Çok Fazla Bir Şey Yok: 10 İtalyan Minimalist Mutfak

Minimalist mutfaklar giderek daha fazla hayran kazanıyor. Net çizgiler, düzenli geometrik şekiller ve orantılılık, teknolojik bir “dolgu” ve iyi düşünülmüş ergonomi ile el ele gider. Özlü bir cepheye sahip bir mutfak, içinde ihtiyacınız olan her şeyi gizler ve alanı görsel olarak aşırı yüklemez.

Alanı en verimli şekilde kullanmak adına küçük detaylardan kaçınmanın bir avantajı daha var. Yeni eklemeler seçilerek mutfağın havası kolayca değiştirilebilir: dekor öğeleri, aydınlatma, tabaklar ve tekstiller.

Modern modüler mutfaklar

Minimalizm tarzındaki mutfak takımları hem geniş bir alanda hem de alanın sınırlı olduğu yerlerde avantajlı görünmektedir. Özlü bir tasarıma sahip cepheler, iç içeriğe ve rahatlığa konsantre olmanızı sağlar. Bu nedenle, herhangi bir konfigürasyondaki bir oda için kullanışlı ve pratik bir mutfak tasarlamak kolaydır.

Cok Fazla Bir Sey Yok 10 Italyan Minimalist Mutfak

Fotoğraf: Cesar Yara minimalist mutfak.

1615102099 748 Cok Fazla Bir Sey Yok 10 Italyan Minimalist Mutfak

Fotoğrafta: Pedini Magika’nın ileri teknoloji mutfağı, teknolojik depolama sistemlerini ve ev aletlerini özlü cephelerin arkasına saklıyor.

1615102099 237 Cok Fazla Bir Sey Yok 10 Italyan Minimalist Mutfak

Fotoğraf: Cesar Lucrezia imzalı açık raflı mutfak.

2’si 1 arada: mutfak-oturma odası

Bazı kulaklıklarda sadece özel mutfak “doldurmalı” dolaplar ve raflar değil, aynı zamanda oturma odası için uygun geleneksel saklama üniteleri de bulunur. Bu tür çözümler, mutfak yaşam alanı ile birleştirilirse, tek bir stile uymanıza izin verir.

Mini mutfaklar göründüğünden daha fazlasıdır

Mini mutfaklar, şaşırtıcı derecede küçük olmalarına rağmen, yiyecek hazırlamak ve gerekli eşyaları saklamak için eksiksiz bir çalışma alanı sağlar.

Bir mini mutfağın avantajı sadece kompakt boyutu değil, aynı zamanda tüm çalışma yüzeylerini kapıların arkasına gizleyebilmesidir. Bir göz açıp kapayıncaya kadar, mutfak özlü bir gardıropa dönüşür.

Mini mutfak 1-2 kişi için idealdir. Bu nedenle, bir bekar evinde veya genç bir çift için bir stüdyo dairede bir yeri var.

EcoLux mutfaklar

Eko-süit mutfaklar özel ilgiyi hak ediyor. Temelleri, bazen doğal düzensizlikler, budaklar ve çıkıntılar içeren, minimal, bazen neredeyse hiç fark edilmeyen işlemeye sahip ahşaptır. MDF, sunta veya suni kaplama yok.

Geleneksel olarak, eko-tarz ürünler, mobilya pazarının en pahalı bölümlerinden biridir. Bununla birlikte, maliyetler, doğal malzemelerin olağanüstü görünümü, çekici dokusu ve dayanıklılığı ile tamamen doğrulanmaktadır.

BeyazYastık Galleri’de İtalyan mutfakları

Kataloğumuzda zaten uygun bir mutfak seçtiniz mi? BeyazYastık Galeri uzmanları, konfigürasyonunu ihtiyaçlarınıza göre tasarlayacaklar: modüllerin bileşimini ve boyutunu seçecekler, iç dolguyu, dekorasyonu ve donanımları seçmenize yardımcı olacaklar.

 

Bunlar da hoşunuza gidebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu