Kadın Dünyası

Süper Şehvetli görünmek için makyaj nasıl yapılır?

Süper Şehvetli görünmek için makyaj, onu seveceksiniz!
Şehvetli görünmek çok karmaşık değil, sadece ayrıntılara bakmanız gerekiyor ve hazırlıklı olacaksınız. Harika görünmenize yardımcı olacak bazı şehvetli makyaj fikirleri getiriyoruz. Ayrıca bu teknikleri uygulayabilir ve uyguladığınız temel makyajla birleştirebilirsiniz. Süper şık görünmenizi sağlayacak bu zarif ve zarif stil ile bakışları çalacak, bayılacaksınız!

FRANSIZCA ÇİZGİ İLE

Fransız kadınları çok bilgili. Ve ince makyajları onlara çok yardımcı oluyor. Bu yüzden bunu tavsiye ediyoruz siyahla çizilmiş, neredeyse hiç gölge yok, bu gözlerinizi parlatacak. Görünüşünüzü daha geniş ve daha temiz hale getirecek. Zarafet için bir temel ve süper şık görünmek.

Fransız anahat için görsel sonucu

İlgili Resim

Fransız anahat için görsel sonucu

GÜZEL DUDAKLARI GÖSTERİR

Daha şehvetli görünmek için dudaklarınızı koyu renklere boyamayı ve daha şık, biraz mat veya trend olan çıplak dudakları tercih edebilirsiniz. Gölgelerde olsun kırmızı, turuncu, kahverengi veya mat muhteşem görünecek. Ayrıca, daha dolgun ve daha hacimli görünmeleri için biraz daha fazla parlaklık uygulayabilirsiniz. Dudaklarınıza mat bir görünüm kazandırmayı tercih ediyorsanız, onlara biraz daha dolgunluk kazandırmak için göz kalemi kullanmayı deneyin.

İlgili Resim

BUĞULU GÖZLER AÇIK RENKLERDE

Daha şık görünmek için makyaj açık tonlarda ve bol ışıklı gözleriniz için. Böylece gözlerine daha çok hayat vereceksin. Çok şık görüneceksin. dumanlı göz ne kadar beğendin Onu bir Fransız astar ile birleştirebilirsiniz, ancak yüzünüze denge sağlamak için daha açık ve daha az çarpıcı bir dudak rengi kullanmanız gerekir.

İlgili Resim

İlgili Resim

İlgili Resim

PARLAK BİR KONTUR

Karşı Makyajda çok moda, bu yüzden tavsiye ediyoruz. Özelliklerinizi öne çıkararak çok daha şık ve sofistike görüneceksiniz. Ayrıca yüzünüze daha iyi bir görünüm kazandıracaksınız. Yüzün ışıkla dolu olacak ve çok daha genç. Vurgulayıcılarla aşırıya kaçmamaya çalışın veya bronzlaştırıcılar.

Süper Şehvetli görünmek için makyaj

Süper Şehvetli görünmek için makyaj, onu seveceksiniz! konusu ilk beyazyastik.com üzerinde yayınlandı.

Bunlar da hoşunuza gidebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu