Yılbaşında evi süslemek için 5 tavsiye

kırmızı renkli ağaç topu

Yılbaşında evi süslemek için 5 tavsiye. Yılbaşı tatili kutlamalarına yönelik olağan geri sayım, sokakların ve vitrinlerin dekorasyonunda algılanıyor. Dekorasyonlar, renkler ve ışıklar aracılığıyla eve ulaşan bir yılbaşı ruhu. Belki bir noktada, yılbaşı ev dekorasyonu fikirleri dekoratif süreci son ana kadar bıraktıktan sonra, zamanla detayları belirleme dürtüsünü yaşadınız. Dekorasyon Dünyası BeyazYastik.Com içinde Eve yeni bir hayat veren bir proje planlamanız için size 5 tavsiye veriyoruz.

1. Oturma odası Yılbaşı ağacı süsleme

gümüş-süslü-noel-ağacı
Mükemmel aydınlatılmış ağacın oturma odasını değiştirdiği ilk günün nasıl olmasını istersiniz? Belki de ailenizde bir gelenek haline gelen sabit bir tarihtir ya da bunun üzerinde düşünmeyi tercih ediyorsunuz. Öte yandan, belirli bir dönemde bağlamsallaştırılmış hedefler içeren bir gündem hazırlayın.

Bu sayede yıl sonu partilerinden önceki dönemde dekorasyonu hazırlamanıza yardımcı olacak farklı işlem ve işleri yapabileceksiniz. Örneğin, yılbaşı ev dekorasyon ürünleri biraz satın almak istiyorsanız süsler pencereye yeni geldiyseniz, bu görevi not defterinize yazın. Ve tamamladığınızda her prosedürün üzerini çizin.

Yılbaşı dekorasyon projesinin başlangıç ​​ve bitiş tarihi nedir?

2. Evdeki veya yeni eşyalarla süslemek

Noel dekorasyonu
Bir yıl sonra, bir depo odasında veya evin bu amaç için uygun olan başka bir yerinde kutularda sakladığınız tüm Yılbaşı eşyalarını artık hatırlamayacaksınız. Kaynaklardan yararlanmak ve şu anda sahip olduğunuz malzemeye uzun bir ömür vermek, yılbaşı temalı ev dekorasyon bir yaşam sürmenin anahtarıdır. Sürdürülebilir Yılbaşı etkinliğinde evi renklendirmek için çalışmalar şimdiden başladı. Bu nedenle, yeni malzeme eklemeniz gerekip gerekmediğine karar vermeden önce bu bilgileri ifşa edin.

Öte yandan, farklı öğelerin bulunduğu durumu kontrol edin. Örneğin, düzgün çalışma için ağaç ışıklarını kontrol edin.

3. Evin farklı bölümlerindeki dekorasyon nasıl olmalı

şömineli oturma odası ve yılbaşı dekorasyonu
Yılbaşı süsleri genellikle oturma odasında büyük bir role sahiptir, ancak diğer odalarda varlıklarını güçlendirmeyi tercih edebilirsiniz. Bu durumda, yılbaşı ev süsleme fikirleri bu tarihlerin tipik süslemesini çerçeveleyecek ana alanların hangileri olduğunu belirtin.

Yani bağlamı analiz eder çünkü dekoratif sürecin farklı aşamalarını doğru bir şekilde organize etmek için önemli bir adımdır. Bazen evin imajı yenileniyor, hatta ilk bakıştan bile. Ev kapısından başlamak mantıklı olacaktır. Girişe bir taç yerleştirildiğinde ve diğer süslemeler pencereden algılandığında durum budur.

Yılbaşı dekorasyonunun bağlamsallaştırıldığı ana odanın odak noktasının ne olacağını tanımlayın.

4. Renkler ile dekorasyon

noel-ağaç-süsleri
Bulabileceğiniz birçok dekorasyon önerisi var. Yılbaşı dekorasyonu kendin yap Ve özel olarak hangi süslemeleri beğendiğinizi seçmekte zorlanabilirsiniz çünkü göz alıcı tasarımlar var. Yapacağınız dekoratif projeyi şekillendirecek pratik kriterler belirleyin.

Örneğin, evinize bir Yılbaşı havası vermek için renkli bir taban seçin. Bu bayramların tipik tonlarından ilham alabilirsiniz, yılbaşı ağacı dekorasyonu örneğin beyaz, altın renk veya yeşil seçebilirsiniz. Kırmızı, Yılbaşı kutlamasını görsel olarak tanımlayan başka bir renktir. Evinizin dekoratif tarzıyla uyum sağlayan iki ana unsurdan oluşan bir taban seçin ve en güzel yılbaşı dekorasyonunu tasarlayın.

Evde yaşayanların beğendiği renkleri seçin ve mekanı kişiselleştirin.

5. Yeni ve farklı bir stil seçin

noelde dekore edilmiş oturma odası
Belki de daha önceki yıllarda size yol gösteren bir tarzdır ya da tam tersine yeni bir tasarım önerisi ile Yılbaşı estetiğini yeniden keşfetmeyi tercih ediyorsunuz. Yeni ilham kaynakları arayın ve bulun. Size en ilginç ve çekici gelen fikirlerin kaydını tutmak için bir not defteri kullanın.

Bunlara'da bakmalısın!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu