Kadın Dünyası

Trend renkler sonbahar kış modası

Trend renkler sonbahar kış Moda haftalarında öne çıkan ve Pantone Renk Enstitüsü tarafınca belirlenen 2021-2022 sonbahar Kış Renk Trendlerini keşfedin.

New York ve Londra moda haftalarından sonrasında Pantone, sonbahar/Kış sezonu için trend tahminlerini yayınlamıştı fakat Paris ve Milano moda haftalarının da bitişiyle yeni sezonun renk trendleri kapsamlı bir halde netlik kazandı. Moda şovlarında ve podyumlarda renk trendleri konusundaki en dikkat çeken şey ise renklerin odak noktasının “zamansızlık” oluşuydu. Etik yaşam ve sürdürülebilirliğin daha çok önem kazandığı bu zamanda, yeni sezonun renk trendleri ne olursa olsun senelerce şıklığını ve popülerliğini koruyacak parçalara yatırım yapmanızı sağlayacak.

Modaya yön veren moda devi markaların, dünyanın önde gelen moda haftalarında görücüye çıkardığı yeni koleksiyonlarında öne çıkan renkler ve Pantone Renk Enstitüsü tarafından belirlenen 2021/2022 sonbahar-Kış Renk Trendlerini keşfe çıkın.

2022 kışının renkleri parlak ve canlı renkler, canlanma önemli faktörler olarak kullanmak. Çeşitli pragmatik tonlar ile aşılanmış parlak canlandırıcı şapkalar.

Aydınlatıcı Sarı

Moda dünyasını kasıp kavuran renklerden biri de bu. “Güneşli bir gün vaadini sunan iyimser bir sarı, dost canlısı ve neşeli” olarak tanımlanıyor.

Aydınlatıcı Trendy Renkler Kış 2022

Sarı Hemerocallis

Bu bir turuncu infüzyon ile enerji veren sarı bu da şaşırtıcı derecede giyilebilir görünüyor. Bir bahçeden kopardığınız bir zambakta renk kolayca görünebileceği için isim ona çok yakışıyor.

Hemerocalis Trendy renkler kış 2022

Fuşya Fedora

Bu Parlak pembe ve hayatta olmak bizi kış için endişelendirdi, ama tarzında değil Game of Thrones ! Farklı ünlüler ve sporcular daha şimdiden Fuchsia Fedora sporu yaptılar. Olivia Palermo, yaka olarak bu renge sahip bir leopar desenli ceket giymekle kalmadı, aynı zamanda Serena Williams onu tek parça streç kıyafetinin asimetrik şeritlerine de dahil etti. Ve ona aşık olmak için hala daha fazla cesaretlendirmeye ihtiyacınız varsa, Anna Sui bazı sevimli taytlar yarattı ve Tom Ford bu renkte bir mini elbise.

fuşya Trendy renkler kış 2022

kırmızı alarm

Kırmızı uyarılar genellikle insanları yaklaşan tehlikelere karşı uyarmak için kullanılır. İsim, anında baş döndüren bu göz kamaştırıcı, parlak kırmızı için anlam ifade ediyor.

kırmızı uyarı Trendy renkler kış 2022

Ateş Kasırgası

Bu renk, bu yıl hepimizin aradığı sembolizm ve duyguyla dolu. Bir miktar sonbahar havasıyla birlikte koyu, parlak, paslı bir kırmızıdır, soğuk ayları aydınlatmak için mükemmeldir.

kırmızı tahta Trendy renkler kış 2022

Elf

Parlak, doymuş yeşil bir “İrlanda folklorunda ortaya çıkan efsanevi implerin simgesi” dir.

Yeşil cin Trendy renkler kış 2022

Yeşil arı

Bize hepimizin sevdiği harika dış mekanları hatırlatmak için doğadan ilham alıyor. Kış aylarını sıkıcı bulursanız sevinçleri mükemmel olacaktır.

yoğun yeşil Modaya uygun renkler kış 2022

Açık hava

Bu Pantone rengi harika. Londra Moda Haftası’ndan çıkmış olabilir, ancak Regency London’dan olduğunu iddia ediyorum. Popüler Netflix şovu Bridgerton ne kostüm tasarımına yoğun bir şekilde dahil edildi! Daha modern bir görünüm için, Bav Tailor’ın şeffaf aplikeli gömleğinden veya Burberry’nin evinden çıkmış gibi görünen süveterinden başka bir yere bakmayın. Harry Potter ve Ravenclaw.

Öneri: 8 kadın, 8 iç mekan ve nezaketin gücü

açık mavi Trendy renkler kış 2022

Bahar Gölü

Mykonos Blue kadar karanlık değil, Ibiza Blue’dan daha sönük ve yine de Clear Sky’dan daha canlı.

gri mavi Trendy renkler kış 2022

İbiza mavisi

İspanya’nın canlı adasından esinlenen bu renk, sizi denize uzanan beyaz kumlu plajların ve çamlarla kaplı tepelerin görüntüleriyle doldurur. Bu renk, herhangi bir kıyafete kolayca bir dokunuş katar ve bu sezon hemen hemen tüm diğer renklerle karıştırılabilir ve eşleştirilebilir.

İbiza Mavisi Trendy renkler kış 2022

Mikonos Mavisi

Ibiza Mavisine benzer şekilde, bu New York Moda Haftası rengi bizi Ege Denizi’ne taşıyor. Bu yıl diğer mavi tonlarından çok daha derin ama aynı derecede canlı ve göz kamaştırıcı.

Mikonos Mavisi Trendy renkler kış 2022

Koyu mavi

Bu, herkesin gardırobunda ihtiyaç duyduğu koyu bir nötr olan, mor ipuçlarıyla sonbaharda koyu bir mavidir. Neredeyse gece yarısı olan bu çarpıcı renk, iki kez görünmenizi sağlar. Mavi mi Mor mu? Büyük olasılıkla, içinde bulunduğunuz aydınlatmaya bağlıdır!

Koyu mavi Trendy renkler kış 2022

gece yarısından sonra

Bu renk, yukarıda belirtilen renklerin herhangi biriyle zahmetsizce karışan güçlü bir mavi tabanlı siyahtır. Bu eşleştirme kolaylığı nedeniyle hemen hemen her koleksiyonda bulunabilir.

Gece mavisi Trendy renkler kış 2022

Domates kreması

Bir sonbahar ya da kış gününde bir fincan sıcak domates çorbasıyla kucaklaşmaktan daha iyi bir şey var mı? Pantone bu lezzetli hissi aldı ve onu “kalbi ısıtmak” için tasarlanmış bir renkte şişeledi. Domates kreması, Adobe’den biraz daha hafif olan turuncu bir kahverengidir.

Domates sosu Trendy renkler kış 2022

Adobe

Güneşte kurutulmuş bu renk, “güneşte kurutulmuş kil gibi ılık ve destekleyici” olarak tanımlanır.

Adobe Trendy renkler kış 2022

Şehir kahvesi

Bu herhangi bir kahverengi değil, “biraz küstahlıkla bir metropol kahverengisi”. bu renk koyu, zengin ve yine de biraz yumuşak.

koyu kahverengi Trendy renkler kış 2022

Kök bira

Bu, sassafras ağaç kökünün kabuğunu simgeleyen bitkisel kahverengi bir gölgedir.

kahverengi Kök bira Trendy renkler kış 2022

Bodega

Bir şarap ülkesinde yaşamıyorsanız, bu renk onu size getiriyor. Şaraphane bir pinot noir şarabını andırıyor. Basit ve zamansız, duruş ve zarafet dolu, hepimizin elde etmek isteyebileceği bir şey.

Mor Trendy renkler kış 2022

Zeytin dalı

Büyüme ve barışı simgeleyen bu çok yönlü renk, hepimizin giyebileceği bir şey.

Zeytin yeşili Trendy renkler kış 2022

Soluk rozet

Soluk Rozet, sakin, yumuşak ve romantik bir güldür. Pantone, kendinizi sarabileceğiniz ve çok rahat hissedebileceğiniz bir bebek battaniyesi rengi olarak tanımladı.

Soluk pembe Trendy renkler kış 2022

Bunlara'da bakmalısın!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu