Yatak odasında dekoratif pervazlı duvar dekorasyonu

yatak odası pervazları
Dekoratif pervazlar bu tarzla süsledikleri duvarı vurgulamaktadır. Bu dekoratif trend şu anda moda. İçinde BeyazYastik.Com Bu estetik önerinin özünü evinizde yeniden yaratmak istiyorsanız, size ilham verecek bir dizi örnek paylaşıyoruz.

1. Başlığı çerçevelemek için dekoratif pervazlar

dekoratif pervazlar-in-gri
Bu, günümüzde en çok kullanılan formüllerden biridir. Başlık, yatak odası dekorasyonunda önemli bir parçadır. Düz çizgilere sahip pervazlarla bir duvara mükemmel şekilde çerçevelenen bir eleman.

Bu resimde görebileceğiniz örnekte simetri çok mevcuttur. Dekoratif pervazların odanın bu kısmındaki konumunun avantajları nelerdir? İtiraz yaratırlar odak noktası ve diğer yandan, rahat bir atmosfer tanımlarlar.

2. Püsküllü bir başlık ile kontrast oluşturan pervazlar

dekoratif pervazlar-ve-başlık-başlık
Pervazların düz çizgileri duvara hacim ve ferahlık katar. Bu bitiş, klasik bir öneriyle çekici bir kontrast oluşturuyor: püsküllü yatak başlığı. Döşemeli modası geçmeyen bu: pek çok kişinin tercih ettiği seçenek.

Duvardaki çizgilerin yönü, dolguyu oluşturan çizimlerin çizgisiyle güzel bir kontrast oluşturuyor. Her iki öğe de kromatik bir birlik sağlar, ancak bu konuda farklılık gösterirler.

3. Gardırop ile devamlılık yaratmak

yatak odası-dekoratif-pervaz-ve-dolaplı
Yatak odası dekorasyonuna bir bütünlük kazandırmak bu bağlamda ortak bir amaçtır. Bu durumda mekanı oluşturan tüm unsurlarda bir bütünlük algılanır. Dekoratif trim, bir bağlantı oluşturmak için kasıtlı olarak da kullanılabilir.

Yukarıdaki resimde gösterilen oda örneğinde gördüğünüz gibi durum budur. Başlık üzerine çerçevelenen pervazlar, yatak başlığı ile mükemmel bir şekilde hizalanmıştır. estetik dolap kapakları ve çekmeceler.

4. Yatağın iki yanında dekoratif pervazlar

yatağın her iki tarafında dekoratif pervazlar

Simetri, genellikle dinlenme alanının yakınındaki çevreyi güzelleştiren ortak noktadır. Bu, iki özdeş komodinin merkezi üniteyi tamamlaması durumunda geçerlidir. Dekoratif pervazlar, yatağın her iki yanına yerleştirildiğinde bu görsel etkiyi güçlendirir.

Bu fotoğrafta gördüğünüz oda örneği pratik bir ilham kaynağıdır. Kalıplar stile stil katıyor yatak odası ve aynı zamanda odanın diğer önemli parçalarıyla kombinlenebilirler. Örneğin, gardırop kapıları.

5. Altın bir güneş aynası ile süslenmiştir

ayna-güneş-yatak odası
Dekoratif pervazlar o kadar estetiktir ki, kendi başlarına daha fazla eleman eklemeye gerek kalmadan bir alanı doldururlar. Ancak, bazı eklemek mümkündür Aksesuarlar özel bir köşeye ışık veren. Güneş tipi ayna, şu anda başarılı olan trendlerden biridir.

Bu yıldızın güzelliğini başarıyla yeniden yaratan orijinal bir şekil için öne çıkan bir teklif. Altın tonunda yapılan tasarımlar altın rengini yatak odasına taşıyor. Sofistike, lüks ve zarafet basan bir kaplama.

6. Karşılıklı ve farklı renklerde

odadaki dekoratif pervazlar
Farklı renklerde dekoratif pervazlara sahip iki duvar, bir mekanın bütününde fark yaratabilir. Bu durumda, mükemmel bir şekilde birleşen iki renk tonu seçmek önemlidir. Doğu dekoratif özellik oda içindeki iki farklı alanı ayırt etmek çok önemlidir. Her ortam kendi rengiyle çerçevelenir.

Bu nedenle dekoratif pervazlar, herhangi bir yatak odasının görünümünü yükseltir. Son aksanı dinlenme yerine yazdırırlar. Bu görsel seçimi, bu dekoratif kaynağı odaya nasıl entegre edeceğiniz konusunda size birçok bakış açısı sunar. Tercih ettiğiniz seçenek nedir? Rahat ve dinlendirici bir ortamı dönüştürmek için duvarların önemini güçlendirir. Kalıplar güzel ve zarif.

Bunlara'da bakmalısın!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu