Ev Tekstilinde Kış Trendi

Ev tekstili denince ilk akla gelen markalardan biridir Linens. Kaliteli ürünleri, her tarza ve zevke uygun tasarım ve modelleriyle, geniş renk seçeneğiyle herkesin ihtiyacına cevap vermektedir.

Linens Moda-Moda Sonbahar/ Kış koleksiyonuyla bu yıla yeni trendler kazandırmıştır. Bu koleksiyonda kullanılan renklerle Sonbaharın havasını evlerimize taşımaktadır.

Linens tasarımlarını oluştururken farklı konseptlere hitap etmeye çalışmıştır. Farklı temzalar benimsenmiştir. Bunlar Art Shadow, Private Club, Woodland Melody, Modern Serenity.

Renk tonlarında çikolata kahvesi, bal rengi, koyu mavi, turkuazın inanılmaz güzel tonlarından indigoya kadar uzanan geniş renk seçenekleri kullanılmıştır. Renkler kadar uygulanan desenlerde oldukça dikkat çekici. Her tarz ev dekorasyonuna hitap eden bu tasarımlarla evleriniz göz alıcı şıklıkta dizayn edebilirsiniz.

Linens yatak örtüsünden nevresim takımına, mutfak ve banyo tekstilinden perde döşemeliğe, ev aksesuarlarından bebek ürünlerine kadar geniş ürün yelpazesine sahiptir. Siz de bu şıklıktan yararlanmak ve evinize şık ışıltı katmak istiyorsanız Linens mağazalarına uğramanız yeterli olacaktır.

hakkında Serap Kevser

Yazarlarımız konularında uzman ve eğitimli kişilerdir. Sorularınızı en iyi şekilde cevaplamak, Fikre ihtiyaç duyduğunuzda en yaratıcı fikirleri üretmek için buradalar. Sizleride Bekliyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir