Yeni Model Dinarsu Kabartmalı Halı Modelleri

Dinarsu yeni model kabartmalı halı modelleri artık sizlerinde evlerinizi dinarsu halı dayayıp döşeyecek. Dinarsu kabartmalı halı sizlerin zevkine göre ve mekanlarınıza göre düşünülüp tasarlandı.

Renkleri modelleri ve ebatları tam sizlerin isteği doğrultusunda modern ve kaliyesiyle de eşssiz şık halılarıyla dinarsu fırsatlarını değerlenmek istermisiniz.

Yeni model dinarsu halı modelleri

Unutmayın, her halı modelinin içinde birkaç renk olabilir. Beğendiğiniz tasarımı bulun ve ardından renkleri ve ölçüleri kontrol edin model dinarsu halı modelleri,yeni model trend dinarsu kabartmalı siyah halı modelleri, dinarsu salon halı modelleri, dinarsu halı kaçmaz büyük fırsatlarla sizleri bekliyor.

Yeni model dinarsu halı modelleri

Trend kabartmalı dinarsu halıları

Titiz ve zarif geometriler. Büyüleyici optik efektler. İlham kaynağı olarak dünya: Japon origami, Orta Doğu kına süslemeleri, Afrika ve İran halıları. Kabartmalı dinarsu halıları her zaman ideal halıyı ayağınızın altında bulabilmeniz için sonsuz boyutlar.

Trend kabartmalı dinarsu halıları

Yeni model dinarsu yuvarlak halı modelleri

Bugün size özel yuvarlak halı modellerimizi sunmak istiyoruz.

Evlerin soğuk veya mülayim olmasını sağlayacak kapasitede halılar şık, gösterişli, özel evler kategorisine girerek her türlü oturma odasını, koridoru, yemek odasını, merdiveni neredeyse siteden hareket etmeden genişletiyor. Bu uzun tüylü halılar ile mis gibi yumuşacık tüyler sizi hoşnut edecek.

Yeni model dinarsu yuvarlak halı modelleri

Dinarsu trend kabartmalı halı örnekleri

Kabartmalı halı örnekleri kilim serisi, her durumda uzmanlarımız tarafından denetlenen ve el yapımı olan yüksek kaliteli yüzeyler sunan Belçika yapımı elektronik dokuma tezgahımızda üretilmektedir.

Kullanılan iplik en kaliteli saf yündür. Ayrıca bileşimi, doğal olarak ateşe karşı ve kalıcı güvelere karşı koruma özelliğine sahiptir.

Bunlar, çeşitli renklerde mevcut olan ve odalarda parıldayan klasik İran tarzı halılardır.

Dinarsu trend kabartmalı halı örnekleri

Kırmızı model halılar

Yine dokuma tezgahında üretilen bu Kırmızılı model çeşitleri de klasik tarz kilimler serisi içinde sınıflandırılacaktır.

Bej, bordo veya mavi gibi renklerde yuvarlak kilimlerden klasik dikdörtgen kilimlere kadar farklı ebat, şekil ve renkler çeşidi oldukça çoktur.

Kırmızı model halılar

Halı modeli nasıl seçilir

Normalde bir halı seçerken bilgiye ihtiyaç duyduğumuzda internete gireriz ve olağan olan şey, bu bilginin bize ihtiyaç duyacağımız ölçü, çevredeki mobilyaların üstte olması gerekip gerekmediği konusunda tavsiye vermesidir.

Genellikle bilgi sahibi olduğumuz bir diğer konu ise, bir çizimin pürüzsüz mü yoksa açık mı koyu mu, çizimin klasik mi yoksa modern mi olmasını istediğimiz, yünlü mü sentetik mi, elyaflı mı vs. tercih ettiğimizdir.

Ama seçimimiz yere bir halı koyup odamızı “şirin” kılmaktan öteye geçtiğinde, bilgiyi biraz daha derine inmemiz tavsiye edilir.

Hangi halı daha iyi

Tavsiyemiz, yukarıdakilerin hepsine ek olarak, halının ağırlığını, ürünün yüksekliğini, taşıdığı elyaf miktarını biliriz, çünkü tüm bunlar değerlendirirken bize geniş bir bakış açısı sağlar. Kedi tüyü halılar son dönem oldukça çok tercih edilmekte. Kışın sıcak iken yaz mevsiminde serindir.

koyu renk kabartmalı halılar

Shaggy Halı modelleri

(Shaggy) Şagi halı desenleri olması gerektiği gibi objektif verilerle müşterinin karşılaştırmasını ve karar vermesini kolaylaştırmak için her zaman modellerimizle ilgili tüm bu bilgileri sunmaya çalışıyoruz.

kabartmali dinarsu mavi hali

Dinarsu sade salon halı modelleri

Dinarsu firması sade salon halı motifleri ile Hem toptancılar hem de profesyonel müşteriler için saf yünden yapılmış kilim ve halıların üretimi ve dağıtımı konusunda uzun bir geleneğe ve deneyime sahiptir.

kirmizi kabartmali halilar

Yazlık kilim halı modelleri

Burada size farklı ve benzersiz mekanlar inşa etmenize yardımcı olacak bir dizi kilim gösteriyoruz. Yazlık kilim halı modelleri yeni sezonda yeni modelleri ile rövaçta. Bununla birlikte yüksek kaliteli ve dayanıklı halılar üretiyor.

model dinarsu halı modelleri

Çift taraflı kilim halı modelleri

Satın alma kararını vermeden önce en önemli şey, alana yakından bakmaktır. Harekete geçmek esastır; ve sonsuz farklı biçimler vardır. Çift taraflı halı modelleri Daha az metrekare olan odalar için küçük halılar tercih edebiliriz.

oval kirmizi trend hali

En modern halı modelleri

Halı çeşitlerine gelince, malzemelerine bakabiliriz. Çocuk tekstili dünyasında, halı da dahil olmak üzere çok çeşitli malzemeler var. En modern halı modelleri En geleneksel olan yün halıları bulabiliriz. Her an dokunmak ve üzerine basmak isteyenlerin yumuşacık tekstilleri. Estetik olarak gerçek bir güzelliktirler, ancak diğerlerinden daha hassastırlar.

siyah cicekli kabartmalı halılar

Kilim desenli halı modelleri

Tüysüz kilim arayışındaysak birkaç seçenek arasından seçim yapmak mümkün. Bir yanda evin dışına yerleştirilenlere çok benzeyen plastik kilimlerimiz var. PVC ile yapılan ürünlerdir, bu nedenle en dayanıklı olacaklardır. Kilim motifli halılar tercih edebilirsiniz.

Ayrıca, şüphesiz bugün en iyi seçilen vinil halıları da buluyoruz. Evet, yün halılar kadar rahat bir tabana sahip olmayabilirler. Ancak, temizlemeyi kolaylaştıran bir malzemeden yapılmıştır. uzun tüylü halılar yıkanabilir ve oynamak için mükemmel bir alan sağlar.

trend kabartmalı halı modelleri

Çocuk odası halıları

Çocukların ne kadar heyecanlı olduğunu hepimiz biliyoruz. Bunu göz önünde bulundurarak, bu vinil çocuk kilimlerinin çizilmemesi ve zemini tamamen korumasını çok seviyoruz. Çocukların dışarı çıkmamaları ve kaldırıma zarar vermemeleri için bir oyun alanının sınırlandırılmasına izin verirler. Evde ahşap zeminlerimiz varsa, kesinlikle takdir edeceğiz.

yeni model hali

İndirimli kilim halı modelleri

Kendi desenlerinizden veya bazı derilerin diğerleriyle birleştirilmesinden kendi kilimlerinizi yapın, Patchwork tarzı, İndirimli kilim halı büyük boy veya büyük bir renk kombinasyonu imkanı elde edebiliriz.

Şık bir tarz sunan bu tür halılar, yerleştirildikleri odaya cüretkar, modern ve sofistike bir hava vererek zarafeti tüm olanaklarıyla iletmektedir.

Halı seçerken sağlıklı olmasına dikkat edin.

Bunlara'da bakmalısın!

Başa dön tuşu