Yaz için Naguisa ayakkabı koleksiyonunu keşfedin

Naguisa ilkbahar-yaz 21 ayakkabı, öğrenin!

BeyazYastik’da ayakkabı koleksiyonunu ilk kez keşfetmedik. Naguisa, bir İspanyol firması 2012 yılında ürün tasarımcısı Claudia Pérez Polo ve mimar Pablo Izquierdo López’in birliğinden doğan ve bugün 20’den fazla ülkede sergileniyor.

Naguisa’nın jüt konusunda büyük bir müttefiki var. Ancak bu onun tek ayırt edici özelliği değil. Aslında, muhtemelen kadınsı silüetler ile Naguisa koleksiyonundaki adaletli formalite arasındaki denge çoğumuzun kalbini kazandı.

Naguisa ayakkabı, orijinal bir ayakkabı giyerken rahatlıktan vazgeçmek istemeyen cesur, enerjik ve inatçı bir kadın düşünülerek tasarlandı. Böylece, yeni koleksiyonu Origen’de düşük veya orta boy parçalar; günden güne rahatça keyif alabilmeniz için tasarlanmış parçalar.

Jüt tabanlı Naguisa sandalet, çok yazlık!

Origin’in anahtarları, yeni ilkbahar-yaz ’21 koleksiyonu

Naguisa’nın kökeni jüt ve bu koleksiyon, Naguisa kadınının eşsiz ve şiirsel vizyonunu yeniden kazanmak için özüne geri dönmek istedi. Yeni koleksiyonda çok sayıda sandalet bulacaksınız. jüt zemin ve örgülü deri şeritler Daha fazla konfor için ayak bileğine bir toka ile tutturulmuş.

Naguisa Örgülü Ayakkabı

El yapımı örgüler İspanyol ayakkabı firmasının koleksiyonlarında öne çıkan özelliklerden bir diğeri. Oldukça pastel tonlarda gelen alçak topuklu file sandalet Maar ve örgülü açık topuklu ayakkabı Marga bu özellikleriyle tasarımlar arasında favorilerimizden.

Ek olarak, Naguisa koleksiyonuna, tasarımlarının size aşık olacağından emin olduğumuz birçok başka düz sandalet ekliyor. Lava’yı fark etmemek zor, ayak kısmına yapışan sandalet elastik bir bant ve polyester kordonlar ile. Ama gelenek ve modernliği birleştiren ve bu yaz şortlar, elbiseler ve eteklerle kombinleyebileceğiniz yengeç tarzı bir sandalet olan Manto da fark edilmiyor.

Yeni Naguisa ayakkabı koleksiyonunun önerilerini beğendin mi? Sadece tasarımlarını sevmiyoruz, aynı zamanda seçilen renk paleti onları şekillendirmek için.

Yaz için Naguisa ayakkabı koleksiyonunu keşfedin konusu ilk beyazyastik.com üzerinde yayınlandı.

zzia

Bunlar da hoşunuza gidebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu