Evi Yılbaşı Çelenkleriyle Süslemek için 9 Seçenek

Noel çelengi-kitaplar

Yılbaşı çelengi, ev estetiğinin baş kahramanı haline gelen dekoratif unsurlardan biridir. Aslında, ağaç gibi, ön kapının ötesinde iyi bir göz alıcı haline gelebilir. BeyazYastik.Com’da görünürlüğünüzü artırmak için farklı bakış açılarını paylaşıyoruz.

1. Kanepenin arkasındaki duvarda

kanepenin arkasında duvarda Noel çelengi

Yılın herhangi bir zamanında, kanepenin arkasındaki duvar daha fazla ilgiyi hak eder (mobilya bu sınırın yanına entegre edilmişse). Birkaç parçadan oluşan özel bir çalışmayı çerçevelemek gelenekseldir: bir resim veya çarşaf sergisi, bir ayna… Evin bu noktasını güncellemek istiyorsanız, Yılbaşı çelengi ile oynayabilirsiniz.

2. Portmantoda

Noel çelengi-portmantoda asılı

Evinizin ön kapısı için farklı bir bakış açısı arıyorsanız Yılbaşı çelengini nereye yerleştirmelisiniz? Evin mobilya ve aksesuarlarına ait diğer unsurlarla orijinal bir set oluşturabilir. Örneğin, portmanto ile çekici bir kombinasyon oluşturun (fotoğrafta gösterildiği gibi).

3. Masada

masanın üzerinde Noel çelengi

Geleneksel Yılbaşı süslerinin önemli bir duygusal anlamı vardır, bu yüzden masaya taşınırlar. Burası aile kutlamaları sırasında birçok önemli anın yaşandığı yerdir. Yılbaşı çelengi, yaratıcılık için bolca alan sunan bir unsurdur. Deneme yapmanıza, karıştırmanıza ve yenilik yapmanıza olanak tanır. Örneğin bu, masayı kendi başına süsleyen bir süslemedir.

4. Bir rafta veya duvarda

rafta noel çelengi

Bir raf, tabana entegre edilmiş unsurların varlığını görsel olarak vurgular. Bu nedenle bir Şenlik veya Yılbaşı çelengi için de merkez görevi görür (resimde gösterildiği gibi).

5. Şöminenin etrafında

şöminede yılbaşı çelengi

Yılbaşı çelengi Senenin bu zamanında evi süsleyen kış manzarasına uyum sağlar. Öte yandan şömine, oturma odasının iç kısmının, dış cephenin sıcaklığının aksine sunduğu sıcaklığın sembollerinden biri haline gelir. Bahsettiğimiz dekorasyon, diğer tipik Noel malzemeleriyle birlikte bu noktanın etrafına da yerleştirilebilir.

6. Noel ağacının tabanına yakın

yerde Noel çelengi

Ağaç, Noel’in en karakteristik unsurlarından biridir. Diğer tatil sembolleriyle ideal bir şekilde birleştirilebilen bir süslemedir. Son setin görsel sürekliliğini arttırmak için tabana özellikle dikkat etmek önemlidir. Tacı tabana çok yakın bir yere, duvarlardan birinin yanına (fotoğraftan esinlenerek) yerleştirebilirsiniz.

7. Mutfakta

mutfakta yılbaşı çelengi

Noel süsleri oturma odası, resepsiyon veya yemek odasının ötesine geçen bir anlama sahiptir. Aile yaşamı için çok önemli bir oda olan mutfağa bile Noel çelengi gibi bazı detaylarla şenlikli bir dokunuş verilebilir.

8. Pencereye entegre (caddeden görülebilmesi için)

Noel-dekorasyonlu-tesisler

Yeni yıl çelengi genellikle evin ana kapısına yerleştirilir. Bununla birlikte, iç mekanın sokaktan görülebilen diğer bölümlerinde de özellikle etkilidir: pencerelerde. Evinizi bir veya daha fazla farklı motifle süsleyebilirsiniz.

9. XXL Noel Çelengi: fotoğraf çekimi için mükemmel arka planı oluşturmak

dev-noel-çelenk

Noel süsleri sadece duygusal önemleri nedeniyle değil, aynı zamanda tatil anıları albümünü oluşturan fotoğraflar üzerindeki estetik etkileri nedeniyle de özeldir. Bu durumda, Noel çelengi sevdiklerinizin bazı resimleri ve portreleri için ideal bir arka plan olabilir.

Noel çelengi ile evinizin başka hangi yönlerini vurgulamak istersiniz?

Bunlara'da bakmalısın!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu