Yatak odası takımları ( İstikbal’den ) Moda

Yatak odası Her sabah, güne gözlerinizi açtığınızda güne başladığınız yer, insan karşılaşmak istediği ne olabilir ? Gözlerinizi açtığını da güne daha mutlu ve pozitif başlama sebebi olan yatak odanızın, Göz kamaştıran bir estetik anlayışı mı, içinde kolayca hareket edebileceğiniz bir mekân mı? İnce düşünülmüş ayrıntılar mı, eşsiz bir konforun ayrıcalığı mı? Bir yatak odasından beklediğiniz ne varsa sizi İstikbal Yatak Odaları’nda bekliyor.

İstikbal’den yatak odanızı mutlulukla saracak üst düzey bir tasarım: Barcelona Yatak Odası. Lake ile cevizin şaşırtıcı güzellikte birlikteliğiyle odanıza ihtişamlı bir görünüm sağlıyor. Gardırobu harekete duyarlı sensörlü aydınlatmaları ile dikkat çekiyor. Karyolası ise uzaktan kumanda ile renk değiştirebilen led aydınlatmaları ile odanızın şıklığına şıklık katıyor.

Yeni yatak odası modellerini böyle örneklerle gösterelim : Barcelona yatak odasi bu sezonun yeni tasarımları en yenileri

Yatak odası takımları ( İstikbal’den ) Moda konusu ilk beyazyastik.com üzerinde yayınlandı.

hakkında Serap Kevser

Yazarlarımız konularında uzman ve eğitimli kişilerdir. Sorularınızı en iyi şekilde cevaplamak, Fikre ihtiyaç duyduğunuzda en yaratıcı fikirleri üretmek için buradalar. Sizleride Bekliyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir