Yeni FloorLeaf lambaları

Yeni FloorLeaf lambaları

Size yeni bir yenilikçi projede, sunmak FloorLeaf lamba Doğa Işık koleksiyonunun bir parçası – tarafından. Doğal bahçeleri ve manzara esinlenerek yaratıcı zemin lamba olduğunu. Onun çevre dostu tasarım ilham ve fonksiyonel ve şık dekoratif obje arasında mükemmel bir kombinasyon mükemmel bir örnektir.

Muhteşem FloorLeaf lamba bir LED lamba bir damla ve iyi ışık gibi görünen bir çekme anahtarı bulunmaktadır. Küçük yaprakları okumak için ışık olarak kullanılan ve kanepe üzerine bir kitap ile kucaklaşmak için seviyor herkes için rahat olabilir. Bu modern lamba proje tasarımı yeşil, beyaz, kırmızı / turuncu, parlak yeşil, mor ve hatta sarı satışa sunulacak.

FloorLeaf lamba yeni NatureLight Koleksiyonu ilk parçası olacak ve satın alma ve online kalabalığın fon web sitesi üzerinden ön-sipariş için hazır olacaktır. Aşağıdaki iki ay içinde müşterilerin bu yenilikçi tasarım sipariş edebilirsiniz. Üretim sürece en az sipariş toplanır olarak başlar.

Plana göre, bu zarif tasarım erken Moda yılında pazara ulaşabiliyorsunuz – ev ya da ofis için muhteşem bir alternatif sunuyor. Taze fikirler ve cesur renkler Sofian Tallal tarafından yeni bir kat yaprak lambası tanımlayın!

Yeni FloorLeaf lambaları konusu ilk beyazyastik.com üzerinde yayınlandı.

hakkında Serap Kevser

Yazarlarımız konularında uzman ve eğitimli kişilerdir. Sorularınızı en iyi şekilde cevaplamak, Fikre ihtiyaç duyduğunuzda en yaratıcı fikirleri üretmek için buradalar. Sizleride Bekliyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir