Yeni aynalı şifonyer modelleri

Harika görünüme sahip aynalı şifonyer çeşitleri güncel ev modası.

Tuvalet masamı nasıl seçerim?

Takı, makyaj veya saç fırçalarını saklamak için ideal olan tuvalet masası, bir yatak odasına veya banyoya her zaman hoş bir flört ve kadınlık dokunuşu katar. Tasarımcılar, modern veya daha klasik mobilyaları hayata geçirme konusunda yaratıcılık konusunda rekabet eder. İhtiyaçlarınıza ve evinize uyarlanmış bir tuvalet masası nasıl seçilir?

aynali-sifonyer-modelleri-1

1. Kendinize bir tuvalet masası almak için neden beklemiyorsunuz?

Çalışma masası ile şifonyerin tam ortasında bulunan tuvalet masası, size rahatlık için ayrıcalıklı bir alan sunar ve sizi her gün bir an geçirmeye davet eder. Modern tuvalet masası, eşyalarınız (takı ve makyaj vb.) İçin size ek alan sunduğu için aynı anda birçok işlevi yerine getirir, odanın atmosferini dönüştürür ve gerçek bir dekoratif ve estetik potansiyele sahiptir.

Yatak odanızın bir köşesini döşemek ve daha sıcak ve kadınsı bir atmosfer yaratmak için tuvalet masası satın almaktan daha iyi bir şey olamaz.

aynali-sifonyer-modelleri-2

2. Farklı şifoniyer türleri nelerdir?

Güncel tatlar birkaç tuvalet masası ailesine ayrılmıştır:

– Tuvalet masası, genellikle aynası olmayan ve adından da anlaşılacağı gibi tuvalet masası ile masa masasının işlevlerini birleştiren bir mobilya parçasıdır. Hem her türlü güzellik aksesuarını saklamak hem de sakin bir şekilde çalışmak için boyutları yeterlidir.

aynali-sifonyer-modelleri-3

– Aynalı tuvalet masası veya makyaj masası, bu mobilyanın en popüler çeşididir. Saklama bölmeleri ve bir veya birden fazla aynadan oluşan ana yapıdan oluşur. Yalnızca makyaj ve güzelliğe adanmış bir mobilya parçasıdır ve “hepsi bir arada” ruhu, zamandan tasarruf etmek için çok pratiktir.

aynali-sifonyer-modelleri-4

– Göğüs dolgusu, istekli gezginler için mümkün olan en iyi müttefiktir! Bu devasa suni deri çanta, aynalı ve çok sayıda çekmeceli harika bir mobil tuvalet masasını açmak için sadece birkaç hareketle açılıyor.

aynali-sifonyer-modelleri-5

Şifonyer, diz mesafesi sunmaması ve bu nedenle önüne oturmanıza izin vermemesi nedeniyle önceki modellerden farklıdır. Bu rahatsızlık, daha fazla depolama hacmi ile telafi edilir.

aynali-sifonyer-modelleri-7

Yatak odası dekorasyonu için tasarımcı tuvalet masaları

Bakım günlük bir rutindir. Hepimiz bunu günlük yapıyoruz ama aynı zamanda önemli tarih ve zamanlarda da oluyor. Kim rahatlıkla hazırlanmak için kendi makyaj alanına sahip olmayı hiç istemedi? Eğer hayaliniz buysa, şanslısınız çünkü bugün tasarımcı tuvalet masalarının harika dünyasına ve yatak odası dekorasyonundaki sonsuz işlevsel ve estetik olanaklarına odaklanıyoruz.

aynali-sifonyer-modelleri-8

Kendilerini doğrudan banyoda düzeltmeyi seçenler var, ancak gerçek şu ki, bunun için tasarlanmış bir oda değil. Yerleştirmek için belirli bir alan arayanlardan biriyseniz, ideal olan ana odada yapmaktır, bu ritüelin gücünü dünyadaki tüm huzurla sağlayan genel olarak daha aydınlık ve daha ferah bir alan.

Geniş bir alan, hafif ama rahat bir koltuk, iyi bir ayna ve çok fazla aydınlatma, en yüksek kademelere layık bir makyaj alanı elde etmek için anahtar faktörlerdir. Bununla birlikte, koşullar daha az elverişli ise, burayı eşsiz ve hoş bir köşe haline getirmeye katkıda bulunan başka unsurlar da vardır, bu yüzden kimse vazgeçmemelidir.

Cesaretiniz varsa, işte size çok yardımcı olacak bazı ipuçları.

aynali-sifonyer-modelleri-9

Ne tür şifonyer seçerim?

Bu anlamda yazılı bir şey yoktur, çünkü tuvalet masası alan koşullarımıza ve özel depolama ihtiyaçlarımıza göre olmalıdır. En yaygın seçenekler arasında aşağıdakileri bulabilirsiniz:

a) Kompakt

Çok miktarda hijyen ve güzellik ürünümüz varsa, mümkün olan en küçük alanda her şeyin elinizin altında olması için iyi saklama alanı olan büyük bir tuvalet masası tercih etmeliyiz. Burada çekmeceli veya üstten açılan kompakt şifonyerler buluyoruz.

b) Muaf

Öte yandan çok fazla ürünümüz yoksa muaf bir tuvalet masası işlevini mükemmel bir şekilde yerine getirecektir. Kompakt olanlar daha sağlam bir görünüme sahipken, bağımsız olanlar hafif ve kaygısız karakterleri sayesinde bir başka dekorasyon parçasına geçebilir.

Destek olarak bir konsol, masa, yüzer bir modül ve hatta basit bir raf kullanabilirsiniz. Kare, yuvarlak veya dikdörtgen bir ayna (duvara asılabilen) ekleyin ve işte …

c) Mini kılavuzlar

Önceki iki seçenekten birinde, her bir sınıfın en iyilerini minimum alanda birleştiren, her bir mobilya parçasının milimetre olarak düşünülmesi gereken küçük daireler için mükemmel olan mini varyantlar vardır.

Nereye koyayım?

Tuvalet masasının konumu, yatak odasının içindeki dolaşımı engellememelidir, bu nedenle yatağı çevreleyen minimum basamaklara uymak en iyisidir.

Sizin durumunuzda pencerenin önüne yerleştirmekten başka seçenek yoksa, kendinizi iyi görmenizi zorlaştıracak bir arka ışığa sahip olacağınız için, onu kullandığınız saati hesaba katmanız gerekecektir. ayna. Ayrıca, büyükse, doğal ışık kaynağını kaplayacaktır, bu nedenle daha fazla pencereniz yoksa, küçük bir ayna kullanmak ve panjur veya perdelerde bize yardımcı olmak tercih edilir.

Diğer bir seçenek de, yatağın yanına, ya komodin ya da sadece tuvalet masası gibi davranarak yerleştirmektir. Yataktan kalktığımızda rahat bir şekilde dinlenebileceğimiz hoş ve rahat bir yerleşim bölgesi

Bunlar da hoşunuza gidebilir.

Başa dön tuşu