Yuvarlak aynalar: 30 şık model

İtalya, modern aynaların doğduğu yer olarak kabul edilir ve İtalyan zanaatkarlar gerçek şaheserler yaratmayı başardılar. İç tasarımda çok popüler hale gelen bir dizi şık yuvarlak aynayı dikkatinize sunuyoruz. Daire sonsuzluğu, mükemmelliği ve bütünlüğü sembolize eder. Bu form, evrenin, zamanın, yaşamın, bunların birlikteliğinin gelişiminin sürekliliğini göstermeye hizmet eder.

Minimalizm tarzında yuvarlak aynalar

“Bir rüyada sonsuzluğu hayal ettim
Sonsuz saf ışık halkası gibi
Parlak kadar sakin “

(Henry Waugh, “Dünya”)

Fotoğrafta: ayna Cattelan Italia Dilek 4 boyutta mevcuttur.

Fotoğrafta: çerçevesiz yuvarlak şekilli bir duvar aynası Pazartesi evlilikleri zayıf belirgin bir modelle.

Fotoğrafta: duvar aynası Sovet Italia Görsel cilalı pirinç veya moka kaplamalı lake metal çerçeveli. Ayna çeşitli tonlarda mevcuttur: gümüş, pembe, bronz, dumanlı, altın. Dört boyutta mevcuttur.

Fotoğrafta: yuvarlak ayna Baxter Kiko gümüş kenarlıklı modern bir tarzda.

Fotoğrafta: büyük bir yuvarlak ayna Meridyenler Birk… Ahşap çerçeve deri ile kaplanmıştır.

Fotoğrafta: zemin aynası Porada Jüpiter katı canaletto cevizinden.

Resimde: derin çerçeveli duvar aynası Sovet Italia Horizon… Çerçeve, gümüş, mat veya bronz aynalarla kombine edilebilen iki derinlikte ve dört cilalı yüzeyde (kahve, toprak, beyaz ve siyah) mevcuttur.

Resimde: Banyoda kullanılmak üzere tasarlanmış zarif bir yuvarlak ayna, Birex Rotondo… Çeşitli boyutlarda mevcuttur. Aydınlatma sistemi ile donatılabilir. Ayna Birex Bırak 4 damla şeklinde mevcuttur.

Fonksiyonel yuvarlak aynalar

Timewatch, bir ayna ve yuvarlak bir saati zarif bir şekilde birleştirir. İskandinav tasarımı, malzeme seçiminde de kendini gösteren alçakgönüllülük ve sadelikle ilgilidir. Kadransız saat minimalist bir görünüm oluşturur ve modeli duvarda çeşitli konumlara yerleştirmenize olanak tanır:

Fotoğrafta: saatli bir ayna Orman Zaman İzleme… Koridor tasarımı için ideal.

Verde Mirror, 1950’lerden kalma metal mobilyalardan esinlenerek pürüzsüz kıvrımları ve net çizgileri olan işlevsel bir tasarımdır. Ayna şaşırtıcı derecede çok yönlüdür ve farklı odalar için tasarlanmıştır. Aynanın arkasına askı yuvaları olan küçük bir raf gizlenmiştir. Giysileri, eşarpları veya havluları asmak için bir kasnak kullanın:

Fotoğrafta: ayna Orman Verde boyalı metalden yapılmış bir havlu tutacağı ile donatılmıştır.

Cep Aynası, küçük eşyaların depolanması için tasarlanmış minimalist ve işlevsel bir tasarımdır. Ahşap “cep” meşeden yapılmıştır ve günlük küçük şeyler için uygundur. Pürüzsüz ve yumuşak şekiller uyumlu bir atmosfer yaratır:

Fotoğrafta: raflı aynalar Orman Cebi.

Çelik çerçeve konstrüksiyonunda dört delikli saklama kutusu, siyah bir mermer plaka ve bir ayna bulunur. Çekmeceler ve mermer plakalar çeşitli amaçlar için konumlandırılabilir ve kullanılabilir, bu da Woud Ayna Kutusunu bir koridor, yatak odası veya ofis için ideal hale getirir:

Fotoğrafta: Woud Ayna Kutusu… Kozmetik ürünleri, mücevherleri veya ofis malzemelerini saklamak için kullanın. Grafik etkileyici ve minimalist tasarımıyla Mirror Box, her duvar için mükemmel bir dekorasyon olacak.

Fotoğrafta: ayna Tonin Casa Gün Batımı canaletto ceviz veya koyu meşe ağacından raflı.

Tasarımcı aynalar

İç mekanın karakterini vurgulamanın bir yolu, İtalya’dan bir tasarımcı aynası satın almaktır. Dekoratif bir duvar modeli olabileceği gibi alışılmadık bir çerçevede işlevsel bir zemin aynası da olabilir.

Fotoğrafta: ayna Cattelan Italia Mısır altın veya gümüş folyo ile kaplanmış kabartmalı ahşap çerçeveli ve tasarım aynalı Christopher Guy 50-2855“dalların” birbirine geçmesiyle oluşur.

Fotoğrafta: Zanotta Raperonzolo üç boyutta mevcuttur. 5 mm kalınlığında ayna camı. Çerçeve altın, mavi veya mor deri olarak mevcuttur. Bronz metal plaka ile duvara montaj.

Çemberin temel işlevlerinden biri, iç ve dış mekanın sınırlandırılmasıdır. Bu rakam, alanın korunması ve yaratılması ile ilişkilidir.

Fotoğrafta: duvar aynası Fratelli Boffi Hedefi geniş bir metal süs şeridi şeklinde bir çerçeve ile çerçevelenmiştir. Ayna iki versiyonda sunulmaktadır: 6213 / G – gümüş metal ayna parçalarının bir süsü; 6213 / P – Patine bronzdan “odunsu” süs.

Birçok gelenekte, bir kürenin grafik görüntüsü olan daire, uzayı temsil eder.

Fotoğrafta: şık ayna daha fazla Vitrail lastik çerçeve içinde renkli çizgili.

Markadan Cyclope masa aynası Bıyık adını daha önce “cadı gözü” olarak adlandırılan dışbükey aynalardan almıştır. Bu aynalar, birinin bizi diğer taraftan izlediği merak uyandırıcı bir his veriyor:

Fotoğrafta: ayna Bıyık Tepegöz Aynası kilden konik bir kaide üzerinde.

Ustalıkla elle işlenmiş ince dokunmuş iplikler ayna benzeri yüzeyi destekler. Krom kaplama metal yapı, masif ahşap detaylarla tamamlanan hafif ve modern bir şekil oluşturur:

Fotoğraf: tasarımcı ayna Tonin Casa Dreamy iki metal halkadan oluşur. Ortaya bir ayna yerleştirilir. Dekoratif unsurlar ceviz ve iplerden yapılmıştır.

Daire, sadece şekline değil, aynı zamanda güneşin günlük ve yıllık hareketinin dairesel doğasına da bağlı bir güneş sembolüdür.

Fotoğrafta: yuvarlak bir güneş aynası Kartell All Saints… Çerçeve, şeffaf plastik veya boyalı krom olarak mevcuttur.

Merlin aynası, yapısızlaştırma kavramına dayanmaktadır. Performansında Kübizm ve Art Deco unsurları izlenebilir:

Fotoğrafta: asimetrik ayna Roche Bobois Merlin bronz ve canaletto cevizinde.

Düzen zihnin zevkiyse, düzensizlik duyguların zevkidir. Kafa karıştırıcı ve dağınık görünen şey, ilk bakışta ilham veren ve büyüleyen yeni bir anlam kazanabilir. Glance Mirror, hayatın dönüm noktalarının ve kaosun nedeninin hikayesini anlatıyor. Çarpıcı bir tasarıma sahip birleştirilmiş ayna konsepti, özenle elle hazırlanmış asil altın bir arka planı vurgular. Bu yuvarlak aynanın benzersiz güzelliği, risk alma ve geleneksel tasarıma en üst düzey işçilikle meydan okuma cesaretinden kaynaklanmaktadır:

Fotoğrafta: küçük parçalar Boca Do Lobo Bakış büyük bir kırık aynanın yüzeyini simüle edin. Çerçeve masif maundan yapılmıştır ve vernik veya metal ile kaplanabilir.

Uluslararası şirket Christopher Guy Geniş benzersiz dekoratif aynalar yelpazesiyle ünlü: yuvarlak, oval, dikdörtgen, kare, güneş, yıldız, çiçek … Tasarımları mükemmel işçiliği, detay sevgisini, özgünlüğü, biçim ve işlev uyumunu birleştiriyor.

Fotoğrafta: Paola Navone’den zarif bir ayna Baxter Lille… Çerçeve doğal nubuktan yapılmıştır.

Fotoğrafta: Oğlu Rosy gümüş camdan yapılmıştır. Arka panel, aynanın çeşitli konumlarda takılmasına izin verir.

Çok işlevlilik ve minimalizm, Family serisinin aynalarıyla ifade edilen kavramlardır. Esnek masif ahşap yapı, nordic zarif kancalar ve yuvarlak gümüş veya bronz camları birleştiren aynalar:

Fotoğrafta: orijinal ayna Tonin Casa Ailesi… LED arkadan aydınlatma sistemi ile tamamlanan duvarlara farklı ve zarif bir etki katar.

Fotoğrafta: Smania Brion kesişen iki küre şeklinde.

Fotoğrafta: aynalar Yıldız İpucu… Üç, beş, yedi veya daha fazla unsurdan oluşan kompozisyonlar yapabilirsiniz.

İB Gallery stüdyosunda İtalya’dan oturma odası ve yatak odası, ofis ve galeri, banyo ve çocuk odası için aynalar satın alabilirsiniz – herhangi bir amaçla, stille, tasarımla.

Bunlara'da bakmalısın!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu