Önce Sonra

Dekorasyonda yaratıcılığı kullan!

Dekorasyonda yaratıcılığı kullan! Tatil sezonunun gelmesiyle birlikte, evi arkadaşlarınızı ve ailenizi karşılamaya hazırlamaktan daha keyifli bir şey olamaz. Bunu akılda tutarak, burada evinizi basit ve ucuz bir şekilde değiştirecek bazı basit ipuçları öneriyoruz.

Emek fiyatının artmasıyla insanlar evlerinde küçük tadilatlar yapmayı öğrenmek zorunda kaldı.

Yardımcı olmak için, basit hizmetlerden en karmaşık olanlara kadar size adım adım öğreten internetteki videolar gibi bu görevde faydalı olabilecek birkaç ilginç aracımız var.

Buna ek olarak, Türkiye’de gerekli malzemelerden nasıl yapılacağına dair kurslara kadar her şeyi sunan birkaç Kendin Yap mağazası var.

Böylece tatil için evimizi basit, hızlı ve ucuz bir şekilde dönüştürebiliriz.

Boyama

Belki de bu, herhangi bir duvarın veya mobilyanın rengini değiştirerek, ortamın çehresini tamamen değiştirmenin en etkili yoludur. Dokular ve pullarla boyayabilir ve hatta oynayabilirsiniz:

kendin Yap

Daire Vila Mariana

Duvarın ve eski aile mobilyalarının rengini değiştirdik, bakın ne fark yarattı!

kendin Yap

Pinterest: Çekmecelerde renk geçişi

Cesaret isteyenler için bir başka harika ipucu da evin ana kapısını duvarların farklı bir rengiyle boyamak, ne kadar havalı göründüğünü görmek!

kendin Yap

Pinterest Benzer fikirler

Çıkartmalar

Günümüzde çıkartma satın almak için birkaç sitemiz var: rulo halinde, duvar kağıdı veya kesik olarak.

kendin Yap

İşte ofiste: Çıkartma internet üzerinden satın aldı ve tarafımızdan yüklendi!

kendin Yap

Pinterest: Fayansların üzerine elektrik bandı ile yapılan çizimler

Bu durumda, kontak kağıt türü yapıştırıcılar (okul malzemelerini örtmek için kullanılanlar gibi) dolapların kapılarına ve fayansların üzerine yerleştirildi. Her tür montajı kesmeyi ve yapmayı mümkün kılan çeşitli renk ve doku seçenekleri vardır.

kendin Yap

Aksesuar değişimi

Resimler, yastıklar ve kilimler evimizin sahip olabileceği temel aksesuarlar. Bu öğelerin bazılarının veya bazılarının basit bir şekilde değiştirilmesiyle ortama yeni bir görünüm vermek zaten mümkün!

Yapı marketlerimizde farklı desen ve renklerde yastık kılıfları buluyoruz. Kanepe basılmışsa, daha az bilgi içeren düz örtüleri tercih etmenin daha iyi olacağını unutmayın. Ancak kanepe pürüzsüzse, her zaman ortamın diğer tonlarıyla dengeleyerek desenleri ve renkleri kullanabilir ve kötüye kullanabilirsiniz.

kendin Yap

Apartamento Morumbi: Düz kanepe ve renkli yastıklar

kendin Yap

Bu durumda, daha az yastık kullanımı ve yeşil, sarı türünün benzersiz renkleriyle kullanılması yasaldır.

Aynı kural kilimler için de geçerlidir: Kanepe nötr ise, halının üzerine renk ve şekil koyun, koltuk desenli veya renkli ise daha az detayı olan nötr renkli bir halı tercih edin. Asla unutma, az her zaman daha fazladır!

Ne kadar yaratıcı olursa o kadar iyi, misafirinizin seveceği her şeyi özenle yapın!

Kendin yap, dekorasyonda yaratıcılığı kullan! konusu ilk beyazyastik.com üzerinde yayınlandı.

Bunlara'da bakmalısın!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu