Vintage bir yatak odası için 18 dekoratif fikir

Baston bir başlık mı arıyorsunuz? Vintage hissi veren bir yatak odası için bu 18 model seçimini keşfedin.

Baston başlık, yatak odasına vintage bir dokunuş getiren dekoratif bir aksesuardır. Doğal ve rahat bir dokunuş sağlayan iç içe geçmiş kamış kayışları ile aranılır ve beğenilir. Kaygısız 60’lar ve 70’ler için bir selam. Birkaç yıldır dekorasyonda yürürlükte olan başlıklar, zamanın kodlarını yeniden alıyor veya modern bir dokunuş için kendilerini yeniden keşfediyor.

Şekiller güncellenir, malzemeler daha fazla zenginlik için birleştirilir, boyutlar tek kişilik yataklardan çift kişilik yataklara kadar farklı yataklara uyarlanır 140, 160, 180 cm Yatak odasını sahnelemeyi seviyorsanız, kamış başlığı hoş bir bitkisel dokunuş getiren bir seçenek olabilir.

1. 160 cm kutu yay için kamış başlık

160 cm kutu yay için kamış başlık
Üst üste gelen iki yuvarlak modül, duvarı ve başlığı tazelikle süslemek için geliyor. Siyah rattan çerçeve etrafındaki başarılı doğal kamış kombinasyonu ile bu model, doğal olarak yatak odasına bohem şık bir evren kurar. 160 cm genişliğinde baza ile uyumludur, genişler ve yükseklikte de yer kaplar. Çekmecede bulun.

Çekmeceden Satın Al

2. Meşe ve kamışta çift kişilik yatak

Meşe ve kamışta çift kişilik yatak

Meşe ve hint kamışından yapılmış bu çift kişilik yatak, yatak odasına şık ve doğal bir dokunuş getiriyor. Başlık, yarı oturmuş bir pozisyonda bir an okumak için minderlere yaslanmak için çok pratiktir. Ayrıca duvarı kısmen örter. Pudra pembesi ve kamış kombinasyonu sıcak ve feminen bir atmosfer yaratır. La Redoute’da bulmak için.

La Redoute’da satın alın

3. Ahşap ve kamış başlık

Ahşap ve kamış başlık

Vernikli doğal rattandan üretilen bu kamış başlık, 140 veya 160 cm yatak yataklarına mükemmel uyum sağlar. Montajı kolaydır, kutu yayı ile duvar arasında kayar. Rahat koza etkisini güçlendirirken doğal bir dokunuş getiriyor. Bununla, ham keten çarşafların saflığıyla oynayabilir ve onu basit bir kuru çiçek çelengi ile ilişkilendirebiliriz. Huzurlu bir uyku için tonların ciddiyetiyle oynayın. Tikamoon’da bulmak için.

4. Çift rattan yatak başlığı

Rattan çift başlık

Birleştirilmiş üç modül etrafında noktalanan bu rattan yatak başlığı, yatak odasında bohem bir atmosfer yaratmak için mükemmel olan orijinal bir şekil ile ayırt edilir. Yetmişlerin ruhunu pekiştirmek için dokuma rattan başucu sehpaları, doğal elyaftan yuvarlak bir kilim, duvardaki meşhur güneş aynası, renkli tığ işi minderlerle aksesuarlandırıyoruz … Çekmecede bulun.

Çekmeceden Satın Al

5. Kamış başlıklı doğal dekorasyona sahip oda

Kamış başlıklı doğal dekorlu oda

Rattan kamışta el yapımı olan bu başlık, yatak odasında daha fazla yumuşaklık için yuvarlak bir şekle sahiptir. Siyah dış hatları, doğal rattan lifiyle tezat oluşturuyor. Çiçekli yatak çarşaflarını seçerek, yeşil tonları tercih ederek ve bu alana biraz doğa katarak bitkilerle ilişkilendirilebilecek güzel, sade bir kompozisyon. La Redoute’da bulmak için.

La Redoute’da satın alın

6. Orijinal rattan başlık

Orijinal rattan başlık

Bu başlığın tasarımı, iki uyku alanını görsel olarak ayırıyor. 140 ve 160 cm yataklar için mevcut olup, yeşil bir çerçeve ile hafifçe geliştirilmiş doğal bir malzemenin takdirine bağlı olarak oynar. Yatağın arkasına çevik bir şekilde kayıyor ve yatak odasının evrenini bir göz açıp kapayıncaya kadar bohem bir ruh vermek için dönüştürüyor. Güneş aynaları, çiçek desenleri, hafif nevresimler… atmosferi tamamlar. Çekmecede bulun.

7. Yatak odası vintage ruhu için yatak fikri

Yetişkin yatak odası vintage ruhu için yatak fikri

Rattan kamışla kaplı başlığıyla bu çift kişilik yatak, vintage trendinden ilham alan modern bir tasarım sunuyor. Bu modelin özelliği yanlarda iki dönüş göstermesidir. Sanki tasarımcı uyuyanları uyurken korumak istiyormuş gibi. Bölgesini özellikle iyi işaretleyen bir şekil. Koza hissini pekiştirmek için kadife tarzı bir halı, çok kalın ve yumuşak bir ekose, yumuşak baskılar seçiyoruz. La Redoute’da bulmak için.

La Redoute’da satın alın

8. Koza tarzı kamış başlık

Koza tarzı kamış başlık

Bu başlık, tasarımında üç malzemeyi birleştirerek yenilik yapıyor. Sarı ahşap, havadar rattan ve büyük gri pamuklu baş yastığının kombinasyonu uyumlu ve başarılı bir üçlü oluşturur. Estetik ve pratik olan bu model, sağduyulu ve doğallıkla yatak odasında oturuyor. Kendini koruyucu bir koza olarak sunan ve güzel rüyalar davet eden uykuya adanmış bir alan. MADE.COM’da bulmak için.

MADE.COM’dan satın alın

9. Konserve yarım ay

Kamışta yarım ay

Ay’a inmeyi planlayan kayın ve kamıştan bir yatak başı! Yarım daire şeklinde oluşturulmuş, yükselen bir güneş gibi hoş bir enerji dokunuşu getiriyor. Şekli, vintage ve İskandinav dekoruna ilham veriyor. Odanın mekânını neşelendirmek için renkleri karıştırdığımız nevresim takımlarında canlandırıcı baskılar seçiyoruz. Maisons du Monde’da bulunacak.

Maisons du Monde’dan satın alın

10. Kamış yatak 160 cm

Kamış yatak 160 cm

Baston başlıklı 160 cm’lik bir yatak. Karyolanın kalıbı ve kafa bandı için seçilen siyah, zarif ve çağdaş bir tezat oluşturuyor. Bu tasarım, yatağın odanın ortasında bağımsız olmasını sağlar. Sırtlık sayesinde kafa kalıcı bir destek bulur ve ayrıca yastıkların yerleştirilmesine de olanak sağlar. Modern bir uyku versiyonu. MADE.COM’da bulmak için.

MADE.COM’dan satın alın

11. Başlık siyah meşe ve rattan 180 cm

Siyah meşe ve hintkamışı yatak başı 180 cm

Bükülmüş masif meşe lekeli siyah ve doğal rattan dokumadan oluşan bu 180 cm başlık, duvarın arkasına güzel arabeskler çiziyor. Yatak odasına şıklık katan yumuşak yuvarlak şekiller. Ve nostaljiyle renklendirilmiş renkleri ve desenleri uyumlu bir şekilde harmanlayan bir yatak çarşafıyla güncellenen vintage bir not. La Redoute’da bulmak için.

La Redoute’da satın alın

12. Tek kişilik kamış yataklı çocuk yatak odası

Tek kamış yataklı çocuk yatak odası

Meşe ve kamış kamışından tasarlanan bu beşik, yatak odasına nostaljik bir hava katıyor. Güzel sarı rengi ışığı getirir ve yumuşak tonlarla mükemmel uyum sağlar. Dekoratif tarafta ise boyalı metal sandıklar, uyumlu komodin, şiirsel baskılı yatak çarşafları gibi nesnelere odaklanarak retro tarafı vurguluyoruz. La Redoute’da bulmak için.

La Redoute’da satın alın

13. Eski dekor için meşe ve kamışta çift kişilik yatak

Klasik dekor için meşe ve kamıştan çift kişilik yatak

Bu başlığın ayrıntısı: Daha fazla konfor ve stil için hafif bir eğim. Bu meşe ve kamış çift kişilik yatak, rüyalara gurur veriyor. Vintage esintisi, kıvrımlı çizgiler ve sivriltilmiş ayaklarla birleştirilmiştir. Duvara karşı yatağın kodunu kırmak için yatak odasında ada olarak değerlendirilebilecek bir model. Sade bir ahşap dinlenme koltuğu ve komodin, yatıştırıcı bir evren oluşturmak için yeterlidir. MADE.COM’da bulmak için.

MADE.COM’dan satın alın

14. Tek kamış başlık

Tek kamış başlık

Bu kamış rattan başlık, yumuşak bir yatak odası için güzel bir dekoratif unsurdur. Yuvarlatılmış kenarlara dayanan tasarımının zarafetini takdir ediyoruz. Ayık ve düzenli bir ortam ona mükemmel bir şekilde uyar. Bir sebze çelengi, bir rattan ayna ve doğal keten nevresimler ekleyin. Küçük bir odada bir misafir yatak odası için mükemmeldir. Tikamoon’da bulmak için.

15. Orijinal rattan ve kadife başlık

Orijinal rattan ve kadife başlık

Bu başlık, rattan ve kadife orijinal bir versiyon sunmak için malzemeler ve renkler üzerinde oynuyor. Başlığın her iki yanındaki kanatlar koza hissini vurgular. Çağdaş bir şekilde yeniden ziyaret edilen bu oda, oldukça doğal olan zarif odalar için mükemmeldir. MADE.COM’da bulmak için.

MADE.COM’dan satın alın

16. Kamış başlıklı yatak odası

Kamış başlıklı yatak odası

Orijinal, bu kamış rattan başlık, 60’ların dekoratif kodlarına atıfta bulunuyor.Orijinal bir tasarımla ilişkilendirilen doğal elyafın kullanılması, değişken geometrili, açıklıklı ve resimsel bir model ortaya çıkarıyor. Bu model, duvarı kendi başına yeterli olacak kadar güçlü bir şekilde giydirir. Tikamoon’da bulmak için.

17. Vintage dekorlu yatak odası için kamış başlık

Vintage dekorlu yatak odası için kamış başlık

Katı ve oyuklardan oluşan bu baston başlık, yuvarlak şekiller etrafında tasarlanmıştır. Yatak odası duvarını fantezi ile süsleyen ve güzel ve zamansız bir dekoratif denge sunan vintage bir ruh. Doğal renklerle ilişkilendirilerek uyumaya elverişli bir rüya dünyası yaratmak için harmanlanır. Çekmecede bulun.

Çekmeceden Satın Al

18. Eski kamış başlık

Eski baston başlık

Baston başlık yeni değil! Ayrıca antika dükkanlarında daha özgünlük için bulunabilecek çok sayıda orijinal, eski, vintage ve ikinci el modeller var. Başka hiçbir yerde bulamayacağınızdan emin olduğunuz bir model bulmak, dekorasyonda büyük bir zevktir. O halde eşsiz bir parça arayanlara dikkat edin! Selency’de bulmak için.

Selency’den satın alın

Ayrıca yatak odanızın dekoruna alışılmadık bir dokunuş getirmek için orijinal tasarımıyla yatak başlığına adanmış klasörümüzü veya çok akıllı başlık rafındaki bu makaleyi keşfedin.

Bunlara'da bakmalısın!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu