Eskiz stili: metal çubuk mobilyaları

Kalem eskizlerine veya mühendislik çizimlerine benzer şekilde, ince metal çubuk mobilyaları geleneksel ev mobilyalarından sıyrılıyor. Havanın yerini değiştirmeden ve ışığın içeri girmesine izin vermeden, hiç yer kaplamıyor gibi görünüyor.

Koltuklar ve sandalyeler

Metal çubuklardan yapılmış ilk ve en ünlü çerçeve sandalye – Tel Sandalye efsanevi tasarımcılardan Eames. Bu model 60 yılı aşkın süredir popülaritesini kaybetmemiş ve dünya çapında onlarca tasarımcıya ilham kaynağı olmuştur.

Fotoğrafta: ünlü sandalyeler Tel SandalyeEames tarafından tasarlanmıştır. Bugün Vitra fabrikasında üretilmektedir.

Fotoğrafta: Metal çerçeveli Desiree Filo koltuk.

Fotoğrafta: tabureler Melek Addinterior fabrikasından ince metal çubuklardan.

Raflar ve şifonyerler

İnce çerçeveli depolama sistemleri, işlevsel olmaktan çok dekoratiftir. Geniş bir alan için geniş bir iç aksesuar olarak düşünülmelidir.

Bazı nesneler yandan bakıldığında çizime o kadar benziyor ki gerçekliklerine inanmak zor.

Fotoğrafta: Bonaldo fabrikasından İlkbahar ve Yaz şifonyerleri.

Masalar ve konsollar

“İnce çizgiler halinde” masa, boş alan sıkıntısı olduğunda iç mekanı görsel olarak rahatlatacaktır. Ve geniş bir odada geniş bir alan hissini artıracaktır.

Fotoğraf: Lago Kinoki yemek masası ve sandalyeleri.

İnce çerçeveli sehpalar, ana görevleriyle mükemmel bir iş çıkarır – bir iç dekorasyon olmak. Özlü “kontur” tasarımı, hem sıradan mobilyalar arasında hem de toplam minimalizmin arka planında göze çarpıyor.

Fotoğrafta: sehpa AlandaB & B fabrikası için tasarımcı Paolo Piva tarafından yaratılmıştır.

Aydınlatma ve aksesuarlar

Grafik çizgiler ve çıplak tel kafeslerin teması, aydınlatma ve çeşitli aksesuarlara da değindi. Bu tür öğelerin avantajı, çok yönlülükleridir. Çok çeşitli mobilyalarla organik olarak birleştirilirler ve her renk şemasına uyarlar.

Fotoğrafta: dekoratif askı Giyim fabrikalardan Görüş Ciatti.

İstediğiniz tarzda mobilya nasıl bulunur?

Belirli bir model mi arıyorsunuz veya bir dergi sayfalarında veya çevrimiçi yayınlarda gördüğünüz beğendiğiniz öğeye benzer bir şey mi arıyorsunuz? BeyazYastık Gallery onları bulmanıza yardımcı olacak! Salonumuz, fotoğraflara dayalı olarak veya istenilen parametreler ile mobilya seçimi için hizmet vermektedir.

hakkında Serap Kevser

Yazarlarımız konularında uzman ve eğitimli kişilerdir. Sorularınızı en iyi şekilde cevaplamak, Fikre ihtiyaç duyduğunuzda en yaratıcı fikirleri üretmek için buradalar. Sizleride Bekliyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir