Dekorasyonda yaratıcılığı kullan!

Dekorasyonda yaratıcılığı kullan! Tatil sezonunun gelmesiyle birlikte, evi arkadaşlarınızı ve ailenizi karşılamaya hazırlamaktan daha keyifli bir şey olamaz. Bunu akılda tutarak, burada evinizi basit ve ucuz bir şekilde değiştirecek bazı basit ipuçları öneriyoruz.

Emek fiyatının artmasıyla insanlar evlerinde küçük tadilatlar yapmayı öğrenmek zorunda kaldı.

Yardımcı olmak için, basit hizmetlerden en karmaşık olanlara kadar size adım adım öğreten internetteki videolar gibi bu görevde faydalı olabilecek birkaç ilginç aracımız var.

Buna ek olarak, Türkiye’de gerekli malzemelerden nasıl yapılacağına dair kurslara kadar her şeyi sunan birkaç Kendin Yap mağazası var.

Böylece tatil için evimizi basit, hızlı ve ucuz bir şekilde dönüştürebiliriz.

Boyama

Belki de bu, herhangi bir duvarın veya mobilyanın rengini değiştirerek, ortamın çehresini tamamen değiştirmenin en etkili yoludur. Dokular ve pullarla boyayabilir ve hatta oynayabilirsiniz:

Daire Vila Mariana

Duvarın ve eski aile mobilyalarının rengini değiştirdik, bakın ne fark yarattı!

Pinterest: Çekmecelerde renk geçişi

Cesaret isteyenler için bir başka harika ipucu da evin ana kapısını duvarların farklı bir rengiyle boyamak, ne kadar havalı göründüğünü görmek!

Pinterest Benzer fikirler

Çıkartmalar

Günümüzde çıkartma satın almak için birkaç sitemiz var: rulo halinde, duvar kağıdı veya kesik olarak.

İşte ofiste: Çıkartma internet üzerinden satın aldı ve tarafımızdan yüklendi!

Pinterest: Fayansların üzerine elektrik bandı ile yapılan çizimler

Bu durumda, kontak kağıt türü yapıştırıcılar (okul malzemelerini örtmek için kullanılanlar gibi) dolapların kapılarına ve fayansların üzerine yerleştirildi. Her tür montajı kesmeyi ve yapmayı mümkün kılan çeşitli renk ve doku seçenekleri vardır.

Aksesuar değişimi

Resimler, yastıklar ve kilimler evimizin sahip olabileceği temel aksesuarlar. Bu öğelerin bazılarının veya bazılarının basit bir şekilde değiştirilmesiyle ortama yeni bir görünüm vermek zaten mümkün!

Yapı marketlerimizde farklı desen ve renklerde yastık kılıfları buluyoruz. Kanepe basılmışsa, daha az bilgi içeren düz örtüleri tercih etmenin daha iyi olacağını unutmayın. Ancak kanepe pürüzsüzse, her zaman ortamın diğer tonlarıyla dengeleyerek desenleri ve renkleri kullanabilir ve kötüye kullanabilirsiniz.

Apartamento Morumbi: Düz kanepe ve renkli yastıklar

Bu durumda, daha az yastık kullanımı ve yeşil, sarı türünün benzersiz renkleriyle kullanılması yasaldır.

Aynı kural kilimler için de geçerlidir: Kanepe nötr ise, halının üzerine renk ve şekil koyun, koltuk desenli veya renkli ise daha az detayı olan nötr renkli bir halı tercih edin. Asla unutma, az her zaman daha fazladır!

Ne kadar yaratıcı olursa o kadar iyi, misafirinizin seveceği her şeyi özenle yapın!

Kendin yap, dekorasyonda yaratıcılığı kullan! konusu ilk beyazyastik.com üzerinde yayınlandı.

hakkında Serap Kevser

Yazarlarımız konularında uzman ve eğitimli kişilerdir. Sorularınızı en iyi şekilde cevaplamak, Fikre ihtiyaç duyduğunuzda en yaratıcı fikirleri üretmek için buradalar. Sizleride Bekliyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir