Ünlü bir piyanistin ev dizaynı

Daire hakkında: Genç ama zaten tanınmış bir piyanistin evi. Çoğu zaman, apartman sahibi New York’ta yaşıyor ve geziyor, bu yüzden çoğu zaman ebeveynleri dairede yaşıyor.
Genel iç tarz: ortam müzikal temalarla doludur. Yumuşak kontrastlar, ışık ve hava hissi, basit şekiller ve hafif yapılar için özlem bu projenin ana özellikleridir.

Yerleşim

120 m alan üzerinde2 bir mutfak-yemek odası, iki yatak odası, iki banyo ve bir sandık odası ile birleştirilmiş geniş bir oturma odası bulunmaktadır.

Fotoğrafta: dairenin düzeni.

Salon ve mutfak-yemek odası

Oturma odası, mutfak ve yemek odasıyla birleştiğinde yaklaşık 60 m yer kaplıyor, merkezde kuyruklu piyano bulunuyor. Yakınlarda bir grup yuvarlak sehpa şirketindeki Minotti Leonard modüler kanepe var.

Zengin renklere sahip döşemeli bir koltuk, sessiz serideki tek parlak vurgudur.

Laconic mutfak seti, odanın konfigürasyonuna başarıyla uyuyor ve pratikte göze çarpmıyor. Şık bir silüete sahip cam mutfak masası ve sandalyeler, ferahlık ve hava duygusu sağlar.

Salon

Salonun duvarları, daire sahibinin sahne aldığı dünya konser salonlarının siyah beyaz fotoğraflarıyla süslenmiştir.

Fotoğrafta: Dünyaca ünlü konser salonlarının siyah beyaz fotoğrafları, gömme aynalı dolabın aynalı cephesine yansıtılıyor.

Ebeveyn yatak odası

Dairenin sahibi olan müzisyen, zamanının çoğunu New York’ta geçiriyor ve ebeveynleri dairede yaşıyor.

Geniş ebeveyn yatak odasında uyku alanına ek olarak kompakt bir çalışma alanı sağlanmıştır. Parlak beyaz bir ön cepheye sahip gömme bir gardırop, tüm temel unsurları barındırır ve minimalist bir ortamın korunmasına yardımcı olur.

Fotoğrafta: ebeveyn yatak odasının içi. Lago Air serisinden sandalye Cattelan Italia Magda, masa ve alçak dolap.

Ana yatak odası

Ebeveyn yatak odası ebeveyn yatak odasından biraz daha küçüktür. Aynı zamanda küçük bir çalışma alanı sağlar. TV duvarı aslında mozaik kapılı geniş bir saklama sistemidir. Yatağın baş kısmındaki duvar orijinal bir panel ile dekore edilmiştir ve parlak tekstiller, zengin renklerin dinginlik yelpazesine katkıda bulunur.

Fotoğrafta: ana yatak odası.

Ana banyo

Ebeveyn banyosu tamamen nötr gri taş desenli porselen kumtaşından yapılmıştır. Basit şekiller ve özlü sıhhi tesisat mobilyaları, daire boyunca izlenebilen minimalizm çizgisini devam ettiriyor.

Fotoğrafta: 2 yatak odası için paylaşılan daire sahipleri için bir banyo.

 

hakkında Serap Kevser

Yazarlarımız konularında uzman ve eğitimli kişilerdir. Sorularınızı en iyi şekilde cevaplamak, Fikre ihtiyaç duyduğunuzda en yaratıcı fikirleri üretmek için buradalar. Sizleride Bekliyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir