Küçük Evler için Düzen Ve Organizasyon için 6 ipucu

detaylar-in-banyo-dekorasyon
Küçük Evler için Düzen Ve Organizasyon, her türlü alan için gereklidirler. Ancak ek planlama gerektiren küçük evlerde kişiye özel çözümler aramak önemlidir. Beyazyastik.com’da, birkaç metrekarelik evler için düzen ve organizasyon için altı ipucu paylaşıyoruz.

1. Özel bir salon

evde salon
Düzen, evin girişinde bazı pratik mobilyalara sahip özel yapım bir salonla başlar: kitaplık, sandık, ayakkabılık, büfe, şifonyer, portmanto… dekorasyon projesinin detaylandırılmasında belirlediğiniz ihtiyaçlar.

2. Hasır sepetler: kullanışlı, güzel ve dekoratif

hasır sepet-evde
Küçük evlerde düzeni ve düzeni sağlamaya yönelik kaynaklar da estetik bir görüntü gösterebilir. Hasır sepetler her iki perspektifi de aynı formatta birleştirir: kullanışlı, güzel ve dekoratiftirler. çok başarılı bir şekilde tamamlayabilirler.

3. Az, çoktur: düzen, organizasyon ve ferahlığı teşvik etmenin anahtarı

küçük ev dekorasyonu
Küçük bir evi başarıyla organize etmenin anahtarı nedir? Evinizin ana stili ne olursa olsun, “az çoktur” sözünün minimalist önermesi dikkate alınması gereken bir ilham kaynağıdır. yani, minimalizm Sadeliği artıran bir yaklaşım olarak sunulur. Bu nedenle onun özünü (ana estetik ne olursa olsun) evinize aktarabilirsiniz.

Evinizde sadece kullanışlı bir yer kaplayan, farklı bir amaç için veya sadece ferahlığı pekiştirmek için kullanılabilecek kaç şey var? Dekorasyon, birçok açıdan duygusal bir bileşene sahiptir. Örneğin, geriye kalanlardan kurtulmayı öğrenmek ve iç özgürlükle tarafsızlığı uygulamak önemlidir.

4. Bakımı kolay dekorasyon fikirleri

ahşap-kitaplık-in-yemek odası
Şu anda dekorasyon dünyası, evinizi yaşam tarzınızı yansıtan trendlerle dekore etmek için birden fazla ilham kaynağı bulmanızı sağlıyor. Dekoratif bir teklifi kendi içinde neyi temsil ettiği ve aynı zamanda uzun vadeli etkisi açısından analiz edin.

Örneğin oturma odası ya da yatak odasını kırlentlerle süslemek yılın her mevsiminde ortak bir öneridir. Ve çeşitli tasarımlarla güzel kompozisyonlar yapmak mümkün. Ancak yatağı simetrik olarak yerleştirilmiş geniş bir kırlent seçeneği ile giydirmek oldukça estetik bir öneridir.

Diğer bir deyişle, düzen ve organizasyon uzun vadede kalıcı olmayıp kişisel katılım gerektirir. Bu nedenle, elemanların dizilişini takip etmek için mekanı pratik bir şekilde hazırlayın.

5. Oturma odaları ve yatak odaları için çok işlevli mobilyalar

yemek odasında beyaz kitaplık
Küçük ve şirin mekanları düzenlemek için bütünleştirebileceğiniz farklı dekoratif çözümler var.  Yalnızca birkaç metrekarelik bir sahnede özellikle kullanışlıdırlar.

Ancak çok pratik mobilyalarla o mekanın potansiyeli dönüştürülüyor. Örneğin, ek depolama alanına sahip biçimleri satın alabilirsiniz.

6. Bir veya iki dakika içinde tamamlanabilecek rutinleri ertelemeyin

ahşap-mobilya-evde

Bu şekilde, yeni bir alışkanlık edinebilirsiniz: bir veya iki dakikada tamamlanabilecek rutinlerle şimdiki zamanda kendinizi meşgul edin. Herhangi bir alanda etkili bir uygulamadır, ancak küçük bir evde daha hızlı sonuçlar verir.

Bunlara'da bakmalısın!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu