Bilgisayarda çalışmak için 15 şık sandalye

Bir bilgisayarda çalışmak için bir sandalyenin teknolojik bir “canavara” benzemesi gerekmez. Gerekli tüm ayarlamalara sahip rahat bir koltuk, ev döşemeli mobilyalardan veya tasarım sandalyelerden daha az şık görünemez. Ev ve ofis için çekici ve konforlu İtalyan bilgisayar koltukları seçimimiz buna bir örnektir.

Kısa süreli işler için

Tüm gün bir bilgisayar veya dizüstü bilgisayarda bir buçuk saatten fazla zaman harcamazsanız, bir düzine ayarlı karmaşık bir tasarıma sahip bir sandalye satın almanıza gerek yoktur. Yükseklik ayarı, tekerlekler ve bir döner mekanizma yeterli olacaktır. Dışarıya odaklanmak daha iyidir, çünkü bir çalışma sandalyesi, bir kanepe veya bir masa kadar iç mekanın bir parçasıdır.

Konfor ve zarafet

İtalyan üreticilerin ürün yelpazesi, çok çeşitli zarif tasarımlı ofis çalışma koltukları içerir. Onlar için geleneksel malzemeler cilalı veya krom kaplı çelik, doğal deri ve güzel bir dokuya sahip ahşaptır.

Bilgisayarda calismak icin 15 sik sandalye

Resimde: zarif Smania City çalışma koltuğu. Koltuğun ön kenarının özel eğriliği bacak yorgunluğunu önler.

Tasarımcı koltuklar ve sandalyeler

Bir bilgisayarda çalışmak için bir sandalye, ilginç bir aksesuar veya standart olmayan bir lamba ile aynı iç dekorasyon olabilir. Bir ofis veya ev çalışması için, parlak detaylarla doyurulmuş, hafif bir çalışma koltuğu veya alışılmadık bir şekle veya renge sahip tekerlekli bir sandalye uygundur.

1615102998 999 Bilgisayarda calismak icin 15 sik sandalye

Fotoğrafta: sıradışı şekilli bir sandalye Kartell Kaşık Sandalye. Modern tarzda dekore edilmiş bir ev ofisi veya toplantı odası için uygundur.

Uzun süreli çalışma için

Evde veya ofiste bilgisayarda uzun süreli çalışmak için bir sandalyeye ihtiyacınız varsa, görünüm ve rahatlık arasında hiçbir ödün verilmemelidir. Yumuşak bir koltuk başlığı, koltuk yüksekliği ve sırtlık eğim ayarları, sırt desteği ile rahat bir rahatlama – bunlar masadaki çalışmayı sırtınız için rahatlığa dönüştürecek detaylardır.

1615102998 593 Bilgisayarda calismak icin 15 sik sandalye

Resim: Giorgio Collection Vogue 5081 yüksek arkalıklı koltuk Koltuk yüksekliği ve sırtlık eğimi ayarlanabilir.

1615102998 926 Bilgisayarda calismak icin 15 sik sandalye

Fotoğrafta: Birçok ayarlamaya sahip Calligaris Genesis ofis koltuğu, bireysel anatomik özelliklere “uyum sağlar”. Sinka ağdan yapılmıştır ve sırtın “nefes almasına” izin verir ve koltuk antibakteriyel kumaş ile kaplanmıştır. Bu model, saatlerce bilgisayar çalışması için mükemmel bir seçimdir.

Başın sandalyeleri

Sağlam bir sandalye, iyi bir masa ile birlikte yöneticinin tarzını oluşturur, konumunu vurgular ve zevklerini yansıtır. Yönetici koltukları, pahalı yüzeyleri ve etkileyici görünümleri nedeniyle çeşitli ofis koltukları ve çalışma sandalyeleri arasında kolayca tanınır.

1615102998 337 Bilgisayarda calismak icin 15 sik sandalye

Resimde: Yüksek sırtlı ve yastıklı kolçaklı lüks Elledue 2702 Akron koltuk. Müzakereler ve iş toplantıları için mükemmel bir seçenek.

1615102998 845 Bilgisayarda calismak icin 15 sik sandalye

Fotoğraf: Tekerlekler üzerinde Smania Comfort koltuk. Sırtlık ve koltuğun özel rahatlaması havalandırma sağlar. Egzotik deri kaplamalara sahip kaplama, bu modelin zarif tarzının altını çiziyor.

Bunlar da hoşunuza gidebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu