10 büyüleyici ahşap kabini keşfedin

Bir ormanın ortasında bir kulübede uyumak ister misiniz? İspanya’nın en güzel doğal ortamlarında eşsiz bir deneyim yaşayabileceksiniz. Ahşap kabinlerde kalmak, son yıllarda tercih edilen turistik yerlerden biri haline geldi. Sağlarlar özgürlük ve kopukluk hissi bulması zor, aynı zamanda sizi doğa ile olağanüstü bir şekilde birleştiriyor.

Ağaçlarda ahşap kulübeler, Zenauri, Biskaia

Kaynak: kabanalar

Güney Biskaia ormanında 6 kütük kulübesi vardır. Kabinlerde 20 ila 37 metre arasında yüzey duşlar ve kuru tuvalet ile donatılmış kare. Çok dayanıklı kestane ağacından dış cephe kaplaması ve karaçam ahşabı iç mekana sahiptirler.

Kaynak: ağaçlardaki kulübeler

Yerden 7 ila 17 metre arasında tam bir izolasyona davet ediyorlar. Var çok çeşitli aktiviteler: Gorbea doğal parkındaki yürüyüş yollarından spa seansına kadar.

Cabaniñas do Bosque, Coruña

Kaynak: pinterest

La Coruña’daki Sierra de Outes’te ağaçların üzerinde bir ahşap kabin kompleksi var. Avrupa’nın en büyüğü. Bazıları nehir kıyısında, bazıları sahile yakın ve diğerleri de ormanın ortasında yedi grup ahşap ev var.

Kaynak: pinterest

Tüm kabinler ahşap ve boncuklardan yapılmıştır tüm konforlar lüks bir otelin: şömine, jakuzi, orman manzaralı küvet, teras …

Ulla, Galiçya’daki Rezidanslar

Kaynak: pinterest

Üç özel ahşap kabin modern dizayn doğa ile çevrili. Ormanlar ve çayırlar arasındaki Compostela bölgesinde, Ulloa nehri üzerindeki Xirimbao asma köprüsünün çok yakınında yer almaktadır. Yeni bir kavram sürdürülebilir ve saygılı kırsal turizmveya çevre ile.
Kabinler çevre dostu çam ahşabının sıcaklığına ve İskandinav esintili dekora sahiptir. Her kabinin iki yetişkin ve bir çocuk kapasitesi vardır. 27 m2 alana ve 9 m2 terasa sahiptir.

Vadiler arasındaki kabinler

Kaynak: Cabanyesentrevalls

Katalonya’da, Fransa’da bulunan başka bir ahşap kabin kompleksi var.Inca Mas Espunya. Bir eşsiz holm meşe alanı ve bir kayın ormanı 185 hektarlık bir alana sahip.

Kaynak: Cabanyesentrevalls

Her türlü imkana sahip halk esintili 4 kabinden oluşmaktadır: şömine, özel banyo, duş, rahat yatak, terasta jakuzi. Bir bağlantısını kesmek için pastoral yer ve onları çevreleyen sükunete kapılmanıza izin verin.

Chulavista Kubbesi, Cantabria

Kaynak: airbnb

Chulavista Dome, bir ağacın tepesinde yer alan sürdürülebilir tasarıma sahip bir kabindir. Miera Vadisi Cantabria’da. Cennet gibi çevresinin panoramik manzarasını sunmaktadır.

Kaynak: airbnb

İçin mükemmel bir konaklama romantik kaçamaklar partner ile. Çok rahat ve rahat bir yatak odası sunmaktadır. Isıtmalı, eksiksiz banyolu, mangallı özel bahçeli, jakuzili …

Cabanas de Carmen, Galiçya

Kaynak: kırsal kaçış

Beş ahşap ve taş kabinler Muros-Noia’nın iç kesiminde A Pena sıradağlarının batı yamacında yer almaktadır. Dıştan geleneksel mimariye sahip kabinler ve modern ve çağdaş dekorasyon içeride. Hidromasajlı küvet veya jakuzili tüm yataklar.

Girona içinde Cabanes als Arbres, Sant Hilari Sacalm

Kaynak: pinterest

Bir içine entegre edilmiş kütük kabinler dağ ve orman manzarası Katalonya’nın kuzeydoğusunda, Girona’daki Sant Hilari Sacalm’da. İspanya’daki ilk ağaç ev konaklama yeridir. Kabinlerin içi sıcak ve konforludur. 30 metrekare. 10 metrelik bir terası, sakinliğin ve huzurun tadını çıkarabileceğiniz bir alanı vardır. paronim görünümler çevreden El Montseny, Pireneler …

Kaynak: pinterest

Taşınabilir lambalar, biyoetanol şömine, lavabo ve şömine ile donatılmıştır. Kahvaltı, kasnaktan asılan bir sepet içinde servis edilir. Her kabinin farklı bir dekorasyonu vardır. Günlük stresten kopmak bir deneyimdir.

Bao Suites, Lizaso, Navarra

Kaynak: pinterest

Kompleks, 6 adet ahşap kabinden oluşmaktadır. meşe gövdelerinin üzerinde Lizaso, Navarra. Her kabin süiti, bir teras, kuru banyo, ısıtma ve konforlu bir konaklama için diğer konforlara sahiptir.

Kaynak: para kaynağı

2003 yılından bu yana, sürdürülebilir ve saygılı turizm çevre ile birlikte, çevre üzerinde en az etkiye sahip olan malzeme ve yapı elemanlarına bahse girerler.

Monte Tatil, Lozoya Gerdanlık, Madrid

Kaynak: pinterest

İçinde Sierra de Guadarrama’da ekoturizm kompleksi Lozoya vadilerinde dört ila sekiz metre yüksekliğinde ahşap kulübeler var. İç mekan çok küçüktür, Guadarrama Milli Parkı’nın etkileyici manzarasını sunan geniş bir terasa sahiptir. İki kişilik, çocuklu aileler için (beş kişiye kadar) kabinler bulunmaktadır. doğadaki aktiviteler: zip hatlarından, Tibet köprülerinden, kano gezilerinden….

Teselli, Teruel

Kaynak: o

Bulunan tekil konaklama Matarrala, Teruel’de. U ile kütük kabinlerden oluşurn Düz çizgiler ve geniş pencereler ile çağdaş tasarım çevre ile yakınlık ve bağlantı sunan. İçeride, arduvaz zemine kazılmış bir küvet, asılı bir şömine, bir tatami yatak vb. Romantik bir kaçamak için her türlü lüks var.

Bu muhteşem ahşap kabinler hakkında ne düşünüyorsunuz? Bir ağaçta veya bir ormanın ortasında bir kabinde uyumak, kaçırmamanız gereken eşsiz bir deneyimdir.

10 büyüleyici ahşap kabini keşfedin konusu ilk beyazyastik.com üzerinde yayınlandı.

hakkında Serap Kevser

Yazarlarımız konularında uzman ve eğitimli kişilerdir. Sorularınızı en iyi şekilde cevaplamak, Fikre ihtiyaç duyduğunuzda en yaratıcı fikirleri üretmek için buradalar. Sizleride Bekliyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir