Zevke göre özelleştirilmiş tasarım ve kaliteli kantinler

Kısa bir süre önce, bir müşterinin yatak odasını tasarlarken, özellikle onun için özel bir tasarıma sahip bir kanepe bulmamız gerekiyordu.

Çok fazla kişiselleştirmeye de ihtiyacımız yoktu, sadece yatak odasındaki diğer mobilyalar gibi hafif ahşap ayaklı yumuşak pembe bir kanepe. Gördüğünüz gibi, çok fazla şey istemedik, ama itiraf etmeliyim ki beyaz ve ahşap kanepeleri kaldırırken çok az şey bulduk.

Max Mattress ile ahşap ayaklı katlanır pembe döşemeli cabana

Maxcolchon kayın kare ayaklı Aqualine Rosa Nude döşemeli Premium katlanır kanepeyi Fix

Yani düzinelerce mağaza, tedarikçi ve kanepe modeli var, ancak biraz sıra dışı, standart kanepelerin ötesinde bir şey aramaya başladığımızda, var olan küçük özelleştirme çeşitliliğini görünce şaşırdım. , tam aradığımı bulana kadar ve bugün size göstermek istediğim şey, zevklerinize göre güzel, kaliteli ve kişiselleştirilmiş bir kanepe de arıyorsanız, böylece yatak odanıza mükemmel bir şekilde uyuyor ve size masraf çıkarmadan tabii ki böbrek.

Bununla birlikte, sizi bunlarla tanıştırmama izin verin Maxcolchon firmasından bulduğum özelleştirilebilir kanepeler, ve neyse ki, sahip olduğumuz ayrıntıları ve özelleştirme seçeneklerini size anlatıyorum.

Sabit koltuk hattı

Max Colchón'dan pembe döşemeli katlanır yatak

Maxcolchon tarafından Aquialine Rosa Nude döşemeli Premium katlanır kanepeyi düzeltin

Dediğim gibi, araştırıp araştırırken, dinlenmede uzmanlaşmış firmanın Maxcolchon’un yeni bir Fix adlı yeni katlanır koltuk serisi, çok modern ve zarif bir tasarımla ve tam ihtiyacımız olan kanepeyi bulmak için maksimum özelleştirme ile.

Ve aşırı özelleştirme diyorum çünkü dikkat, her koltukta 5 farklı kumaş arasından seçim yapabilirsinizchenilla, polipiel, aqualine, acolife ve lux arabica gibi.

Y bu 5 kumaş içinde 40’tan fazla farklı renk ve ton seçeneği var. Yani yatak odanızı birleştirmek için aradığınız rengi arayın, bulacaksınız. Ya da kontrast oluşturmak istiyorsanız ve yatak odanızdaki diğer mobilyalarla öne çıkan farklı bir şey arıyorsanız, aradığınız tek şey bir renk notu eklemek gibi de buna da sahipsiniz. yatağın içinden.

Sadece bu da değil, bu benim de en çok sevdiğim bir şey bacakları seçebilirizve birkaçının arasında değil, hayır, ama 15 farklı bacak arasından hem yüzey hem de tasarım ve yükseklikte.

Fix koltukların döşemeleri ve ayakları

Doğal olarak, çok çeşitli özelleştirme seçeneklerine ek olarak, Kanepeler tüm boyutlarda da mevcuttur. 80 x 180 cm tek kişilik yataklar için Fix koltuklardan, 160 x 200 cm çift kişilik yataklar için tüm orta boy aralıklarından geçen çift kişilik koltuklara kadar.

Max Mattress ile Katlanır Kanepe

Bu katlanır kanepelerde sevdiğim bir diğer detay, fark ettiyseniz, tasarımı sabit bir kanepedir veya kalın bir bazanınki, katlanır olsalar bile, yani, bu yükseltilmiş bir kanepe.

Ve fark ederseniz, katlanır bir kanepe istediğiniz an, sonunda zemin seviyesinde bir kanepe satın almanız gerekiyordu. Ve bu beni çok kızdıran bir şey çünkü yere ne kadar yakın olursa olsun, sonunda yatağın altında çok fazla kir birikiyor ve onu temizlemek için hepsini hareket ettirmekten başka çare yok. Ya da temizlemeyin.

Max Mattress marka gri döşemeli kanepe

Maxcolchon’dan katlanır koltuk Fix, Thermotech yatak ve Nordic Polipiel başlık

Aslında, müvekkilimin yatak odası için aradığımız kanepenin, onun istediği gibi kaldırılması gerekiyordu. robot temizleyicinin yatağın altından geçebilmesi için ve biriken tüm kirleri temizlemek için tüm yatağı sık sık hareket ettirmek zorunda kalmadan temizleyin. Ve hiç değilse bile daha az çeşitlilik var.

Normal bir kanepe satın almak, istediğimiz kumaşla döşemek için almak ve sonra bir marangoz yapmak gibi başka seçeneklerimiz olduğu doğrudur, böylece eğer yapabilirse, birkaç ayağı takabilirdik, böylece kanepe büyütüldü, ama, nasıl yaparsınız? Tahmin edebilirsiniz, fiyat kontrolden çıkıyordu. Tek başına döşeme bile kanepenin kendisinden daha değerliydi.

Fix kanepe serisiyle, zevke göre özelleştirilmiş ve yerden yükseltilmiş, saklama alanı olan katlanır bir kanepe elde edebildik. Tam da ihtiyacımız olan şey ve rakipsiz bir fiyata. Söylediklerimin doğru olduğunu görmek için web sitelerine gitmeniz yeterli.

Ve firmaya göre, kendisi ürün üreticisi olarak, tüm aracıları atlayarak tüm üretim sürecini kontrol edebilirler. Bu, iki temel gerçekle sonuçlanır: Daha yüksek kaliteli ürünleri ve çok rekabetçi bir fiyata üretirler..

Aslında, bu beni şaşırtan bir şey çünkü bilmiyordum, Maxcolchon’un fabrikasında hisse senedi yok, çünkü tüm ürünleri siparişe göre üretilir, maksimum özelleştirme yapılır.

İşler böyle ve kısacası, yatağınızı kişiselleştirmek ve zemine yapıştırılmış klasik beyaz ve ahşap kanepelerden daha birçok seçeneğe sahip olmak istiyorsanız, şimdi Maxcolchon’dan satın alabileceğiniz Fix serisine sahipsiniz. evinizi ipotek etmek zorunda kalmadan sizindir.

Daha fazla bilgiyi burada, web sitesinde görebilir veya ülke genelinde sahip oldukları 70’den fazla mağazadan birine gidebilirsiniz.

Zevke göre özelleştirilmiş tasarım ve kaliteli kantinler
konusu ilk beyazyastik.com üzerinde yayınlandı.

Bunlar da hoşunuza gidebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu