Bir daireyi kiralamak veya satmak için 6 dekorasyon ipucu

ahşap-masa-ve-siyah-sandalyeli mutfak

Bazen bir dekorasyon işleminin amacı, mekanı güncelleyerek yeni bir aşama başlatmak değildir. Eylem planının nihai hedefi, başkalarının da yararlanacağı bir mülkün satışı veya kiralanmasıyla uyumludur. Bu durumda, iç mekanın emlak piyasası teklifini oluşturan diğer alanlardan öne çıkmasını sağlayacak şekilde ortamın hazırlanması tavsiye edilir. Satmak veya kiralamak için bir daire nasıl dekore edilir? İçinde dekorblog Altı ipucu paylaşıyoruz.

1. Bir daireyi kiralamak veya satmak için küçük onarımları ve onarımları gözden geçirin

siyah-beyaz-yeni-mutfak

Bir evin ilk izlenimini olumsuz etkileyen küçük kusurlar vardır. Ve düzeltildiklerinde tüm bağlamı canlandırırlar. Sonuç olarak, evin farklı odalarını genel olarak gözden geçirmek için iyi bir zaman. miktar mekanı güzelleştirecek şekilde uygulanmalıdır.

2. Bir daireyi kiralamak veya satmak için ev sahneleme hizmeti

-oturma-odası-evde-rahat-dekorasyonu

Şu anda ev sahneleme hizmeti, bir mülk sahibinin onu satışa veya kiralamaya çıkarmaya karar verdiği anda bağlamsallaştırılan dekorasyon tekniklerini içermektedir. Ev sahneleme sektöründe çalışan profesyoneller, sahnelemeyi yeniden düzenlemek için gerekli hazırlığa sahiptir. tasarım potansiyel alıcılar veya kiracılar için çevreyi daha çekici hale getirmek.

Tüm gözlerin oturma odası, mutfak, yatak odası, salon veya banyonun olumlu özelliklerine çevrilmesini sağlayacak şekilde bir mülkün güçlü yönlerini artıran bir pazarlama önerisi olduğunu belirtmek gerekir.

3. Sade dekorasyon, satılık veya kiralık bir dairenin çekiciliğini artırır

pratik ve modern mutfak

Bir kişi veya aile bir mülkte yaşamaya başladığında duygusal, duygusal ve duygusal öneme sahip ayrıntılarla çevreyi kişiselleştirmeye başlar. Bu sayede evin farklı köşelerine fotoğraf, antika mobilya, hediyelik eşya, anılar çerçevelenebilir. geziler… Bahsettiğimiz gibi bu malzemelerin o mekanda yaşayanlar için ayrı bir anlamı var.

Ancak bu unsurların algılanması, uzaktan bakıldığında tamamen farklıdır. Yani potansiyel kiracılar veya alıcılar, kendi biyografinizle bağlantılı olan öğelere özel bir ilgi duymazlar. Sonuç olarak, dekorasyonun temelinin çok duygusal değil, daha kişiliksiz olması tavsiye edilir.

4. Sipariş

dairede mutfak ve oturma odası

Bir mekanın ilk izlenimi, aralarında düzenin (ortamdaki uyumu artıran) olduğu farklı faktörler tarafından koşullandırılabilir. Her türlü dekorasyon tarzını güzelleştiren bir faktördür.

Sonuç olarak, iç mekanı düzenleme görevine, kalanları ortadan kaldırmak, temel unsurları belirlemek ve ortamı beslemek için dikkatli bir şekilde yaklaşmak önemlidir. uzay boş. Yeni kiracı veya mülkün alıcısı, kendisini orada hayal etmek için istenen alana ihtiyaç duyar.

5. Aynalarla dekorasyon: daire satmanın veya kiralamanın anahtarı

ayna-dekorasyon

İlkbahar, yaz, sonbahar ya da kış görüntüsü veren bir evin mevsimsel dekorasyonunda aksesuarlar olmazsa olmazdır. Ayna, aksesuar listesinde ön plana çıkan bir unsurdur ve AksesuarlarBir daireyi dekore etmek, satmak veya kiralamak istiyorsanız kullanabilirsiniz. Evin ferahlığını, parlaklığını, güzelliğini ve perspektifini olumlu yönde etkileyen bir parçadır.

6. Mülkü güzelleştirmek için gerekli olan hafif

bol ışıklı banyo

Bir mülkü ilk kez ziyaret ettiğinizde hangi yönleri çok hoş buluyorsunuz? Işık, belirli bir ortamda duygusal refahı ve uyumu artıran bir faktördür. Bu nedenle hepsi çok olumlu dekoratif kararlar dışarıyla bağlantıyı güçlendiren, netliği besleyen ve içerideki aydınlığa vurgu yapan. Duvarların beyaza boyanması buna bir örnektir.

Bunlara'da bakmalısın!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu