Evinizi güzelleştirecek 7 dekorasyon trendi

bir-iç-mekanın-dekorasyonu

Bazı trendler dekor Büyük değişiklik ve dönüşüm süreçlerine gerek kalmadan evin estetiğini anında güncellerler. BeyazYastik.Com’da moda olan yedi öneriyi paylaşıyoruz.

1. Oturma odasında heykelsi şekillere sahip raflar

oturma odasındaki açık raflar

Raflar evde çok pratiktir. Oturma odasının ana mobilyaları ile mükemmel bir şekilde bütünleşen bir parçadır. sevk etmek veya yatak odası. Ancak dekorasyon dünyasındaki yenilikler kalıcıdır. Bu, birkaç raftan oluşmasının yanı sıra heykelsi bir şekle sahip olan raflarda da görülmektedir. Yani eve gelenlerin hayran kaldığı bir sanat eserine dönüşüyorlar.

2. Modüler mobilyalar: çok işlevli alanlar yaratmak için idealdir

oturma odasındaki raflar ve mobilyalar

Pek çok dekorasyon projesi oldukça sınırlı bir yüzey içerisinde çerçevelenmektedir. Ve bu senaryoda, farklı rutinlere uyum sağlayan, çok yönlü ve çok işlevli odalar yaratma arzusu ortaya çıkıyor. Özellikle oturma odasında veya çocuk odasında mevcut olan pratik bir bakış açısı. Farklılıkları bütünleştiren bir ortam nasıl dekore edilir? ortamlar? Trendi belirleyen modüler mobilyalar dikkate alınması gereken bir çözüm sunar.

3. Endüstriyel tarzda yemek masaları

Yemek odası evde çok önemli bir alandır. Oturma odasına, mutfağa veya ayrı bir odaya entegre edilebilir. Bunun için aile yemeklerini ve akşam yemeklerini planlamak için rahat bir masa seçmek önemlidir. Endüstriyel tarzdaki tasarımlar gerçek bir ilham kaynağıdır.

Üstelik çekiciliğini yalnızca büyük pencereleri, yüksek tavanları ve eski iş atölyelerine benzer özellikleriyle tanımlanan mekanlarda göstermiyor. Yani sadece evlere entegre edilmiyorlar. endüstriyel tarz baskındır, ancak estetik düzeyde diğer birçok öneriyle birleşirler. Bu sayede İskandinav, eklektik, rustik veya çağdaş bir his uyandıran yemek odalarıyla harmanlanıyorlar.

4. Tekstil, aksesuar ve bitkilerde yeşil rengin güzelliği

evin içindeki bitkiler

Tek bir renk, yeni bir kombinasyonla güncellenen bir odanın görüntüsünü dönüştürebilir. Doğayla uyumlu tonlar, evde çok rahatlatıcı bir etki yarattığı için çok değerlidir. Yeşil de sezonun tonlarından biri. Bunu yalnızca tekstil ve aksesuarların yanı sıra mekanı ayrıntılarla kişiselleştiren bitki ve çiçek süslemeleriyle de öne çıkıyor.

5. Siyah lambalar: zarif ve zamansız

oturma odasında siyah renkli lamba

Mutfak, oturma odası, salon veya yatak odası dekorasyonunun sunduğu perspektif bütünseldir. Yani bütüne vurgu yapılmalıdır. siyah lambalar modaya uygunlar.

6. Yuvarlak şekilli kanepeler

Kanepe oturma odasındaki en önemli parçalardan biridir. Ve hiç şüphesiz, o anın trendleri onu gerçek kahraman haline getiriyor. Örneğin, gösteren tasarımlar yuvarlak görünüm.

Dolayısıyla görsel ağırlığı az olan kanepeler ön plana çıkıyor. Trendi belirleyen başka bir format daha var: Kolçaksız kanepe, konforu ve rahatlığı simgeleyen bir mobilya parçasının geleneksel görüntüsünden farklıdır.

7. El yapımı parçaların güzelliği

dekorasyon-süsler

Seri olarak üretilen ürünlerle karşılaştırıldığında, karakter tekrarlanamaz bir yüzey sunan el işi ürünlerden benzersiz. Ayrıca bunlar, örneğin bir seyahat sırasında satın alınabileceği veya özel bir günde kendinize mükemmel bir hediye olabileceği için kendi geçmişi olan ürünlerdir.

En son ev dekorasyonu trendleri sürekli bir ilham kaynağıdır. Bu yazımızda sektörde başarılı olan ve evi anında güncelleyen yedi öneriden oluşan bir seçim yaptık.

Bunlara'da bakmalısın!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu