Yönetici İçin Dolap Tasarımları

Yöneticiler, iyi tasarlanmış ve güzel organize edilmiş bir gardırop gerektiren yüksek tempolu bir yaşam tarzı yönetme eğilimindedir. Meslek hayatları gibi gardıroplarındaki her şey mükemmel bir şekilde organize edilmelidir. Yöneticiler, toplantılarla yönetilen bir dünyada yaşıyorlar ve ‘güçlü giyinmeye’ inanıyorlar.

Yönetici İçin Dolap Tasarımları

Liderlik rolündeki kadınlar özgüven uyandıracak şekilde giyinmeyi tercih ederken, erkek meslektaşları genellikle gri, siyah ve mavinin tonlarında her yerde bulunan resmi kıyafetlere sahiptir. Ayrıntılara girmeden önce, bir yönetici için tasarlanmış gardırop iç bileşenlerine hızlı bir bakış sağlayacak bu kısa videoyu neden izlemiyorsunuz?

Profesyonel Yöneticiler Kıyafet Yönetmeliği

Profesyonel yöneticiler için resmi kıyafet, iyi preslenmiş takımları, kravatlı gömlekleri ve resmi ayakkabıları içerecektir. İş amaçlı gündelik ceketler veya blazer ceketler ve pantolonlar anlamına gelecektir. Kadınlar ceketli takım elbise, pantolon veya iş etekleri giyerler. Sariler ve zarif etnik Hint kıyafetleri, kadınlar için iş kıyafetleri için de uygundur. Giysiler iyice bastırılmalı ve kırışmadan saklanmalıdır.

Dolap Tasarımı

Kıyafetlerinizi Koordineli Takımlarda Saklayın

Bir yönetici olarak, muhtemelen elinizde çok fazla zamanınız olmayacaktı. Kıyafetlerinizi koordine ve anında giymeye hazır tutmak, zaman kazandıran ve gardırobunuzu düzenli tutan harika bir alışkanlık olacaktır. Birkaç koordine edilmiş kıyafeti bir arada, iş çantanıza paketlenmeye veya anında çalışmaya hazır şekilde saklamayı planlayın.

giyim fikirleri belirlemek

İş Gezileri İçin Valizler

İşletmeniz sizi bir yere götürüyorsa ve sık sık kısa iş seyahatlerine çıkıyorsanız, bunun için akıllıca paketler yapmak hayati önem taşır. İş seyahatleri için valizler, uçuşlarda el bagajı olarak yanınızda taşınabilmeleri için genellikle kompakttır. Bu, özellikle bir seferde yalnızca birkaç gün yolda olma eğilimindeyseniz geçerlidir. Uçarken hacimli çantaları kontrol ederek zamandan ve emekten tasarruf etmenin akıllı ve verimli bir yolu. Evde, üst raflardan birinde saklanamazlarsa, çatı katında her zaman biraz yer bulabilirsiniz.

Askılar İçin Bol Alan

Giysileriniz her zaman gevrek ve kırışıksız ütülenmiş olmalıdır. Bu, gardırop alanınızın çoğunun askı çubukları için alan içermesi gerektiği anlamına gelir. İkili asma alanı ideal olarak en az 110-120 cm aralıklı olmalıdır. Giysileri, tüm siyahlar bir arada olacak şekilde renk kodlayabilirseniz, sırada griler vesaire, hiçbir zaman etrafta bir şeyler aramanıza gerek kalmaz. Ayrıca, benzer kıyafetleri birlikte asmak, özellikle yer dar olduğunda daha az yer kaplar.

Temel Çekmeceler

Kadınların aksesuarları, mücevherleri, parfümleri, iç çamaşırlarını ve diğer küçük eşyaları çekmecelerde saklamaları gerekirdi. Erkeklerin iç çamaşırları, mendilleri, kemerleri, kravatları ve saatleri için alana ihtiyacı olacaktı. Birkaç kilitlenebilir çekmece, tüm bu temel öğeleri saklamak için iyi çalışır. Her şeyi düzenli tutmak için ayırıcılar ekleyin.

Pantolon Askısı

Pantolon askıları, mevcut alanı en iyi şekilde kullanacak şekilde pantolonlarınızı ve pantolonlarınızı birbirine yakın asacak şekilde tasarlanmıştır. Bu donanımlar herhangi bir standart donanım mağazasında mevcuttur veya gereksinimlerinize tam olarak uyacak şekilde özel olarak oluşturulabilir.

Gömme Dolap İçin Aşk

Şeffaf sürgülü panjurlarla çevrelenmiş, her şeyin yerinde ve toplu iğne gibi temiz olduğu bu gömme dolabı seviyoruz. Bu tasarımcı, iş çantalarını saklamak için asma çubuğun altında yer buldu. Ayakkabılar için açık bir çıkıntı yer seviyesindedir ve hem resmi hem de gayri resmi çok sayıda ayakkabı tutabilir. Koordineli kıyafetler, hızlı erişim için düzgün küçük deliklerde saklanır. Tabandan tavana sürgülü panjurlar tüm tozu dışarıda tutar ve ayrıca güvenlik için kilitlenebilir.

gardıropta yürümek

Ek Alan İçin Konfeksiyon Asansörlerini Kullanın

Gardırobunuz çok uzunsa, aşağı açılır sisteme sahip bir elbise asansörü, mevcut alanı optimize etmenize yardımcı olacaktır. Bunu, mevcut asma alanını en üst düzeye çıkarmak için kullanabilirsiniz, böylece iş elbiseleri kırışık olmadan asılabilir.

Yönetici için bir gardırop tasarımı şöyle görünebilir:

gardırop tasarımı

Yönetici bir kadın için bir gardırop tasarımı şöyle görünebilir:

gardırop tasarımı

Bir erkek ve bir kadının paylaştığı gardırobun ortak alanı için aşağıdaki iyi bir gardırop tasarımı olacaktır:gardırop tasarımı

Temiz ve düzenli bir gardırop, sabah rutininizi düzene sokacaktır. Gününüze hızlı bir başlangıç ​​yapmanıza yardımcı olacaktır. Fikirlerimizin gardırop alanınızı yeniden düşünmenize ve mevcut alanları dikkatlice optimize etmenize yardımcı olmasını umuyoruz… ayrıca daha fazla ipucu ve tasarım için her zaman BeyazYastik tasarımcılarına e-posta atabilirsiniz. Fikirlerimiz hakkında ne düşündünüz? Aşağıdaki yorumlarda bize söyleyin.

Yönetici İçin Dolap Tasarımları konusu ilk beyazyastik.com üzerinde yayınlandı.

Bunlar da hoşunuza gidebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu