Yaz sezonunun açılışı: Temiz havada rahatlık yaratmak için fikirler

Yaz, evin dışında daha fazla zaman geçirmek istediğiniz zamandır. Teraslar, avlular, çatılar, balkonlar, yazlık evler canlanmaya başlar ve soğuk kıştan bıkmış insanlarla tanışır. Pratik ve şık mobilya ve dekor parçaları, temiz havada rahat ve konforlu bir ortam yaratmaya yardımcı olacaktır.

Balkonda kahvaltı

Sabah güneşinin ışınları altında bir fincan aromalı kahve ile güne yavaşça başlamadan daha iyi ne olabilir? Katlanır mobilyalar, yaz aylarında küçük balkondaki kahvaltı alanını donatmaya yardımcı olacaktır.

Yaz sezonunun acilisi Temiz havada rahatlik yaratmak icin fikirler

Fotoğraf: katlanır sandalye Kartell Petek. Alüminyum çerçeveli, sağlam şeffaf veya renkli polikarbonat sırtlı ve oturaklı, çok yönlü, hafif, kullanımı kolay bir sandalye. Katlanmış Petek çok az yer kaplar: sadece 7 cm genişliğinde, dış mekan kullanımı ve küçük alanlar için idealdir.

Mobilyalarınızı dışarı da götürebilirsiniz.

1614671691 542 Yaz sezonunun acilisi Temiz havada rahatlik yaratmak icin fikirler

Fotoğrafta: yemek sandalyesi Kartell Dr. Evet. Dr. Evet, dış mekan kurulumları için ideal bir malzemenin yüksek mukavemetiyle birleştirilmiş benzersiz bir tasarım fikrini temsil eder. Sandalye, gaz enjeksiyon teknolojisine dayalı modifiye polipropilenden yapılmıştır.

Evin etrafında piknik yapmak

Sıcak hava ve uzun akşamlar piknik zamanlarını ideal kılar. Ailenizi, arkadaşlarınızı, komşularınızı bir yaz pikniğine veya barbekü partisine davet edin! Battaniyeler, sepetler, yastıklar, tepsiler ve rahat tabak takımları getirin. Instagram için iyi bir ruh hali ve güzel fotoğraflar garantilidir!

1614671692 879 Yaz sezonunun acilisi Temiz havada rahatlik yaratmak icin fikirler

Fotoğrafta: Calligaris Kork dekoratif kase. Su geçirmez, nefes alabilen ve dayanıklı bir malzeme olan mantardan yapılmıştır.

Bahçede okumak

En sevdiğiniz kitabı alın ve çiçek açan bir ağacın gölgesinde oturun.

1614671693 13 Yaz sezonunun acilisi Temiz havada rahatlik yaratmak icin fikirler

Fotoğraf: Moroso Güneşli bahçe sandalyesi. Sulu tonlarda, Afrika yaban hayatının motiflerinin tahmin edildiği parlak, muhteşem bir sandalye.

1614671693 703 Yaz sezonunun acilisi Temiz havada rahatlik yaratmak icin fikirler

Fotoğraf: Tribu Tosca tasarımcı koltuğu. Rahat ve yumuşak koltuk minderleri, rahat bir dinlenme için elverişlidir. Su geçirmez kumaş.

1614671694 570 Yaz sezonunun acilisi Temiz havada rahatlik yaratmak icin fikirler

Resimde: Moroso Tropicalia tezgah sandalyesi Büyük bir deniz kabuğu gibi muhteşem bir bahçe bankı, çeşitli renklerde mevcuttur ve tasarım minderlerle dekore edilmiştir.

Terasta akşam sohbeti

Spot ışıklar eklerseniz akşam daha da rahat geçecektir.

1614671694 475 Yaz sezonunun acilisi Temiz havada rahatlik yaratmak icin fikirler

Fotoğrafta: Metal gibi stilize edilmiş, plastikten yapılmış Vita Silvia Steel lamba. Avize, yer lambası veya yer lambası olarak kullanılabilir.

IB Gallery’de sipariş verin

IB Galeri kataloğundan her stilde ilginç bahçe mobilyalarını kolayca seçebilirsiniz.

Sitedeki katalogdaki modellerden hiçbiri size uymuyorsa bize yazın, IB Galeri uzmanları çalıştığımız tüm Avrupa fabrikalarının kataloglarından sizin için uygun mobilya parçalarını seçsin. Hem parametreler açısından doğru modeli seçebilir hem de fotoğrafta benzerlerini bulabilirsiniz.

İtalyan dış mekan mobilyaları hakkında ihtiyacınız olan tüm bilgileri salonumuzun yöneticilerinden alabilirsiniz: telefonla, e-postayla veya şahsen, sokakta ofisimize vardığınızda. Koşu Yolu 3.

Seni beklemek!

Bunlar da hoşunuza gidebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu