3D Dekorasyon

Güncel ev modası yeni duvar kağıtları 3d incelmesi. Genelde hep alışmış olduğumuz konu duvar kağıtlarının sadece bir şerit şeklinde olması veya duvar kağıtlarının büyük ölçülerde olmasıydı ancak bu seneden sonra bu durum değişecek gibi duruyor.

3d-duvar-panel-dekoru-yeni

Alışmış olduğumuz duvar kağıtlarının yanı sıra bu sene ülkemizdede popüler hale gelen 3D duvar kağıtları duvar dekorasyonu için gerçekten birebir objeler. Evimizin her tarafının duvarlarla çevrili olması bize sürekli onlar ile yüz yüze geleceğimizi hatırlatmaktadır.

duvar-dekorasyon-modelleri

Evinizin her köşesinde tasarım akımları yaratmayı düşünürken bunda duvarlarınızın payını düşünmüşmüydünüz hiç ? Genelde kullanılan duvar dekorasyon tekniklerinin yanında 3D duvar kağıdı ile dekorasyon yöntemi gerçekten farklı ve bi o kadarda yeni olan bir yöntem.

duvar-panel-dekorasyonlari

Bir çok açıdan incelediğimizde gerçektende tasarım harikası ünvanını hakeden objelerden diyebiliriz. Hem kullanışlı hemde oldukça şık bu objeler ile evlerinizin duvarlarını hiç olmadıkları kadar canlı gösterbilirsiniz. 3D duvar kağıtları iel ilgili dekorasyon tasarım örnekleri için aşağıdaki resimleri inceleyebilirsiniz.

farkli-duvar-dekor-modelleri

kabarik-duvar-uygulamalari

Bunlara'da bakmalısın!

Başa dön tuşu