Yeni Bebek Beşiği Modelleri

Bebişlerimizin ilk şahsi yataklarıdır sanırım beşikler, ilk insanlardan bu yana kullanılagelmişler ve zaman içerisinde teknolojiye ayak uydururarak belki de yüzlerce defa şekil değiştirmişler ve hali hazırdada değiştirmeye devam ediyorlar. Bu makalemizde, bebek bekleyen değerli BeyazYastik.Com okurları için birbirinden şık, 3 değişik bebek beşiği modeli tanıtacağız. Aşağıda özelliklerini ve fiyatlarını verdiğimiz bu ürünleri daha yakından incelemek ve online satın almak için ise aşağıda verdiğimiz linke tıklamanız yeterli olacaktır.

ÜRÜN ÖZELLİKLERİ
Bu harika beşikler, bebeğiniz için özel dizayn edilmiş, tamamen doğal ahşaptan üretilmiş ve bebeğinize hiçbir şekilde zararı olmayacak portatif ürünlerdir. Kullanılan ahşap ve renklendirmeleri Avrupa Standartlarına göre bebek ürünlerinde kullanılmaktadır. Kimyasal olarak formaldehit içermez  E 0 normunda üretilmiş olup , kurşun miktarı sıfırdır, hiçbir ağır metal içermemektedir.

 

 

 

ÜRÜNLERİ ONLINE SATIN ALMAK İÇİN LÜTFEN TIKLAYINIZ…

hakkında Serap Kevser

Yazarlarımız konularında uzman ve eğitimli kişilerdir. Sorularınızı en iyi şekilde cevaplamak, Fikre ihtiyaç duyduğunuzda en yaratıcı fikirleri üretmek için buradalar. Sizleride Bekliyoruz.