Yeni Koleksiyon

Yeni Koleksiyon 2021. Fabrika, çevreye etkisi düşük, güvenli malzemelerden modern mobilya parçaları üretiyor. Bu yıl, ana ürün yelpazesine yeni kategoriler eklendi. Bunlar yaşam alanlarını kişiselleştiren özlü kitap rafları, şifonyerler ve aksesuarlardır. Çok yönlü ve şık olan yeni ürünler yeni koleksiyon.

Günlük hikayeler

Yeni koleksiyon, farklı bağlamlara kolayca uyum sağlar ve yaşamak, çalışmak, dinlenmek ve sosyalleşmek için ilham verici alanlar yaratmaya yardımcı olur. Connubia, sıradan insanların günlük hikayelerine odaklanıyor. Marka, samimi duyguların, samimi sohbetlerin ve fikir alışverişinin olduğu masadaki toplantılardan ilham alıyor.

Şirketin logosu, optik bir yanılsamanın sonucu olan, daha büyük bir dairenin etrafındaki üç yarım daireden oluşur. Masanın etrafındaki üç sandalye, dostluk ve birlikteliğin anında tanınan bir sembolüdür.

Fotoğrafta: Connubia logosunun gelişimi.

Fotoğrafta: yepyeni sandalyeler çiftleşmeler.

Archirivolto

Connubia’nın iş birliği yaptığı Archirivolto Design, Marco Pocchi ve Claudio Dondoli sayesinde 1983 yılında Colle di Val d’Elsa’da (Siena) kuruldu. Net bir girişimci vizyonla, stüdyolarının özelliklerini tanımladılar.

Fotoğrafta: koleksiyonun tezgah, masa ve sandalyesi Sen evlilikler.

Archirivolto Design, güzelliği erişilebilir kılmak için çabalıyor… Stüdyo, ürün geliştirme sürecini içeriden takip etmeyi, müşteriye adım adım eşlik etmeyi tercih ediyor; Pazar araştırmasından yaratıcı fikirlerin işlenmesine, kurum içinde yapılan prototiplerin üretilmesine ve teknik desteğe kadar.

Fotoğraf: Yeni Connubia ürünleri için Moodboard. Yeni koleksiyon, markanın “aileler” olarak birleştirdiği bazı ayırt edici özelliklere sahip öğeler içeriyor.

Fotoğrafta: yeni koleksiyondan çekmeceli sandıklar Çiftleşmeler yapıldı.

Сonnubity

Connubia modern, açık fikirli bir dünya ile bağlantı kurmak istiyor. Bu, değişen dünyaya kolayca uyum sağlayan “genç” bir kuşaktır; önyargısız, güçlü bir kimlik duygusuna sahip bir nesil. Şirket, şeylerin doğal gelişimini ve daha iyisi için değişimi temsil eder. Connubia parlak ve eğlenceli olmak istiyor; her gün farklı, modaya uygun görünüyor. Bize katılmak ister misin? Kendi #connubity’imizi yaratalım! “, – Archirivolto’nun kıdemli tasarımcısı Christian Gori.

* bağlılık – şirketin neolojizmi ve Connubia ve Community kelimelerinden türetilen yeni konseptin adı.

Fotoğrafta: marka sehpalar çiftleşmeler aileler Stulle.

#connubity, bir markanın ruhunu somutlaştıran ayrılmaz bir parçasıdır. Yeni ve dinamik tasarım tutkusuyla bağlı yeni bir insan topluluğunun oluşumunu temsil eder. Connubia, bu kampanya aracılığıyla genç girişimcileri ve tasarımcıları projeye katılmaya, daha yaratıcı ve cüretkar olmaya ve fikirlerini sanal toplulukla paylaşmaya teşvik ediyor.

Fotoğrafta: ailenin ruh hali panosu Stulle.

Resimde: tablolar için ruh hali panosu üç evlilik.

Fotoğrafta: tablolar üç evlilik farklı renklerde dekoratif köşe parçaları ile.

Yeni Connubia farklı renklerde giydirildi:

Resimde: Connubia’nın tasarımlarından ilham alan kolajlar.

Fotoğrafta: raf Evlilik olmak duvara sabitlenmiş bir veya daha fazla kayın çubuğundan kolayca asılabilir.

Fotoğrafta: raf Evlilik olmak… Minimalist tasarım ve pastel renkler, modern İskandinav tarzı iç mekanlar için mükemmel bir çözümdür.

Tüm malzemeler en katı kalite standartlarını karşılar. Ürün yelpazesi, sadece dokunuşu hoş ve lekelere karşı dayanıklı olmakla kalmayıp, aynı zamanda renklerini zaman içinde koruyan doğal kumaşları da içerir. Seramik tezgahlar son derece dayanıklıdır ve temizlenmesi çok kolaydır. Ahşap, etkili bir bariyer oluşturan özel cilalarla korunmaktadır. Ek olarak, Connubia mobilyaları FSC sertifikalıdır, bu da fabrikanın yenilenmiş ormanlardan elde edilen ahşabı çevresel, sosyal ve ekonomik standartlara uygun olarak kullandığı anlamına gelir.

Fotoğraf: yeni Connubia koleksiyonundan kumaşlar.

Resimde: polyester ve polipropilen uzun tüylü makine halısı Tapi evlilikleri.

Fotoğrafta: bisiklet taşıyıcısı İyi Connubia duvara montaj için. Yuvarlatılmış köşelere sahip kavisli kaplamalı sacdan yapılmıştır. Bisiklet taşıyıcısının stratejik alanları, bisiklet gövdesini korumak için yumuşak bir neopren katmanla doldurulmuştur.

İB Gallery stüdyosu, Connubia’nın Rusya’daki resmi bayisidir. Yapabilirsin bizden sipariş şimdi katalogda yeni ürünler!

Video:

Bunlara'da bakmalısın!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu