Ucuz bir doğum gününü kendiniz yapabileceğiniz şeylerle dekore edin

Düzenleyeceğiniz bir doğum günü partiniz var ve çok fazla para harcamak istemiyor musunuz? Merak etmeyin, çok kolay. Bazılarıyla basit malzemeler ve hayal gücünüz çocuklar veya yetişkinler için harika bir parti düzenleyebilirsiniz. Ucuz bir doğum gününü renk ve neşeyi kaçırmadan dekore etmek için size bazı fikirler veriyoruz.

ucuz bir doğum günü süslemek
Kaynak: High Street üzerinde değil

Bir doğum günü partisi düzenlemek çok karmaşık veya pahalı olmak zorunda değildir. En iyisinin maddi şeyler olmadığı bir etkinliğe bir servet harcamanın hiçbir anlamı yoktur. neşe ve yanılsamayı paylaş arkadaşlarınızla ve ailenizle. Okumaya devam edin ve nasıl dekore edebileceğinizi keşfedin ucuz bir doğum günü ve başarılı olun.

Parti ister bir yetişkin ister bir çocuğun doğum günü olsun, felsefe aynıdır: amaç, eğlenceli bir parti hazırlayın, Herkesin olduğu kadar yaşlı olduğu yerde harika vakit geçiriyor. Peki bu nasıl başarılır? Bence, etkinlik için mevcut olan bütçeyle her zaman pek ilgisi olmayan belirli yönleri hesaba katmak.

Doğru, çocukların doğum günlerinin şişme kaleler ve eğlencelerle İşe alınan insanlar harika olabilir, ancak onları eğlendirecek eğlenceli oyunlar yaparsanız küçük misafirler de harika vakit geçireceklerdir. Anahtar, onların zevklerine uygun olmak ve onlara farklı şeyler önermektir.

Ve iş alanı dekore etmeye gelince, fikir aynı: gidip çok şey satın alabilirsiniz. süs eşyaları ve aksesuarlar partinin yapılacağı yeri güzelleştirmek için. Ama aynı zamanda hindistancevizi de vurabilir ve bazı DIY doğum günü dekorasyon fikirleri üretebilirsiniz. Çok az para harcayacaksınız ve sonuç harika olacak.

İşte benim için temel görünen ilk ipucu: hazırlıklara başlayın Peşinen. Sonuna bırakmayın. Zamanla hazırlanan şeyler daha iyi hale gelir ve böylece öngörülemeyen bir şey olursa tepki vermek için daha fazla zamanınız olur.

Ucuz bir doğum gününü süslemek için kağıt çelenkler

doğum günü çişini süsle
Kaynak: Pipii

Doğum günü partisi mekanını dekore etme konusunda kağıt en büyük müttefiklerimizden biridir. Yapabileceğimiz için bize çok fazla oyun sağlayan basit ve ucuz bir malzemedir. havalı süslemeler yarat ondan.

Tuzuna değer bir doğum günü partisinde eksik olamayacak bir şey çelenklerdir. Odanın etrafında asılı dururlar, neşeli ve renkli bir not bırakırlar ve parti dışarıda ise (hala dışarıda eğlenmek için güzel hava günlerimiz var), bahçedeki ağaçların dallarına tutturulmuş veya cepheye yerleştirilmişse harikadırlar. ev.

Ayrıca şunlarla da ilgilenebilirsiniz: Yaz aylarında çocukların doğum günlerini nasıl dekore edersiniz?

Ayrıca, kağıt çelenk yapmak için kullanabileceğiniz tonlarca fikir var. Bunlardan biri de çok kolay kağıt şeritler ile zincir dikiş renklerin. Sadece çok sayıda şerit kesmeniz ve onlarla daire oluşturmanız gerekir. Bunları bir kağıt tutkalla yapıştırmadan önce, çelenk oluşturmak için birbirine kancalayın.

doğum günü pastasını süsle
Kaynak: Etsy

Başka bir fikir karton daireleri kesin, farklı boyut ve renklerde olacak şekilde dikin ve çok renkli bir çelenk oluşturmak için aralarında bir iplik bölümü bırakarak dikiş makinesi ile dikin. Bu tür süslemeler daire yerine yıldız dikilerek aynı şekilde yapılabilir.

Balonları kaçırmayın

doğum günü partisi şehri dekore etmek
Kaynak: Parti şehri

Başka bir kaynak çok ekonomik Ve mesele doğum günü partilerini süslemeye gelince, bunun rekabeti yok, balonlar. Böyle bir durumda daha iyi olan hiçbir unsur yoktur.

Ek olarak, elde etmek istediğiniz sonuca bağlı olarak seçenekler çok çeşitlidir. Parti bir çocuğa adanmışsa, şunları seçebilirsiniz: her renkteki balonlar çok mutlu bir sonuç için.

Bir çocuğun doğum yıldönümünün kutlandığı zamanlar vardır, ancak misafirlerin çoğu yetişkinlerdir. Bu şenliklerin durumudur bir bebeğin ilk doğum günü. Bu durumlarda, alanı tek bir renkte (veya en fazla iki) balonlarla dekore edebilirsiniz, daha iyisi pastel tonlarda Bu durumlarda çok uygun bir hassasiyet ve yumuşaklık hissi veren.

Ve doğum günü bir yetişkin içinse, balonları seçin iki ton kırmızı ve beyaz, gümüş ve mavi vb. Senin ya da doğum günü çocuğunun beğenisine!

Konfeti ile harika fikirler

doğum günü karas süsle
Kaynak: Kara’nın Parti Fikirleri

Kağıt konfeti Ucuz bir doğum gününü süslemek için başka bir harika malzeme. Çocuklar onu tutmayı ve fırlatmayı severler ve daha sonra temizlemek hoş bir iş olmasa da kesinlikle eğlenceli bir zaman geçirir.

Zamanın ve arzun varsa, yapabilirsin konfeti kendin yap. İhtiyacınız olan tek şey doğru boyutta bir kalıp kesici ve birçok renkte ince kağıttır. Partiden birkaç gün önce yapmaya başlayın çünkü herhangi bir gizemi olmasa da parti için gerekli konfeti miktarını almak zahmetli olabilir.

Ayrıca şunlarla da ilgilenebilirsiniz: Doğum günü dekorasyonunda tasarruf etmek için fikirler

Sen de yapabilirsin doğum günü çocuğunun adıyla bir kutu yap resimdeki gibi, beyaz bir panele konfeti yapıştırarak. Önce harflerin izini sürün ve üzerlerini ressam kaseti ile kapatın. Böylece konfeti yapıştırdığınızda bandı çıkarabilir ve isim beyaz olarak görünecektir. Harika!

Tüm bu fikirler, ucuz bir doğum gününü süslemek için harikadır, ancak bunun için daha az eğlenceli veya özel değildir. Sen ne düşünüyorsun?

Ucuz bir doğum gününü kendiniz yapabileceğiniz şeylerle dekore edin konusu ilk beyazyastik.com üzerinde yayınlandı.

Bunlar da hoşunuza gidebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu