Yatağınızı değiştirecek misiniz?

İyi bir temelde dinlenmek için yatağı yaklaşık 10’dan 14’e kadar sık ​​aralıklarla yenilemenin önemini hepimiz biliyoruz. Bu mağaza en iyi kalite / fiyat oranına ve en iyi tekliflere sahiptir

Öyleyse, yatağınızı yenileme zamanı geldiyse, benimle takip edin. Sofareva firmasından rakipsiz bir fiyata yüksek kaliteli yatak seçimi, böylece garantilerle ve mükemmel bir fiyata yenileyebilirsiniz.

Bunu neden rakipsiz bir fiyata ve kaliteli şiltelerle söylüyorum? Size daha sonra söyleyeceğim, şimdi sizinkini yenileyebilmeniz için seçtiğim bu yatakları görelim.

Hafızalı köpük şilte, cep yayları ve yüksek kaliteli doğal lateks 244 € ‘dan itibaren

Sofareva'dan cep yaylı hafızalı köpük şilte

Daha fazla ayrıntı görün veya Sofareva.es adresinden satın alın

Bu yüksek kaliteli yatak 32 cm kalınlığındadır ve 60kg / m3’lük çok yüksek yoğunluklu hafızalı köpük yapısı, 70kg / m3’lük bir doğal lateks tabakası ve 25kg / m3 yoğunluğa sahip başka bir yüksek esneklikli köpük tabakasından oluşur.

Ek olarak, bir aktif havalandırma sistemi maksimum hijyeni düzenleyen ve sürdüren.

Yataklara bakıp bunları yapmak için kullanılan farklı tipler, yapılar, yoğunluklar ve malzemeler hakkında bilgi edindiyseniz ve onlara az ya da çok kalite veriyorsanız, bunu bileceksiniz. bu yatağın verileri en iyisidir.

Ve fiyatı daEn küçük 90 x 190 modeli 244 €, 160 x 200 cm 397 € ve 200 × 200 462 € fiyatla bulabiliriz. Fena değil, değil mi?

Aşağıdakileri görelim:

Cep yayları ve Silver Metal lateks ile hafızalı köpük şilte

Sofareva'dan cep yaylı hafızalı köpük şilte

Daha fazla ayrıntı görün veya Sofareva.es adresinden satın alın

Diğer orta sertlikte mükemmel kalitede şilte32 cm kalınlığında, dört katman hafızalı sünger, yüksek esneklikli sünger, cep yayları ve doğal lateksten oluşur.

Ek olarak, 1000D polyester elyaftan kesilmiş ve kaymaz tabanıyla üstün kalitede 1 mm elastik cilde, son teknoloji beyaz kumaşa sahiptir.

Gördüğünüz gibi, biraz var sahip olduğu fiyat için rakipsiz özellikler90 x 190 cm tek kişilik yataklar için 244 € ‘dan, çift kişilik yataklar için en büyük model 200 x 200 cm) sadece 462 €’ ya bulabildiğimiz için, daha düşük bir fiyata diğer ara önlemlerden geçiyoruz.

Sunulan başka bir kaliteli şilte görelim:

Miami hafızalı köpük şilte, 62 € ‘dan itibaren

Hafızalı köpük şilte

Daha fazla ayrıntı görün veya Sofareva.es adresinden satın alın

Hala bir şey arıyorsan daha ucuz, ancak kalitelidüzgün dinlenmek için bu diğer model mükemmel.

20 cm kalınlığında, 40kg / m3 yoğunlukta hafızalı sünger yapı, vücut ağırlığı altında yumuşayan 20kg / m3 hafızalı sünger tabakası ve 16 baza ile oluşan 20 cm kalınlığında yataktır. cm yüksek esnekliğe sahip köpük.

Daha ne, Çok rahat bir kaban var. Zaten ne olduğunu biliyorsun. Çoğu otel yatağına konulan bu tür ince şiltelerdir, böylece süper rahat olduklarını fark edersiniz. Otel yataklarının neden bu kadar rahat olduğunu hiç merak ettiniz mi? Sebeplerinden biri de şilteye ekledikleri topper yüzünden.

Bu şilte, 90 x 190 cm tek kişilik yataklar için 110 € ‘dan, en büyük boyutu olan 200 x 200 cm’ye kadar, yalnızca 220 € fiyatla, diğer küçük boyutlarda da mevcuttur. 164 € fiyat için 160 x 200 cm. Bir mucize.

Bir sonrakini görelim.

Hafızalı kakao köpük şilte – 110 € ‘dan itibaren

Hafızalı köpük şilte

Daha fazla ayrıntı görün veya Sofareva.es adresinden satın alın

Diğer rakipsiz bir fiyata harika yatak Yukarıda gördüğümüz önceki modele benzer özelliklere sahip:

40kg / m3 2 cm hafızalı köpük yatağı, 15 mm ve 20kg / m3 yoğunluklu hafızalı köpük tabakası, 16 cm yüksek esnekliğe sahip köpük tabakasından oluşan ve noktadan noktaya aşamalı destek içeren 20 cm kalınlık ve harika bir kaymaz kaban.

Daha ne, Cool Foam teknolojisine sahiptir Üst katmanlarında, termoregülasyon ve Hava Havalandırma sistemi ile yatak bağımsızlığı ve son derece yüksek dayanıklılık.

Fiyat, gördüğünüz gibi güçlü noktalarından bir diğeridir. 90 x 190 cm’lik en küçük modeli 110 € ‘dan en büyük modeli 200x 200 cm’ye sadece 226 €’ ya bulabiliriz, gördüğümüz diğer modellerde olduğu gibi geçerek 184 € için 160 x 200 cm gibi ara ölçüler, diğer boyutlar ve fiyatlar arasında.

Başka bir modelle devam edelim:

Cep yayları ve İmparator lateksi ile hafızalı köpük şilte

Topper ve cep yaylı hafızalı köpük şilte

Daha fazla ayrıntı görün veya Sofareva.es adresinden satın alın

Bu başka bir yatak zaten lüks. Şu anda bunun üzerinde gördüklerimizden daha üstün. Ama dediğim gibi fiyatı rakipsiz.

Örneğin 70kg / m3 yüksek yoğunluklu doğal lateks tabakası, 60kg / m3 yüksek yoğunluklu başka bir hafızalı köpük tabakası, başka bir tabaka gibi birkaç tabakadan oluşan 32 cm yüksekliğinde bir kalınlığa sahiptir. 33kg / m3 yüksek esneklikli köpük, 7 konfor bölgeli ve ayrı çantalarda paketlenmiş cep yayları ve pelüş pamuk köpüğün yanı sıra Havalandırma ve termoregülasyon gibi diğer teknolojiler.

Bu şilte Sınırlı bir seriye sahip özel bir baskıdır.

Fiyatı harika. En küçük 90 x 190 cm modelin fiyatı 267 Euro, en büyük 200 x 200 cm modelinin fiyatı 499 Euro’dur. 160 x 200 cm gibi ara modeller 407 € ‘dur.

Özellikleri dikkate alınsa bile, bu model sizin için hala pahalıysa, aşağıdaki model ilginizi çekecektir:

Cep yaylı hafızalı köpük şilte Majesty

Cep yaylı hafızalı köpük şilte

Daha fazla ayrıntı görün veya Sofareva.es adresinden satın alın

Bir öncekinden biraz daha alçak bir şilte, ama yine de çok yüksek kalite aralığınasıl göreceğiz ve daha ucuz fiyata.

Bu yatak, 60kg / m3 yoğunluğa sahip 3 cm hafızalı köpük tabakası, 3 cm yüksek esneklikli köpük 25 kg / m3 yatak, başka bir tabaka gibi farklı katmanlardan oluşan 30 cm kalınlığa sahiptir. 2,5 mm pelüş köpük, kaymaz taban ve 23 cm’lik ayrı ayrı sarılmış cep yayları.

Gördüğünüz gibi muhteşem bir yatak. Fiyatına gelince, çok iyi, çünkü 90 x 190 cm’lik en küçük modeli 155 € karşılığında bulabiliyoruz; 280 € fiyata 160 x 200 cm orta modelve 328 € ‘ya 200 x 200 cm’lik en büyük modeli. Diğer önlemler arasında.

Bunlar, web sitenizde bulduğum, kalitesi ve fiyatı açısından çok ilginç bulduğum yatak modellerinden sadece birkaçı ve başlangıçta söylediğim gibi bazıları satışta olduğu için. Ancak hiçbiri tarafından ikna olmadıysanız, web sitelerinde daha fazlasını görebilirsiniz.

Bu kaliteli şilteler neden bu kadar ucuz fiyatlar?

Kesinlikle “diyen cümleyi hiç duymuşsunuzdur”bir şey gerçek olamayacak kadar iyiyse, muhtemelen“, doğru?

Durum böyle değil, çünkü İspanya’da zaten kurulu olan Fransız Sofareva firması, aracılık maliyetlerini ortadan kaldırmak, önde gelen marka üreticileriyle doğrudan iletişim kurmak, aynı ürünleri çok daha düşük maliyetle sunabilmek. Kaliteli ürünlerdeki düşük fiyatların sebeplerinden biri de budur.

Ayrıca şunlara da dikkat ederler: önde gelen marka üreticilerinin üretmeyi bırakacağı ürünlerve bunları, bu makalede gördüklerimizden bazıları kadar düşük fiyatlar ve mücevherler bulabileceğimiz outlet kataloglarına dahil ediyorlar.

Böylelikle bu veriler ve ana üreticilerle doğrudan ilişki içinde olması ve ayrıca firmanın büyük satış hacmi nedeniyle, şiltelerde% 80’e varan indirimler elde edin ve dinlenme ile ilgili diğer ürünler.

Yatağınızı değiştirecek misiniz? Bu mağaza en iyi kalite / fiyat oranına ve en iyi tekliflere sahiptir
konusu ilk beyazyastik.com üzerinde yayınlandı.

Bunlar da hoşunuza gidebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu