Uykunuzu Yenileyin

Vücudumuz değişen koşullara anında tepki veriyor. Özellikle sonbahar gibi mevsim geçişlerinde değişen koşullar gün içi yorgunluk ve geceleri uykusuzluğu beraberinde getiriyor. Uykusuz geçen sonbahar geceleri bir sonraki günün enerjisini ve motivasyonunu düşürüyor, hayat kalitemizi altüst ediyor. Türkiye’de yastık ve yorganın markası PENELOPE’nin bambu-kun kumaştan üretip satışa sunduğu yeni Bamboo markalı yastık ve yorganı bu ihtiyaca çözüm oluyor.

PENELOPE Bamboo yastık ve yorganları, uyku esnasında vücudu dengeleyerek rahat ve sağlıklı bir uykunun kapılarını açıyor. Türkiye de ilk defa MAYA TEKSTİL tarafından geliştirilen doğal ve antibakteriyel özelliğe sahip PENELOPE Bamboo yastık ve yorganlar bu kışın vazgeçilmezi olacak.

PENELOPE Bamboo yastık ve yorganlar nemi yok etme ve çabuk kuruma özelliği yanında, Bambunun doğal antibakteriyel özelliklerini taşıyor. Terletmeyen, yıkanabilen ve koku yapmayan özellikleri ile dikkat çekiyor.

hakkında Serap Kevser

Yazarlarımız konularında uzman ve eğitimli kişilerdir. Sorularınızı en iyi şekilde cevaplamak, Fikre ihtiyaç duyduğunuzda en yaratıcı fikirleri üretmek için buradalar. Sizleride Bekliyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir