Öncesi ve sonrası 3 mutfak tadilatı

Bize daha fazla yardımcı olabilecek reformlardan biri evimizin veya dairemizin yüzünü yıkamak, mutfak tadilatı. Yeni, yenilenmiş bir mutfak evinizi yeniden değerlendirebilir ve başka biri gibi görünmesini sağlayabilir. Bugünün makalesinde, mutfağın nasıl değiştirileceğini kendi gözlerinizle görebilmeniz için öncesi ve sonrası 3 mutfak tadilatı sunuyoruz. mutfak dekoru evinizin tamamen farklı görünmesini sağlayabilir.

1- Eski bir mutfağın yenilenerek açık konsept mutfağa dönüştürülmesi

ante1

1

Bize aynı ev olduğunu söylemezlerse… inanmayız! Ne değişim ama, parke zemin, oturma odasına alan açan adalar ve yeni rustik ve modern mutfak mobilyaları. Eski moda bir mutfaktan muhteşem bir mutfağa geçin.

2- 21. yüzyıla aniden nasıl inilir

antes2

2

bu mutfakta açık konsept düzeni zaten iyi düşünülmüştü, Ancak, dolaplar ve tezgahlar çok modası geçmişlerdi. Bazı yeni mutfak dolapları ve temiz, modern tezgahlar seçerken, bu yeni mutfağın sunduğu görünüm harika. Fotoğraflara bakarsak oturma odasının da aslında nasıl yenilendiğini görebiliriz. Yeni şömine eskisinden çok daha güzel ve daha karakterli.

3- Kahverengiden beyaza, renkli yüz germe

antes3

3

Bu durumda seçilmiş mutfak dolaplarını beyaza boya, stilini yenileyerek çok daha modern ve temiz hale getirerek eski ve eski görünüyordu. Buna çok daha modern bir görünüm kazandıran gösterge panelinde yeşil kullanımını da eklemeliyiz. Tezgah seçimi de oldukça iyi olmuş, tabureli Amerikan bar için seçilen alan köşe boşluğu kullanılsa bile ideal.

Mutfak reformunuzda dikkate alınması gereken diğer unsurlar

İlk, tüm aletleri değiştirmeniz gerekiyor. Bu ocaklar, buzdolapları, fırınlar, bulaşık makineleri ve daha fazlasını içerecektir. Evinizde ankastre soba varsa onun da değiştirilmesi gerektiğini düşünmelisiniz. Ancak aynı fikirde değilseniz, yeni mutfağınızın tarzına uygun bir cihaz satın almayı düşünebilirsiniz.

Ardından, dolapları değiştirmeniz gerekir. Bu mutfağınıza yeni ve güzel bir görünüm kazandıracaktır.. Ancak dolapların renginin duvarların renkleriyle uyumlu olması önemlidir. Dolaplar çok karanlıksa, odanın geri kalanına uyması için onları daha açık bir renge boyamayı düşünebilirsiniz. Ancak dolaplar çok parlaksa en iyi sonuçları alamazsınız.

Yapmanız gereken başka bir şey de tezgahı değiştirmek. Özellikle modern bir mutfak tasarımı yaratmak istiyorsanız bunlar çok önemlidir.. Tezgahlar çeşitli malzemelerden yapılabilir ve temizliği ve bakımı kolay olduğu sürece bunu yapmak için herhangi bir malzemeyi kullanabilirsiniz. Bunun için bir bütçeniz yoksa, bir mutfak tasarımcısından doğru malzemeyi seçmenize yardımcı olmasını isteyebilirsiniz.

Raflar ve çekmeceler gibi diğer mutfak aksesuarlarını da göz önünde bulundurmalısınız. Çok fazla yerden tasarruf etmek için bu öğeleri eski cihazlarınızın üzerine ekleyebilirsiniz. Ancak mikrodalga fırınınız, buzdolabınız ve mutfağınızda her gün bulabileceğiniz diğer eşyalarınız için farklı raflar satın almanız gerekebilir. Çekmeceler de önemlidir çünkü yemek pişirmek için kullandığınız tüm gereçleri bu çekmecelerde saklayabilirsiniz. Mutfağa farklı bir dokunuş katmak için bir yerlere yemek kitapları ve dergiler de ekleyebilirsiniz.

Normal mutfak kullanımı sırasında toz toplama eğiliminde oldukları için aydınlatma armatürlerini değiştirmek isteyebilirsiniz. Onları korkmadan yenileriyle değiştirin. Bu aslında dikkat etmeniz gereken bir mutfak makyajının üçüncü yönüdür. Mutfaktaki aydınlatmayı iyileştirebilmeniz için aydınlatma armatürleri de önemlidir. Bunu yaparak, yemek pişirmek için daha kolay ve daha güvenli bir mutfak oluşturabilirsiniz.

Çünkü amaç yemek yapmak, değil mi? 😉

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu