Sizin için doğru mutfak masası nasıl seçilir

Mutfak evin kalbi, yaratıcılığa ve sevdiklerinizle paylaşma anlarına adanmış bir yer. Bu nedenle, pratik sonuçları da göz önünde bulundurularak mobilyalarına özen gösterilmelidir. Bu açıdan optimal bir sonuç için tabloyu dikkatlice seçmek gerekir. Birlikte bazı yararlı ipuçları bulalım.

Şekle dikkat edin

Sizin için doğru mutfak masası nasıl seçilir
Açıkça mutfağınkilere uygun olması gereken masanın boyutuna bakılmaksızın, mobilyanın özelliklerine göre seçilecek şeklin de dikkate alınması önemlidir. Bu konuda çok faydalı bir ipucu, asimetri odaklı bir mutfağınız varsa, kendinizi
yuvarlak masa. Bu şekilde, olağanüstü bir uyum etkisi yaratmak mümkündür: Yuvarlak masanın kavisli çizgileri, aslında diğer döşeme elemanlarının açısal çizgilerini yumuşatmak için mükemmeldir.

Küçük bir mutfak için ideal masa

Sahip olduğun zaman bile küçük mutfak mükemmel bir masa seçebilirsiniz. Bu konudaki faydalı çözümler çoktur. Bunlar arasında saymak mümkündür. geri çekilebilir masa sadece ihtiyaç duyulduğunda çıkarılmalı, sadece değil. Bir başka ilginç alternatif ise yarımada mutfağıAna unsur, yemek için bir masa olarak veya arkadaşların eşliğinde harika aperatifler için bir tezgah olarak da kullanılabilir.

Small Line genişletilebilir konsol

Small Line genişletilebilir konsol

Olası seçenekler kesinlikle burada bitmiyor! Küçük bir mutfak söz konusu olduğunda, estetiği gölgelemeyi düşünmüyorsanız, sözde düşünebilirsiniz. atıştırmalık masası. Bu tür bir mobilya parçası, mutfak tezgahının veya diğer mobilyaların bir uzantısıdır. Bu, taban ve üst kısım için iki farklı malzeme seçilerek daha da ilginç hale getirilebilecek son derece pratik bir fikirdir.

Shabby Chic mutfak için hangi masa seçilmeli

Mutfak, onu sevenler için belki de en sevilen ev ortamıdır. Shabby Chic tarzı, son yıllarda giderek daha moda. Bu durumda salamura ahşap masa. Stil kriterlerini en iyi şekilde karşılayabilmek için pastel tonlara yönelmesi gereken renklerine özen gösterilmesi esastır. Açıklık ile karakterize edilmesi gereken mutfak gibi bir ortamda, uyumlu ve zarif bir kombinasyon oluşturmak için perdeler için de seçilebilen mavi mükemmeldir.

Hiç şüphe yok: mutfağın boyutu ne olursa olsun, masayı seç basitten başka bir şey değil ve kabul edelim, aynı zamanda çok eğlenceli!

Sizin için doğru mutfak masası nasıl seçilir
konusu ilk beyazyastik.com üzerinde yayınlandı.

Bunlar da hoşunuza gidebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu