Yatak Odası Perde Seçimi

Yatak Odası Perdeleri diğer perdelerden çok farklıdır, zira sadece güneşi uzak tutmak için değil mahremiyetinizi korumak ve en gizli, en kişisel odanızı, süslemeleri, renkleri ve motifleri ile, dekoratif, gizemli ve çekici bir hale getirmektir görevi… O halde yatak odamız için perde seçimi yaparken nelere dikkat etmemiz gerekiyor, Yatak odamda saçma sapan bir perde olmasın, bu perde özel olmalı ama nasıl ?…  gibi sorun ve sorulara cevap bulmak adına, BeyazYastik.Com olarak sizlere, Yatak Odası için Perde seçimi yaparken göz önünde bulundurmanız gereken bir kaç öneri sunacağız….

 

 

 

Öncelikle nasıl bir perde istediğiniz konusunda cesaretli ve açık fikirli olmanız çok çok önemli… Eğer yatak odası için serinletici bir görünüm vermek ve aynı zamanda romantizmi kaybetmemek gibi bir düşünce varsa aklınızda, perde almadan önce aklınızda yatak odanızın temasını tutmak ve buna göre renk ve deseni doğru seçim yapmak zorundasınız.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Yatak Odanıza hoş ve çekici bir görünüm vermek için, odanın ayırt edici kimliğini korurken, tüm görünümünü iyi harmanlanlayan türde perdeler seçmeye dikkat edin.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Yatak odanıza rahatlatıcı ve dingin bir his vermek istiyorsanız, bu düşünceye zıt olan, enerjik ve canlı yardımcı renkler düşünün.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Biraz fantaziden hoşlanıyorsanız ve mahremiyet umrumda değil diyorsanız, ipekli kumaş veya değişik tonajlarda tül perdelerde kişiliğinizin bu yönünü yansıtmanıza yardımcı olacaktır….

hakkında Serap Kevser

Yazarlarımız konularında uzman ve eğitimli kişilerdir. Sorularınızı en iyi şekilde cevaplamak, Fikre ihtiyaç duyduğunuzda en yaratıcı fikirleri üretmek için buradalar. Sizleride Bekliyoruz.