Doğtaş Kişiye Özel Tasarımlar

Doğtaş Kişiye Özel Tasarımlar. Doğtaş’ta Konfor ve Şıklık Birarada. Mobilya sektörünün en beğenilen markası Doğtaş; kişiye özel konfor sunan tasarımları hayata geçirmeye devam ediyor.

Doğtaş Kişiye Özel Tasarımlar

Doğtaş Kişiye Özel Tasarımlar (1)

Doğtaş Kişiye Özel Tasarımlar (2)

Mobilya sektörünün en beğenilen markası Doğtaş; kişiye özel konfor sunan tasarımları hayata geçirmeye devam ediyor.

Doğtaş’ta Konfor ve Şıklık Birarada
% 30’a Varan İndirim Fırsatıyladogtaskoltuk 220

Hayatınızı daha iyiye taşımak için tasarlanmış oturma gruplarından, okuma saatlerinizi çoğaltacak berjerlere, rahat bir yatağa dönüşen tasarımlara kadar en ince ayrıntısına kadar düşünülmüş modeller, şimdi Doğtaş’ın % 30’a varan indirim kampanyasında sizleri bekliyor…
Doğtaş’ın sezonun popüler renklerini, tasarım ve ev tekstili trendlerini izleyerek koleksiyonuna uygulayan çizgisi, evlerinizin de modaya uymasını sağlıyor.

Modellerinde farklı renk ve desen alternatifleri sunan Doğtaş, kendi kişiliğinizi anlatan ve evinize birebir uyan mobilyalara imza atmanıza imkân veriyor. Mobilya sektöründeki renk trendlerine yön veren Doğtaş, ihtiyaçlara yönelik malzeme kullanımıyla da göz dolduruyor.
Siz de indirim fırsatıyla kırk yıldır bildiğiniz Doğtaş’ın yepyeni desen, kumaş ve renklerine katılın. Doğtaş’la hayatınıza renk katın.

Bunlara'da bakmalısın!

Başa dön tuşu