Modern Mutfak Yenileme Tüyoları

Mutfak yenilerken nelere dikkat etmeli

Mutfak yenileme fikirleri

Mutfak evin en fonksiyonel alanlarından biridir. Yeni Trend Mutfak örnekleri Kullanım alanı ve şıklığıyla hayatınıza yenilik katacak bu kalite ve modernin simgesi Mutfak yenileme fikirleri mutfaklarınızda farklılık yaratacaktır. Ayrıca Mutfağınızı Boyamak için 10 Renk ve Mutfak Trendleri – Ev Dekorasyon İpuçları konularına mutlaka bakmanızı tavsiye ederiz.

Mutfak yenileme fikirleri

Mutfak yenileme kendin yap fikirleri

Mutfağı yenilemek heyecan verici bir an: bu alanı hoş, komple mutfak yenileme pratik ve güzel olacak şekilde dönüştürmek istiyoruz.

Bu yazıda, bütçenizi iyi planlamanız ve reformdan en iyi şekilde yararlanmanız için tarzınızı, küçük mutfak yenileme en iyi malzemeleri, depolama sistemlerini, aydınlatmayı seçmeniz için çok yararlı olacak birkaç fikir bulacaksınız.

Mutfak yenileme fikirleri (1)

Mutfağınızın tadilatını planlayın

Mutfak evin kalbidir, bu nedenle yapmak istediğiniz reformun dağılımı ve türü konusunda net olmanız önemlidir:

  • İstediğiniz şey yüzünüzü yıkamak, daha pratik hale getirmek veya görünümünü yenilemekse tüm mobilyayı değiştirmek idealdir.
  • Bir duvarı yıkmaktan, su, gaz veya elektrik bağlantılarını değiştirmekten, evinizin planını size daha uygun olacak şekilde yeniden belirlemekten faydalanacaksanız mutlaka bir inşaat projeniz olmalı.
  • Bitişik odanın yemek odası olarak dahil edilmesi ve mutfaktaki mobilyaların arttırılması veya açık konsept trendinde oturma odasına açılması, evin kullanılmayan birkaç metresini değerlendirmek harika bir fikir. Biraz daha fazla yatırım gerektirir ama pişman olmayacaksınız.

Durumunuz ne olursa olsun, mutfak yenileme nasıl yapılır mutfağın pratik olması esastır ve bunun için sektördeki profesyonellere danışmaktan daha iyi bir şey yoktur. Sahip olduğunuz ölçüleri inceleyecekler ve kişiselleştirilmiş tasarımınızla bir plan oluşturacaklar: cihazların konumu, en iyi malzemeler, mobilyaların dağılımı… ihtiyacınız olan her şey.

Mutfak yenileme fikirleri (2)

Mutfağı yenilemek için fikirler: hayallerinizdeki mutfağa sahip olun!

Mutfaklar oturma odasına nasıl açılır

Oturma odasına açmak için reformdan yararlanmayı düşünüyor olabilirsiniz. Ve mutfakların giderek oturma odalarına girme ve alanları paylaşma eğiliminde olması.

Örneğin mutfak ve banyo yenileme mutfak mobilyalarında harika tasarıma süreklilik kazandırmak basittir. İki odanız, mutfak yenileme fikirleri yüksek kaliteli malzeme ve kaplamalarla uyum içinde bir arada var olacak.

Mutfak yenileme fikirleri (3)

Yemek odasını birleştirin

Bitişik odayı ekleyerek mutfağa daha fazla yer vermeye karar verdiyseniz, mutfak yenileme modelleri odaları kendi tarzıyla birleştireceği için sürekli bir zemin tercih edin. Zemin için laminat biraz daha ucuzdur ve günlük bazda çok dayanıklı sonuçlar elde eder.

Zıt bir antrasit duvar ve beyaz mobilyalarla risk alın. Örneğin yeni trend mobilya, basit çizgileriyle öne çıkıyor. En sevdiğiniz renkleri, harika tasarımı ve parlaklığı eklemek için bir tuvaliniz olacak.

Mutfak yenileme fikirleri (4)

Bir kahvaltı barı ekleyin

Kahvaltı barı, çok yönlülüğü için idealdir. Profesyonellerimiz onu tasarımınıza kolayca entegre eder ve çeşitli yüksek kaliteli malzemelerle keyfini çıkarabilirsiniz. Geniş renk yelpazesi ile mutfağınıza eşsiz bir karakter kazandıracaksınız, yaratıcılığınız uçsun!

kahvaltı barı

Duvarlardaki fayansları unutun

Yeni trendler fayans döşemekten tavana kaçıyor. Duvarlar nefes alıyor ve basit bir kat boya ile renk değiştirmemize izin veriyor. Ayrıca mutfak duvarlarınızı modaya uygun duvar kağıtları ile dekore edebilirsiniz. Çimento bazen duvarlarda çeşitli tarzlarda görünür ve lekelenmeye en duyarlı alanlar, mutfak yenileme aşamaları temizlenmesi daha kolay yeni malzemelerle kaplanır.

Bu tasarımdaki mavi granit efekti, komple mutfak değişimi mutfak kapılarının bej rengiyle tezat oluşturuyor. Baskı kulp tasarımı, onu çok pratik ve nötr kılıyor, bu nedenle her eve uyum sağlıyor.

Duvarlardaki fayanslar

Pratik mutfak, ekstra depolama

Mutfağın düzenli olması, mutfaktan %100 keyif alabilmek için çok önemlidir. Yeni tasarımlar ve depolama sistemleri, her şeyi organize etmenizi ve her zaman kolayca bulmanızı sağlayacaktır.

Kişiye özel tasarımlara sahip çekmeceler, mutfak yenileme öncesi sonrası, kumaş, tepsi, baharatlık, tencere gibi küçük stratejik alanları kullanmanıza ve eski zamanlarda genellikle kullanılmayan fırın altı gibi alanlardan yararlanmanıza olanak tanır. tasarımlar. Neye ihtiyacınız olduğunu düşünün: Mutlaka bir çözüm vardır!

Pratik mutfak, ekstra depolama

Bunlar mutfağınızı yenilemek için sadece bazı fikirler ama olasılıklar sonsuzdur. İdeal mutfağınızın nasıl göründüğünü hayal edin ve yeni tasarımların güzelliğinin ve konforunun yanı sıra yeni enerji tasarruflu cihazların tasarrufunun keyfini çıkarmanıza izin verin.

Faturada takdir edeceksiniz ve elektriği çevreye karşı sorumlu bir şekilde harcayacaksınız. Hayallerinizdeki mutfağa sahip olmanıza yardımcı olmak istiyoruz.

Bunlara'da bakmalısın!

Başa dön tuşu