Moda salon dekorasyonu

Moda salon dekorasyonu Bu yılki modeller’de tasarımcıları tarafından Moda salon dekorasyonunda sade fakat oldukça göz dolduran farklı tasarımlar dizayn etmişler. Yoğunluğu duvarlarda kullanıp mobilyalarda sadeliği ön planda tutarak göz alıcı, modern tasarımlar çıkarmışlardır.

Salon Dekorasyonu

Salon dekorasyonu konusu bir hayli ucu açık bir konu arkadaşlar ve bizler bu geniş konu da sizlere fikirler ve örnekler sunmaya devam etmekteyiz. Başta, küçük salon dekorasyonu ve büyük salon dekorasyonu olmak üzere, ferah salon dekorasyonu ve sade salon dekorasyonu gibi pek çok konuyu geçmişte sizlerle zaten paylaşmıştık. Hatta biraz daha spesifik konulara girmiş Dikdörtgen salon dekorasyon örnekleri ve önerilerini de bilgi ve beğenilerinize sunmuştuk. Linkler üzerinden bahsi geçen bu konulara da göz atmanızı öneri ederiz. Bu sayfamızda ise son zamanların popüler konularından bir tanesi olan Modern salon dekorasyonu hakkında oldukça özgün fikirleri ve birbirinden güzel görsel örnekleri sizlerle paylaşıyoruz.

Modern ve Moda Salon Dekorasyonu Nasıl Olmalı ?

Salon dekorasyonunda bir dönem sona mı eriyor. Türk halkı olarak çok sevdiğimiz salonlarımız artık yeni bir hale geliyor. Minimalist akımların trend haline gelmesiyle alışageldiğimiz, avangart-lüks salon dekorasyonları tarih oluyor. Artık modern salon dekorasyonları yeni moda. Tabi bu durumda yeni yapılan modern yapıların etkisini de yadsıyamayız.

Klasik Salon Dekorasyonu

Modern mobilyalar, duvar kağıtları, TV üniteleri salonlarda kendilerine yer bulurken, altın varaklı, bol süslü, oymalı mobilyalar, İtalyan duvar kağıtları, Fransız perdeler, Osmanlı tarzı halılar tavan arasına kaldırılıyor. Belki annelerimiz halen bu tarz avangart tarzlardan hoşlanıyor ama yeni nesil evlerinde bu tür şeyler istemiyorlar.

Moda salon dekorasyonu konusu ilk beyazyastik.com üzerinde yayınlandı.

hakkında Serap Kevser

Yazarlarımız konularında uzman ve eğitimli kişilerdir. Sorularınızı en iyi şekilde cevaplamak, Fikre ihtiyaç duyduğunuzda en yaratıcı fikirleri üretmek için buradalar. Sizleride Bekliyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir