Şık Banyo Aynaları Moda Trendleri

Modern Banyo Aynası Modelleri

Güncel ev dekorasyonu şık banyo aynaları Moda Trendler. Şekli ve özelliği dışında banyo aynasının banyoda asıldığı yer banyonun genel dekorasyon havası, şıklığı açısının dan büyük bir etkiye sahiptir.

Şık banyo aynaları

Yeni trend her tarza uygun banyo aynaları sizinki hangisi?

Modern banyo aynaları, ister küçük ister büyük olsun, banyomuzu dekorasyon ederken sahip olabileceğimiz en iyi müttefiklerden biridir. Dilerseniz buradan daha detaylı 30 Şık yuvarlak banyo aynası modellerine  bakabilirsiniz. Küçükse, daha büyük olduğuna dair optik bir his yaratabiliriz ve alan büyükse, şeffaf, net ve çok tarz bir şey yaratacağız.

Şık banyo aynaları (1)

En iyi banyo aynaları

Tüm banyo aynaları herhangi bir banyo için uygun değildir, bu nedenle bir tane satın almadan önce duvarın boyutlarını iyi incelemelisiniz, baskın dekoratif stili ve onu daha iyi veya daha kötü yerleştirecek diğer birçok ayrıntıyı dikkate almalısınız.

Örneğin, yuvarlak veya geniş bir lavabonuz varsa, asimetrik bir ayna yerleştirmek bu eğrileri eşleştirmek için ideal olacaktır ve asla başarısız olmayan çok heterojen bir set oluşturur.

Şık banyo aynaları (2)

En saf klasik tarzda dekore edilmiş bir banyonuz varsa, lambalar eşliğinde kare aynalar bir seçenek olabilir, ancak aydınlatma söz konusu olduğunda şu anda piyasaya hakim olanlar dimlenebilir LED ışıklı aynalar olsa daha iyi.

En yeni banyo için yuvarlak aynalar

En yeni banyo için yuvarlak aynalar
En yeni banyo için yuvarlak aynalar

Yuvarlak banyo aynası arayışları son bir yılda çoğaldı. Modern ve çok zarif bir görünüme sahip İskandinav, endüstriyel veya vintage tarzı bir banyoya sahip olmak isteyen herkes, günümüzde metal kenarlı dairesel şekilli aynaları tercih ediyor. Banyo için yuvarlak aynaların kenarları çeşitlidir, evet, sağlamak istediğimiz stile bağlı olarak şunlar olabilir:

-Endüstriyel bir dokunuş için siyah metal kenarlar.

– Eski bir banyo için altın kenarlar.

-Bir denizci veya İskandinav dokunuşu için krom kenarlar veya ipli aynalar.

Retro veya vintage dekorasyona sahip bir banyo için ferforje hatta ahşap çerçeveli aynalar mükemmel bir uyum sağladığı için vazgeçilmez olacaktır. Banyo yenileme için detaylı bilgiler. 30’lu ve 40’lı yılların stillerinden ilham alan karmaşık veya çok basit dövme, harika bir alternatif olabilir. Örneğin aynayı yaldızlı ahşapla çerçeveleseniz bile.

Banyo için yuvarlak ayna modelleri

Hepsi büyük, dairesel aynalar olmasına rağmen, çeşitli stil ve tasarımlara sahiptirler. Bazıları bir stille diğerinden daha iyi gider ve belirli bir dekorasyon veya banyo aksesuarlarıyla mükemmel görünür.

Banyo için yuvarlak ayna modelleri
Banyo için yuvarlak ayna modelleri

Örneğin, siyah çerçeveli bir ayna, siyah lake bir musluk ve bunlardan biri gibi siyah profilli endüstriyel tarzda bir duş perdesi ile çok iyi uyum sağlayacaktır.

Çift aynalar, iki lavabosu olan tezgahlar için idealdir. Bir tarafta ayna görüntüsü diğer tarafta ise doğru bir görsel düzen sağlayarak çok özel bir dokunuş katar.

Bu, şu anda piyasada bulunan birçok modelden sadece küçük bir örnek ve bu nedenle banyonuzu iyi incelemenizi ve farklı stiller denemenizi öneririz, modern veya çağdaş olmayan aynayı bulmanız kesinlikle uzun sürmeyecektir.

Şık banyo aynaları Moda konusu ilk beyazyastik.com üzerinde yayınlandı.

Bunlara'da bakmalısın!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu