Orman Evi İçin Teras Fikirleri

Orman Evi İçin Teras Fikirleri – Son trend Ev Modası Kır Evi İçin Teras Örnekleri. Teras görseller pinterest Teras tasarımı ana faaliyetlerimizden biridir. Teras dekorasyon düzenleme Şimdiye kadar teras, temelde çöplerin tutulduğu bir alandı.

Aylarca güzel havalar oluyor ve bir terasa, teras kapatma fikirleri açık alana sahip olmanın gerçekten bir ayrıcalık olduğunu anladık. Şehirlerde, birçok dairenin terası yoktur ve terasa sahip olanlar evin içinde daha fazla yer kazanmak için birleştirilmiştir, bu yüzden çok azı kalmıştır. Aydinlatma fikirleri bir çatı katının keyfini çıkarmanın lüksünden kimsenin şüphe etmediği açıktır.

Orman Evi İçin Teras Fikirleri

Modern teras dekorasyonu

Modern teras dekorasyonu

Kır bölgelerinde bir terasa sahip olmak bir lükstür, gölgelik fikirleri bu yüzden keyfini çıkarın ve her şeyin dışında, kapalı teras dekorasyon fikirleri bu teraslar rahatlamak ve güneşin tadını çıkarmak için harikadırlar, teras süsleme fikirleri doğa ve suyu kombine eden havuzlarda çok eğlenebilirsiniz. Lütfen daha fazla bilgi için aşağıdaki resimlere bakın.

teras süsleme fikirleri

Öyle ki, teras düzenleme dekorasyonu şehirlerin genişlemesinin yeni mahallelerinde, bu alanların tadını çıkarabilmenin bir ayrıcalık olduğu düşünülerek evler teraslı olarak inşa edilir. Teras boyama fikirleri yeni inşa edilmiş daireler, tümü geniş teraslara veya geniş teraslara sahiptir. Bu yüzden teras tasarımı çok önemlidir.

Yeni teras tasarım fikirleri

Terasları dekore ederken, üzerlerine herhangi bir şey koymadan önce, onu ne için kullanmak istediğimizi düşünmeli ve şekline, yönüne, teras dekoru nasıl olmalı evin çıkışlarına göre alanı en iyi şekilde kullanmamızı sağlayan iyi bir tasarıma karar vermeliyiz. teras önerileri, evin sakinleri, vb.

Yeni teras tasarım fikirleri

Size bu yaz teras döşeme planları yaptığımız teras tadilatlarımızdan birini gösteriyoruz. Teras çok genişti ama sadece bir alan kullanıldı, müşteriler onu dekore etmek ve arkadaşlarıyla buluşabilecekleri veya küçük teras dizaynı sıcak gecelerde rahatlayabilecekleri bir dinlenme alanı yaratmak istedi. Başka bir alanda yemek masasını kurmak için ahşap bir sundurma olacaktı ve ayrıca çocukların oynayabilecekleri suni çimli geniş bir alan istediler, teras yer döşeme görselleri hatta onlar için küçük bir havuz bile koydular.

Depoyu, teras bahçe fotoğrafları kullanılmadığı için stratejik bir yere yerleştirilmiş büyük bir dolap ve serinlemek ve güneşlenmek için açık hava duşu ile çözdük.

Orman evi çeşitleri Burada proje hakkında birçok grafik belge görebilirsiniz. Kullanılan elemanlar, döşeme, masa ve gardırop için büyük bahçeler için dış mekan kompozit döşeme idi. Saksıların çoğu aynı malzemeden yapılmıştır ve bazıları uçlarda antrasit renginde harici bir ahçap bahçe nedir kaplama ile birleştirilmiştir.

Bahçe teras için yaratıcı fikirler

Bahçe teras için yaratıcı fikirler

Bahçe düzenlemesi, terasta bulunan örneklerin yerini değiştirerek ve yenilerini ekleyerek çözülmeliydi, ayrıca (teraslarda her zaman böyledir) mahremiyet elde etmek istediğiniz veya manzaraların çok güzel olmadığı yerlere uzun bitkiler yerleştirmek de önemliydi.

Bunlara'da bakmalısın!

Başa dön tuşu