanepe, koltuk, şezlong, puf ve masaları içerir – hepsi güneşe ve yağmura dayanıklı teknolojik malzemelerden yapılmıştır.

Dekorda seramik vazolar, hasır sepetler, ferforje unsurlar, figürlü destekler ve şamdanlar, genel Akdeniz kompozisyonunu oluşturan önemli bir rol oynamaktadır.

Resimde: bahçe mobilyaları Paola Lenti.

Parlak tekstiller ve orijinal dekor, doğal yeşilliklerin arka planına zıt görünüyor:

Fotoğrafta: parlak mobilyalar Moroso… Bahçe mobilyası koleksiyonunuzu mükemmel şekilde tamamlayan ultra özgün modern tasarım.

Evlerin duvarları da Akdeniz tarzı peyzaj düzenlemesinde rol oynuyor. Çoğu zaman kabaca işlenirler ve yüzey belirgin şekilde pürüzlüdür.

Fotoğraf: “ outdoor furniture Potocco… Üretim süreci, her bir parçanın manuel olarak tamamlanmasıyla hat içi üretimdir. Bu, Potocco mobilyalarının fiyatını uygun ve kaliteyi kusursuz hale getirir.

Açık havada öğle yemeği

Akdeniz yaşam tarzındaki teras, ek bir dış mekan odası olarak hizmet vermektedir. Ve burası çoğu zaman yemek odasıdır!

Fotoğrafta: bahçe sandalyeleri Tosca kabilesi… Ekstra geniş tekstil örgülü, şaşırtıcı derecede yumuşak dokunuşa sahip, ancak hava koşullarına dayanıklı sırtlık. Çelik boru çerçeve.

Fotoğrafta: hasır bahçe sandalyeleri Roche Bobois MADAME O epoksi laklı çelik boru.

Akdeniz ülkelerinde, mavinin tonları genellikle iç tasarımda kullanılır – masmavi gökyüzü ve turkuaz deniz yüzeyinin renkleri:

Fotoğrafta: Büyük, alçak bir masanın altına sekiz kama şeklindeki sandalye sığmaktadır. Varaschin Giriş ve çıkış Alanından en iyi şekilde yararlanmak isteyenler için mükemmel bir koleksiyon. Koltukların yapısı masif ahşaptan yapılmıştır.

Güneşin altında bir yer

İtalyan bahçe mobilyaları çok yönlüdür: bahçe masaları, kanepeler ve sandalyelere ek olarak, okumak, rahatlamak, meditasyon yapmak için emekli olmanın çok keyifli olduğu şezlonglar ve koltuklar içerir …

Fotoğrafta: dış mekan sandalyeleri Minotti Cortina Açık… Krom kaplama metal takla çubuğu, koltuk minderi ve sırtlık zarif bir metal ızgara ile desteklenir. Yastıklar su geçirmez bir kaplama ile tamamlanmıştır.

Fotoğrafta: hasır sallanan sandalye Roche Bobois WISHBONE maun ayaklar üzerine sabitlenmiş, sırtı lake çelik çerçeve üzerine 2 örgülü deniz ipi örgülerinden yapılmıştır. Çağdaş koltuk Baxter Roma alüminyum hilal şeklinde sırt ile. Evin veya bahçenin iç mekanlarında kullanım için özel parlak çözüm.

Fotoğraf: “ armchair Molteni ve C D.270.2 Gio Ponti’den minimal boyutlara sahiptir, çok yönlüdür ve taşınması kolaydır.

Küçük güney avlularının renk şeması genellikle koyu sarı tonlarının yanı sıra kumlu, kahverengimsi sarı ve çikolataya dayanmaktadır:

Daha da ilginç ve orijinal seçenekler teras mobilyaları iB Galeri kataloglarında bulunabilir.

Fotoğrafta: şezlonglar Moroso Tropicalia Patricia Urquiola’dan renkli renkleri cesurca sergileyin.

Bunlara'da bakmalısın!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu