Yeşil ve Pembe Renklerle Ev Dekoru

Ferah Renkler ile 3 Dekorasyon Tavsiyesi

Yeşil ve pembe dekorasyon kontrast ile öne çıkan güzel bir ortam oluşturmak için mükemmeldir. Not edilmelidir ki birçok gölge vardır, güçlü ve nettir, mekanları genişleten boyutlar yaratır. Küçük mekanlar için muhteşem bir fikir, bu kombinle muhteşem kombin yapılabilir.

Evdeki tüm mekanlara uyarlanmış, ton oyunlarıyla mükemmel atmosferler oluşturmayı başaran aşağıda evin üç bölümünden harika örnekler var.

Yeşil ve pembe dekorasyon işyerlerinde ve ofislerde oturma odası veya restoran için iyi çalışan rahatlatıcı bir ortam sağlar, yeşil hemen doğaya atıfta bulunur, bu nedenle algı doğrudan konfora yöneliktir. İç tasarımda renklerin kullanımı psikoloji sayesinde tanımlanır. Renklerin bireylerde oluşturduğu izlenimine dayanan rengin, bazen toplumsal önyargılara ve ailede nesilden nesile öğretilen değerlere dayanan bu duygunun, pembe ise hızlı bir şekilde inceliği ifade eder.

Odalar için yeşiller ve pembeler

Salon bu karışımın uygulanması için mükemmel bir alandır, çoğu kez ince bir şekilde birleştirilir, yani biri öne çıkar ve diğeri çeşitli detaylarla yerleştirilir.
Küçük bir süs yeterli olabilir, yani aşağıdaki fotoğrafın durumu aşağıda gösterilmiştir, pembe farklı yönlerden parlak bir şekilde öne çıkıyor.

Her şey pembe bile olabilir, beyazla benzersiz bir şekilde karıştırılabilir, süslemek istiyorsanız bu tür fikirler harika İskandinav tarzı altında, minimalizmi vurgulayarak, mobilyaların olmazsa olmazı.

bir tonun öne çıktığı yeşil ve pembe dekorasyon

Yeşil ve pembe dekorasyon odalar için karanlık fikirler altında da yapılabilir. Ciddi tonlar kullanılırken bol ışık kullanılması, pencerenin iyi olup olmaması ya da yapay ışığın gerekli atmosferi yaratmada usta olması önerilir, çünkü önemlidir.

Çok karanlık kullanılıyor, dokular ve farklı süslemeler estetiğini yitiriyor, doğru bir şekilde değerlendirilemedikleri için sadece duvarlarda değil, mobilyalarla tonlar arasında bile oynamak eğlenceli, zarafet getiren bir domino etkisi yaratıyor, tonlar kilimler, tavanlar ve zeminler ile de kombine edilebilir.

göze çarpan yeşil ve pembe dekorasyon

Yatak odaları ve banyolar için yeşil ve pembe bir dekorasyon

Pembe ile yeşil nasıl birleştirilir bilmek çok basittir, sadece tonu seçmek gerekiyor. Çok çeşitli aralıklar olduğundan daha önce bahsetmiştik, tek tip bir şekilde karıştırmaya çalışın, yani mobilya pembe ise, aynı özü kurun, işte bu olabilir.

Yatak odasında net bir şekilde görülebilir, paragrafın alt kısmında duvarlarda yeşil, mobilya ve düzenleyicilerde pembe renk hakimdir, bu tarz tasarım kız çocukların yatak odaları için mükemmeldir, sadece yetişkinler için değil, çocuklar için de uygundur, turkuaz da trend olan renklerden biridir.

yatak odalarında yeşil ve pembe dekorasyon

Banyoda bir boşluk var ise yeşil mobilya dekorasyonu uygulanabilir, zevkin belirleyici olduğu önemli bir ortam yaratır.
Tüm bu renk kombinasyonları modalitesi göz önüne alındığında, birçok kaplamanın zaten bu tür renkler altında olması, ayrıca birçok tema altında görüntü oluşturan basılı öğeler, limon yeşili mükemmel enerji sirkülasyonu ile parlak ortamlar oluşturmak için kullanılabilecek sıcak tonlar kategorisine girer.

banyolarda yeşil ve pembe dekorasyon

Yeşil ve pembe dekorasyon mutfaklar için de uygundur, özellikle rustik tarza sahip olanlar için, dekorda doğanın önemli bir faktör olduğu mutfaklar için.

Bunlara'da bakmalısın!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu