Aydınlatma Modelleri

Yatak Odası Aydınlatma Modelleri 8 Öneri

Yatak Odası Aydınlatma Modelleri 8 Öneri
Yatak Odası Aydınlatma Modelleri nasıl seçilmeli? Başucu masa lambası, mobilyaların üzerine yerleştirilen olmazsa olmaz parçalardan önde gelenidir.

Uykuya dalmadan önce bir okuma saatinin tadını çıkarmak için ideal olan odak aydınlatması sağlayan bir ışık noktası mutlaka olmalıdır. Diğer yandan, yatak odası lambasının tasarımı büyük estetik değere sahip olmalıdır.
Bu nedenle dinlenme alanını dekorasyon yapın ve güzelleştirin. Ev Dizaynı BeyazYastik.Com üzerinden trend belirleyen modellerden oluşan bazı önerileri paylaşıyoruz. İlham almak için bu örnekleri mutlaka bakın!

1. Esenk tasarımlı lamba

komodin için hortumlar
Esnek tasarımlı lamba modeli, genellikle çalışma masasına yerleştirilen ürünlerden biridir. Masaüstünü tamamlayın ve bir yazıyı gözden geçirmek için ideal bir seçenektir. Bu özelliklere sahip bir lamba, kasıtlı olarak belirli bir yöne yönlendirilebilen bir özelliğe sahiptir.

Bu bir esnek tasarım lamba istenilen pozisyona ve yüksekliğe ayarlanabilen. Eh, bu lamba ayrıca her tarafa esneyen ofis veya çalışma odasının ötesinde bir hayatı var. Aslında, başucu masası lambası olarak da gayet başarılı.

2. Nostaljik bir dokunuş

komodin-altın-taban-ve-beyaz-abajur
Bazı tasarımlar zamansızlığı ile görsel olarak öne çıkıyor. Mevsimlik modanın şart koşmadığı bir ürünün zarafetine sahipler. Boş bir ekran ve altın bir taban, odadaki karmaşıklığı artıran zarif bir eşleşme oluşturur. Altın rengi bu lambalar yatak odanıza otantik bir görünüm verecektir.
Nostaljik bir görünüm sunan ancak aşırıya kaçmadan bir odanın detaylarına genellikle küçük dozlarda eklenen bir tondur. Bu durumda, metalik kaplamalı bir lambanın tabanı vasıtasıyla entegre edilir.

3. Düz çizgiler ile lamba dekoru

başucu-masa-lambalar
Geometrik trend, moda ve dekorasyonda büyük bir varlığa sahiptir. Mükemmel düz çizgilere sahip güzel başucu lambalarına yol açan bir tasarım. Kare şekilli ve dikdörtgen, odanın tam yapısını tanımlar. Eşsiz bir dekorasyon oluşturmak için başarılı bir şekilde bir araya gelen iki figür olur.

4. Mobilya ile aynı renkte lambalar

başucu masası için ışık renginde lambalar
Yatak odanızın estetiğine en uygun modeli seçmenize olanak tanıyan geniş bir başucu lambası yelpazesi bulabilirsiniz. Yatak odanızı geliştirmek istiyor musunuz, dinlenme alanı çevresinde? Bu nedenle, mobilya ile aynı renkte bir lamba seçebilirsiniz. Fotoğrafta gördüğünüz oda bu fikri gösteriyor.

5. Metal lamba tasarımları

metal yapı ile komodin
Metal yapıya sahip mobilyalar özellikle endüstriyel havanın hakim olduğu mekanlarda karşımıza çıkıyor. Eski atölyelerden ilham alan yerler sıcak bir ortam için gerçek bir evin olmazsa olmazlarıdır. Bu özelliğin ilerisinde, metalik detaylar güzel nüanslarla başka herhangi bir mekana entegre edilebilir.

6. Klasik ampul modeli

ampul şeklindeki lamba
Bazı lamba tasarımları, son derece sadeliğin ifadesidir. Görselde gördüğünüz örnek buna bir örnektir. Bir lambanın odak noktası haline gelen bir ampulün önemini arttırır.  Bu klasik lamba örneği aydınlatır ve yatağın yanındaki mobilyalara uyumlu dekore olur.

7. Sarkıt lamba önerisi

başucu masasında asılı lamba
Yatak odası dekorunda aydınlatma planlaması çok önemlidir. Bir flekso tasarım veya bir masa lambası, odayı güzelleştirmek için düşünebileceğiniz seçenekler arasında. Öte yandan, sarkıt lambalar moda. Dekorasyonda simetri nasıl arttırılır? İkisinide seçerek ışık noktaları yatağın her iki tarafını süslemek için kullanılabilir.

8. Deniz feneri tarzı

Ev dekorasyonunda trendleri belirleyen bir lamba türü deniz feneri. Yatak odası estetiğine odak noktası ekleyen bir ürün.

Tam bir dönüşüm gerçekleştirmeden odanın dekorasyonunu değiştirmek mi istiyorsunuz? Yeni bir başucu lambası seçin.

Bunlara'da bakmalısın!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu