Yılbaşı süslerinizi saklamak için 12 akıllı numara!

Noel geldi ve geçti, ama süs eşyaları kaldı! Noel ağacı ne zaman süslenir? Genellikle Işıklardan ve Ai Gianniou’dan sonra, kendi akıllı yolumuzla soyunmanın zamanı gelir!

Süslemeler çok fazla değil, ama onlara ağacın kendisini, çelenkleri, çelenkleri ve ışıklar evin diğer odalarında var olabilir, o zaman çok şey yapılır!

süs eşyalarının çantalarda saklanması
Süs eşyalarını saklamanın en iyi yollarından biri, dondurucuya koyanlar gibi fermuarlı çantalarda kullanmaktır. Saydamdırlar, böylece içlerinde ne olduğunu görebilirsiniz, gelecek yıl başka süslemeler isteyip istemediğinizi kolayca kontrol edebilirsiniz, çünkü onları renge göre ayıracaksınız.

Noel ağacını süslemenin geri kalanına geçmeden önce, gördüğünüz ikisinin dışında, önce camı ve kırılgan süsleri kırılmayanlardan ayırmanız gerektiğini unutmayın. Kumaşlardan ve masa örtülerinden sonra onları kırılgan süslemeli kutulara ayırıcı olarak veya ekstra koruma için koyun! Belirgin çözümler olan Noel ağacı saklama poşetleri ve kutuları dışında, Noel süslerini saklamak için 12 numara ellerinizi çözmeye geldi!

kumaşla ağaç depolama
Ağacınızı tamamen veya çözülmüş olarak sarmak için eski çarşafları ve masa örtülerini kullanabilirsiniz. Tozdan kaçınmanın en iyi yolu bu.

kablo sarımı
Ampullerinizi sarmanın en akıllı yolu bir parça karton kullanmaktır! Onu atmak yerine, ışıkları etrafına sarın ve onlardan kurtulmanız yarım gün sürmez! Kartonun üzerine ağacın hangi noktasından açtığınızı veya nereye sığdığını yazabilirsiniz.

kahve kutusu etrafında saklama
Işıkları kafalarının karışmaması için sarmanın bir sonraki en iyi yolu, büyük bir kahve kutusu veya başka bir silindirik nesnenin etrafında olmaktır. İkinci atış, kartonu mutfak kağıdının içinden kullanmaktır.

çelenk depolama
Bir çelenk saklamanın en kolay yolu, eğer sarılı makarayı kaybettiyseniz, onu bir şişe suya koymaktır. Büyüklere rağmen küçük şişeleri tercih etti. Birden fazla inci çelenkiniz olsa bile, bu şekilde fazla depolama alanı kaplamazlar.

süs eşyalarının depolanması
Küçük bir plastik kutu alabilir, içine iki delik açabilir ve nispeten ince iki çubuğu geçirebilirsiniz. Mümkün olduğunca çok sayıda süs asın, onları gelecek yıla hazır hale getirmek için doğrudan tahtaya asın. Saklama kutusunun ortasına ve tabanına titreşimleri emmek için daha hacimli birçok süs, Noel çorapları ve diğer yumuşak süslemeler koyun.

dolaba çelenklerin depolanması
Elbette dolabınıza şenlikli çelenkler asabilirsiniz! Şeffaf naylon veya bir çantaya sarın, bir fiyonk yapın ve dilediğiniz şekilde asın. Gardırobunuzun onlara sunacağı şey, diğer nesnelerin ağırlığı tarafından sıkıştırılmayacak, aynı zamanda şekillerini koruyacak – koparmadan püsküllü kalmaları.

kanca asılı
Tamam, kapının arkasına asmayacaksınız, ancak çelengi herhangi bir S tipi kancaya veya bir askı ile asabilirsiniz. Bu durumda bir askı kullanılmıştır.

kırılgan süs eşyalarının depolanması
Kalan plastik bardaklar, kırılgan süs eşyalarını korumak için birinci sınıf bir fırsattır. Kutunun altına bir karton taban koyarsınız ve hareket sırasında şişmemeleri ve parçalanmamaları için bardakları yapıştırırsınız. Fotoğrafta gördüğünüz gibi başka bir karton ile yapabilirsiniz… ikinci kat!

yumurta sekmesi
Yumurta kartonları veya klasik ayakkabı kutuları gibi diğer ürünlerin paketlenmesinde de inanılmaz faydalar bulabilirsiniz. Sadece ayakkabı kutularında, mum gibi dayanıklı eşyaları saklamak daha iyidir. Yumurta kutuları küçük toplar için uygundur!

karton bölücü
Karton bölücülerin nasıl yapılacağına, çevrimiçi sipariş verileceğine veya ambalaj ürünlerinde uzmanlaşmış bir mağazadan nasıl satın alınacağına ilişkin talimatları kolayca bulabilirsiniz. Orada ayrıca, kırılma ihtimali olan her şeyi korumak için hava hücreli plastik olan baloncuklu ambalajı bulacaksınız.

ambalaj jölesi ile ağaç sarma
Dahi numarası! Ağacınızı temizledikten sonra nereye koyarsanız koyun, orijinal kutusunda bile, streç film ile sarmak, onu mümkün olduğunca az yer kaplayacak kadar zorlayacaktır. Gelecek yıl, sadece zarı kesiyorsunuz ve ağacı monte etmeniz bile gerekmiyor!

Noel süslerinizi saklamak için 12 akıllı numara! konusu ilk beyazyastik.com üzerinde yayınlandı.

Bunlara'da bakmalısın!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu