Şık ve romantik yatak odası tasarımları

Romantik yatak odası Yatak odası dekorasyon örnekleri resimleri fikirleri güzel yatak odası dekorasyonları…

Arkadaşlar BeyazYastik.Com ‘un bu sayfasında sizlere sunacağım yatak odası dekorasyonları kapitone ve ipeğin masalsı bir şekilde harmanlanması ile meydana gelmişler. Şık duvar kağıtları, kristal avizeleri, doğru uygulanmış tavan dekorasyonları ve ince düşünülmüş detayları ile ön plana çıkan bu yatak odası dekorasyonları, oldukça sade, ancak zarif bir lüks içerisindeler…

Sizi rahatlamaya davet eden soft tonlar, dekorasyona çekicilik katan detaylar, çiçeklerin inceliği … Bu yatak odaları romantizm katmak ve sahiplerini her gece fethetmek için tüm püf noktalarını biliyor. Gölgelik yataklar, pudra tonlarında beyaz, sıcak hafif ahşap, vintage parçalar, odanın ortasında asılı şirin bir avize, ferforje karyola … Yatak odasındaki en romantik damarı ortaya çıkarmayı başaran unsurlardan bazıları.

 

Ekstra rahatlamanın anahtarları

En sevdiğiniz renkleri düşünün: Bunları ustalıkla birleştirin ve rahatlama yeri olması gerektiğini unutmayın, bu yüzden onları çok yüksek sesle seçmeyin. Yeriniz varsa, ona başka hangi işlevleri verebileceğinizi düşünün: bir okuma köşesi, bir ofis ekleyin … Ona kişilik kazandırmak için, gölgelikli bir yatak gibi çok fazla varlığı olan bir parça seçin veya küçük detaylarla süsleyin: çerçeveler, fotoğraflar, çiçekler … Ve mekanınızı çok yumuşak yapın: minderler, kilimler, kanopiler … Yatak odası sizi kollarınızı açarak karşılayan bir yer olmalıdır.

Şimdi yatak odanızı fethetme, en romantik yanınızı uyandırma ve onu galerimizdekiler kadar büyüleyici bir mekan yapacak bu detaylarla doldurma sırası sizde.

hakkında Serap Kevser

Yazarlarımız konularında uzman ve eğitimli kişilerdir. Sorularınızı en iyi şekilde cevaplamak, Fikre ihtiyaç duyduğunuzda en yaratıcı fikirleri üretmek için buradalar. Sizleride Bekliyoruz.